Różne pliki do pobrania oprogramowania

Morsemaker2 1.2
MorseMaker jest up-to-date zamiennik Maszynie Morse'a pokazane dalej tę stronę. Został on ponownie napisany przy użyciu innego języka programowania i jest teraz całkowicie stand-alone nie wymaga żadnych run-time pliki pomocnicze. Ta wersja
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
T Track 9.4
Track T (TT) jest w połowie zakres produktów i jest okrojoną wersją grafiku Xpress, to wielu użytkowników (w sieci) lub jeden program użytkownika, przeznaczone dla zespołów, grup roboczych i osób fizycznych, T Track daje każdej organizacji.
 
43

Do darmowego wypróbowania
Creditmatics2012 -
Korzystanie z Creditmatics2012 , można rozwijać dobrą strategię w czterech prostych krokach: - 1.
 
43

Demo
EasyCAD 1.14
Można wykonać następujące funkcje z łatwością za pomocą inclusive EasyCAD program IRIS 2D: do tworzenia nowych wzorów układania podłóg i ścian, można wydrukować i zapisać projekt jako plik JPEG, ale może być również używany do generowania wysokiej.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
PalmaryClock Wireless for Treo 2.0
Ta wersja PalmaryClock Wireless Edition został zaprojektowany specjalnie dla smartfonów Treo.
 
43

Do darmowego wypróbowania
RETAIL PLUS LITE 2.5
Przechowywać Sprawdzona punktów sprzedaży od 1988 roku. Retail Plus POS jest potężnym programem do zarządzania detalicznej dla Microsoft Windows. To pozwala utrzymać pełną kontrolę nad wszystkimi aspektami sprzedaży i zapasów podczas prezentacji w
 
42

Do darmowego wypróbowania
Birthday Bios 4.3.0
 Możesz tworzyć własne spersonalizowane certyfikaty i gazety i jesteś właścicielem The Day You Were Born.
 
42

Do darmowego wypróbowania
InstantInvoice 3 3.4.10
Oprogramowanie do fakturowania, fakturowanie i notowanie dla małych przedsiębiorstw. Śledź płatności od klientów i zaległe faktury. Bardzo szybka instalacja i łatwy w użyciu. Ustaw się kreatora, aby otrzymać pierwszą fakturę w minimalnym czasie.
 
42

Do darmowego wypróbowania
Small Business Management Professional Global Business Ware 2005
SBMPro jest kompletnym Sprzedaż dla małych firm i zarządzania nimi na celu pomóc nowym i obecnym przedsiębiorcom konkurować i wygrywać w przedsiębiorstwach.
 
42

Do darmowego wypróbowania
Work Order 2.2.01
Jeśli Twoje problemy spółek Work Order s do firm zewnętrznych, nasz program pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.
 
42

Do darmowego wypróbowania
WhatDate 1.01
Co Date jest prosty, darmowy kalkulator datę dla systemu Windows. Wprowadź datę i przedział i nacisnąć oblicz znaleźć dowolną datę w przyszłości lub przeszłości. Co Data uzna żadnych format daty, który system Windows może zrozumieć (formaty daty
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
AdventNet Agent Toolkit C Edition 6
AdventNet agenta Toolkit C Edition jest szybkie prototypowanie i narzędzi programistycznych do budowy SNMP (SNMP v1, SNMP v2c i SNMP V3), substancji TL1 i agenta CLI w ANSI C.
 
42

Komercyjny
Task-Planner 3.3
Planner Roster jest stosowanie roster. Planner Roster ma zastosowanie w ochronie zdrowia, przedszkole, firmy usług placówki i innych miejsc, w których zadania i godziny pracy wykazują powtarzające się wzór. Docelowy użytkownik Planner Roster jest
 
42

Komercyjny
eDeclaration 4.00
EDeclaration to program, który zmusza użytkowników przeczytać i zaakceptować zasadami komputera użytkowania obiektu od czasu do deklaracji time.
 
42

Demo
Amazon.com ASIN Search and Lookup Multiple Numbers Software 7.0
To oprogramowanie oferuje wygodne rozwiązanie dla użytkowników, którzy muszą sprawdzić wiele Amazon standardowe numery identyfikacyjne, aby znaleźć szczegółowe informacje.
 
42

Do darmowego wypróbowania
Beading For Beginners 1.0
Frezowanie dla początkujących kreatora reklamy. Dowiedz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć, aby rozpocząć frezowanie jak pro - nawet jeśli nie masz doświadczenia w ogóle. Pobierz najbardziej wszechstronny, kompletny Frezowanie dla początkujących
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
Customer Contact 7.2
Kontakt z klientem jest narzędziem do zarządzania relacjami z klientem, przeznaczony dla sprzedawców z minimalnym zrozumieniem komputerach bez utraty wszechstronność programu.
 
42

Do darmowego wypróbowania
EQMS Basic Edition 2011R2.0
EQMS Basic Edition oprogramowanie jest zaprojektowane z podejścia modułowego, stąd pochodzi z wszystkich funkcji podstawowych, które jest potrzebne do każdej umowy sprzedaży lub zespół marketingowy, aby zachować ślad wielu jego / jej sprzedaży.
 
42

Do darmowego wypróbowania
MediaMan Library x64 1.0.1015
MediaMan Library jest ostateczne rozwiązanie do zarządzania biblioteki książek, i audio / wideo materiałów, w biurze lub w szkole.
 
42

Do darmowego wypróbowania
MITCalc - Welded connections 1.11
Kalkulacja jest przeznaczony do projektowania i kontroli geometrycznej Wytrzymałość statycznie obciążonych połączeń spawanych konstrukcji maszynowych wyprodukowanych od stali węglowych.
 
42

Do darmowego wypróbowania