Różne pliki do pobrania oprogramowania

Excel OPC Server 2.3.1
Microsoft Excel jest potężnym narzędziem do analizy danych i raportowania. Process IT Development Excel OPC Server jest połączeniem OPC serwer i klient OPC, służyć dane z arkuszy kalkulacyjnych Excel. Typowa konfiguracja do Excel Serwer OPC
 
68

Do darmowego wypróbowania
Employee Task Scheduling for up to One Year with Excel 1.46
Przypisywanie 50 codziennych zadań do 20 pracowników na okres jednego roku do trzech zadań na osobę dziennie.
 
67

Do darmowego wypróbowania
GloboFleet CC Plus Portable 2.6.2
GloboFleet CC Plus pozwala na analizę danych intensywnie i oprogramowanie nie ma ograniczenia dla kart kierowcy lub masowego przechowywania danych można odczytać.
 
67

Demo
WQ-COSM 1.0
Jakość obrazu Water Optymalizacja modelu statystycznego jest program komputerowy, który wykorzystuje nagrane głowica danych z Narodowego Centrum klimatyczne dane i informacje o zlewni S hydrologiczne parametry, które pomogą Ci określić jakość wody.
 
67

Oprogramowanie typu Freeware
Belltech Small Business Publisher 5.2
Aby Twoja firma, aby odnieść sukces, trzeba zrobić wszystko, co w ich prezentację. Na przykład, można łatwo stracić ważną ofertę firmy tylko dlatego, że firmowy dał mylne wrażenie. Ludzie będą bardziej pewni swojego profesjonalizmu, jeśli używane są
 
66

Do darmowego wypróbowania
BizTrackIt 2.3.0.2
BizTrackIt jest prosty w obsłudze, oparte na projekcie, narzędzie do śledzenia czasu.
 
66

Do darmowego wypróbowania
Fes Dental 4.6.1
Fes Dental jest dynamiczny, klinicznych firma stomatologicznych systemu zarządzania i rozwiązania dla przedsiębiorstw praktyki needs.
 
66

Do darmowego wypróbowania
Betting Terminal - Bookie Software 2.15.5
B-A-B jest wszystko, czego potrzeba, aby stać bukmachera. Jest to elektroniczny system komputerowy punkt sprzedaży. Możesz pobrać go na zwykłym komputerze PC. System jest elastyczny i będzie służyć wszystkie Twoje potrzeby. BAB dostarczy Ci wielu
 
66

Oprogramowanie typu Freeware
Convert Pdf Word Excel Image 6.9
Konwersja PDF słowo Stock Excel jest bardzo przydatne narzędzie do konwersji pomiędzy różnymi formatami plików.
 
65

Do darmowego wypróbowania
Flight Status (Delays) & Schedules 2.0.0
MobiMonster Flight Services (Flight Status, Opóźnienia i planu) Usługi lotnicze to zaawansowana aplikacja mobilna dla Symbian Series 60 i Windows Mobile.
 
65

Do darmowego wypróbowania
HMGWIN 3000 2.0
HMGWIN 3000 oprogramowanie jest proste i wygodne opakowanie do analizy i archiwizacji krzywych i dzienników, które zostały nagrane za pomocą HMG 3000 lub eksportowania danych do integracji z innymi ustawieniami programs.
 
65

Oprogramowanie typu Freeware
Mechanic's Mate VFP9 Runtime 1.0
Mechanik Mate jest dostępny w wielu językach i łatwo dostosować do własnych upodobań na poziomie interfejsu.
 
65

Do darmowego wypróbowania
Oriador Rota 1.5.0.0
Ten program ma ból z harmonogramu pracownika, przesunąć planowania i personel obroty.
 
65

Do darmowego wypróbowania
OpenATC Feeder 0.5.19
openATC (Open Air Traffic Control) to światowa sieć ADS-B stacji odbiorczych, pozwalając każdemu, aby zobaczyć, gdzie samoloty znajdowały się 5 minut temu.
 
65

Oprogramowanie typu Freeware
Magaya Cargo System Pro 5.35
System Cargo Magaya jest oprogramowanie na komputer PC opracowany przez Magaya Corporation wyłącznie dla branży przewozów towarowych.
 
65

Demo
Harbinger 1.00
Harbinger jest wysoka wydajność w czasie serie danych wróżka i stosowanie benchmarkingu dla Windows, który wykorzystuje technologię sieci neuronowych do modelowania zachowania wszelkich jednowymiarowego szeregu czasowego.
 
64

Do darmowego wypróbowania
Messenger Ad Sender 1.0
Messenger Ad Sender Wyślij wiadomość do ludzi, natychmiast! Twoja wiadomość reklama jest natychmiast otrzymał i przeczytał, sekundy po wysłaniu go. Twój przekaz reklamowy w środku czyjegoś ekranu, na górze innych działających
 
64

Do darmowego wypróbowania
Portable CheckPrixa 2D Barcode Generator 1.0
 CheckPrixa 2D Generator kodów kreskowych jest biegły generować obrazy o wysokiej rozdzielczości kodów kreskowych danych-Matrix, PDF417, QR i symbolik MICRO QR 2D.
 
64

Demo
Convert docx xlsx to Pdf 6.9
Konwersja docx xlsx do formatu PDF jest inteligentny i zintegrowany program do tworzenia PDF, które konwertuje druku aplikacje Windows w tym programie Word 2007/2010 (docx, docm) i Excel (xlsx, xlsm) do pliku PDF w jednym kliknięciem myszki.
 
64

Do darmowego wypróbowania
pdf to word excel powerpoint text image flash converter 3.0
PDF to Word Excel PowerPoint tekst Obrazu Flash Converter PDF to Word Excel PowerPoint tekst Obrazu Flash Converter jest właściwy i przydatny program narzędziowy specjalnie używane do konwersji plików PDF do Word (doc, docm, docx), Excel (xls,.
 
64

Do darmowego wypróbowania