Różne pliki do pobrania oprogramowania

Church Secretary Professional Edition 2.0
Kościół sekretarz Pro jest kompleksowe i łatwe do nauczenia się i oferuje pomoc WTH senstive kontekstu pomocy przycisków na niemal każdym ekranie.
 
41

Do darmowego wypróbowania
ONEView 1.01
Gnostice Oneview jest Windows Aplikacja do przeglądania, drukowania i eksportowania dokumentów z jednego formatu na inny.
 
41

Komercyjny
PokatReader 1.3
Doświadczenie odczytu plików PDF, jak nigdy dotąd. Jest darmowy i łatwy w użyciu. Idealne narzędzie do prezentacji i zarządzania dokumentami ... Bez względu na to, gdzie pliki PDF siedzą na komputerze, PokatReader automatycznie dodaje pliki do
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
Is File 32-bit or 64-bit Software 7.0
Ustal, czy OCX, DLL, CPL, EXE, SYS, SCR lub pliki DRV są 32-bit lub 64-bit. Program ten będzie również powiedzieć, czy pliki aplikacji są zgodne z używaną wersją systemu Windows. Zapisz wyniki jako pliki tekstowe.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Book'em! 5.2.1
Funkcje obejmują wszystkie aspekty zarządzania zdarzeniami - Rezerwacje dla powracających i jeden tylko w czasie imprez, fakturowanie, planowanie kadr i płac, lista oczekujących, anulowania, rachunków kredytowych klienta, certyfikaty, itp.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Convert Multiple Line File To Single Line or Single Line To Multiple Line Softwa 7.0
Konwersja plików z wielu linii do plików z pojedynczych linii. Konwersja plików z pojedynczych linii do plików z wielu linii.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Convert PowerPoint to Swf 6.9
Konwersji PowerPoint do swf jest potężnym narzędziem do konwersji i zwiększenia prezentacji programu Microsoft PowerPoint (ppt, pptx, pptm) do programu Flash.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Dental Association Fill & Print EDI 1.2
Dental Association (J400) oprogramowanie wypełniający formularz, wypełnić J400 formy na komputerze .
 
41

Demo
Express Planner 2.3.0
PlanningForce jest bogata aplikacja, która oferuje, poprzez prosty i logiczny metodologii, najbardziej zaawansowane funkcje w zakresie zarządzania, program planowanie i harmonogramowanie zasobów.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Kaizen Software (Super) 1.0
Oprogramowanie Kaizen (Strategic Analysis, Zarządzanie)
 
41

Do darmowego wypróbowania
pdf to doc docx flash text converter 3.0
Pdf na Doc Docx Flash Converter Text jest potężnym i łatwym w użyciu oprogramowaniem.
 
41

Do darmowego wypróbowania
pdf to pptx ppt jpeg text tga flash converter 3.0
Pdf do PPTX PPT Jpeg Text Tga Flash Converter pozwala konwertować pdf do ppt, pptx, jpeg, tekst, TGA oraz formaty plik Flash.
 
41

Do darmowego wypróbowania
pdf to rel wmf jpg to converter 3.0
PDF do JPG do Rel WMF Converter jest najprostszym i najbardziej skutecznym narzędziem stworzone do konwersji plików PDF do rel wmf jpg dokumentów.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Random Number Generator Software 7.0
Sobolsoft oferuje proste narzędzie do generowania listę liczb losowych do dziewięciu cyfr.
 
41

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Dictionary English <-> Croatian for Poc 2.6.04
Możesz użyć tego natychmiastowy Tłumacz, który oferuje bazę danych z 400.000 pozycji. Natychmiast odkryć znaczenia wyrazów obcych dla Ciebie i jest przeznaczony dla tych, którzy cenią czas i przestrzeń na ich handheldów. Obejmuje MorphoFinder
 
41

Do darmowego wypróbowania
Answer Machine Plus 3.0
Jeden lub dwóch linii automatycznej sekretarki z ustnego ID. Caller ID ogłasza nazwę dzwoniącego przez głośniki komputera. Inne funkcje obejmują zdalnego pobierania wiadomości, książki telefonicznej, D połączeń (gdy osoba dzwoni i wchodzi ich
 
41

Komercyjny
Goal Tracker 1.1
Tracker Goal pozwala skonfigurować cele dla jednostki lub grupy. W Tracker gol , zabezpieczenie może być ustawiony tak, inne osoby mogą przeglądać lub modyfikować innych narodów cele. Można zdefiniować rodzaje celów, takich jak krótkie celów
 
41

Do darmowego wypróbowania
uPrompt2 Professional 2.2.1
UPrompt2 Professional Teleprompter ma duże możliwości w małej cenie. UPrompt2 Professional został zaprojektowany od samego początku, aby był łatwy w użyciu, ale wystarczająco silny dla większości wszelkich potrzeb przemysłowych teleprompting. Z
 
41

Do darmowego wypróbowania
Probability of Default Calculator for Palm OS 1.0
Prawdopodobieństwo Domyślnie Kalkulator umożliwia estymację prawdopodobieństwa niewykonania zobowiązań zgodnie z wymogami Basel II z wykorzystaniem pięciu lat historycznych danych na częstotliwości ustawień dla różnych klas ryzyka, pod-klasy i.
 
41

Do darmowego wypróbowania
pdf-DocPro Server Edition 4,x
Z Pdf-DocPro Server Edition jesteś w stanie ustawić wszystkie właściwości dokumentu PDF i prezentacji na komputerze użytkownika z niektórych kilku kliknięć.
 
41

Do darmowego wypróbowania