Różne pliki do pobrania oprogramowania

Total PDF Combine 1.1
Total Combine PDF to profesjonalne narzędzie do łączenia plików PDF, który jest nadal bardzo łatwy w obsłudze.
 
44

Do darmowego wypróbowania
Snap 10 Evaluation Edition 10.12
Snap 10 Evaluation Edition 10,12 to wszystko w jeden kompleksowy pakiet oprogramowania, które pozwala na tworzenie, zarządzanie i analizy online, papier, PDA, Kiosk i surveysWhether telefon jesteś badania profesjonalny, zaangażowany w badania.
 
44

Do darmowego wypróbowania
Office Tabs for Excel (32-Bit) 2.1.36
Tabs Office dla programu Excel (32-Bit) 2.1.36brings Państwu bardzo elastyczne, a także funkcjonalne whichenables widok kartach narzędzi dla programu Microsoft Excel i wyświetla wszystkie skoroszyty już otwarte lub utworzony jako podmenu. Kontrola
 
44

Do darmowego wypróbowania
Employment Agreement Form 5.1
Umowa o pracę między pracownikiem a spółką wyjaśnia wszystkie zasady i warunki zatrudnienia i eliminuje niejasności. Forma umowa o pracę chroni pracodawcę i pracownika przez ustanowienie praw i obowiązków każdej ze stron.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
CD DVD Manager 1.861
CD DVD Menedżer 1,861 uważany jest za profesjonalne i skuteczne narzędzie, które może pomóc w prosty sposób sklasyfikować i zarządzać wszystkim z plików audio i wideo w komputerze.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
ListGrabber Pro 2007
 Teraz nie ma potrzeby, aby ręcznie wprowadzić dane kandydatów, ponieważ poręczne ListGrabber oprogramowanie zrobi to za Ciebie.
 
44

Do darmowego wypróbowania
DialDictate 4.12
DialDictate pozwala dyktować przez telefon. Ty i inni użytkownicy, połączenie się komputera z systemem DialDictate do nagrywania dyktando. Nagrywanie, odtwarzanie, edytowanie i zarządzanie plikami są kontrolowane przez naciśnięcie cyfry na
 
44

Komercyjny
Digital Dictation 1.0
Digital Dyktando narzędzie do generowania słów kluczowych, które pomaga znaleźć najlepsze słowa kluczowe dla kategorii produktów.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
Lightning PDF Printer 1.11
Bezpłatne Program PDF Printer. Drukowanie do plików PDF, zamiast do drukarki. Bezpłatne Program PDF Printer. Drukowanie do plików PDF, zamiast do drukarki. Drukowanie plików PDF z dowolnej aplikacji, która może byli oglądany z każdej czytnik PDF.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
Marketing Plan Manager 1.9.2.2
Jest to zaawansowane oprogramowanie, które sprawia, że praca marketing prostsze! Jest idealnym rozwiązaniem dla małych średniej wielkości typu przedsiębiorczości firm potrzebujących działu marketingu, ale nie może stać. Z Menedżer planu
 
44

Do darmowego wypróbowania
GetAJob 1.01
Symulator rozmowy kwalifikacyjnej i przewodnik z 166 pytań. Przygotuj się obszerny wywiad. Każde pytanie jest wyjaśnione i sugeruje odpowiedź udzielona. Czas siebie, sprawdzić się, przeglądu i porównać swoje odpowiedzi. Cechy: 166 Wywiad pytania lub
 
44

Do darmowego wypróbowania
GEDEX Classic - Single computer license 5
Użyj tej licencji do instalacji GEDEX na jednym komputerze. Jeśli jesteś właścicielem sieci lokalnej, należy adquire licencji sieciowych, a ten nie pozwoli na dostęp do skrzynki i kontakty utworzone na pozostałych komputerach w sieci. Zapoznaj się z
 
44

Do darmowego wypróbowania
Asp.Net OsCommerce Developer Edition 1.3
Open source Asp.net rozwiązanie koszyk, który zawiera zarówno Katalog front-end oraz doskonałe narzędzie administracji back-end, które mogą być łatwo zainstalowane i skonfigurowane przez internetowego procedury konfiguracji. Więcej szczegółów na
 
44

Do darmowego wypróbowania
Control De Acceso T60
Kontroli dostępu i czasu i oprogramowanie frekwencja jest doskonałym narzędziem do kontroli pracownikom dostępu do zastrzeżonych obszarów lub obszarów, gdzie ważne informacje lub wartościowy towar jest przechowywany.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
Galifone SEO Software 1 14
Ekscytujące search engine optimization (SEO), który pomaga uzyskać witryny na drodze do sukcesu w działalności internetowej.
 
44

Do darmowego wypróbowania
MyLife Business Suite 2.1.0.20
Zawiera Adres Book-dodawanie, dialer telefonu, e-mail, listy, wyszukiwanie, Scheduler, Multimedia Journal, zadania Oczekujące listy zadań, wakacje, kalkulator, urodziny, pamiętnik Uwagi, IMP.
 
44

Do darmowego wypróbowania
Phone Numbers Web Extractor 2 3
Phone Numbers Web Extractor numer telefonu wyciąg z internetu lub stronie. Aplikacja pobiera numer faksu, numeru telefonu komórkowego z dostępem do Internetu. Aplikacja pobiera numer telefonu z sieci z pomocą wielu popularnych wyszukiwarek, według
 
44

Do darmowego wypróbowania
TrafficTrapper Marketing Tool 1.0
TrafficTrapper Czy narzędzie marketingowe, które tworzy tysiące laserowych Ukierunkowane stron Marketing w bardzo krótkim okresie Time.
 
44

Demo
BizDoc 5.87
Doc Software Business to bardzo potężne oprogramowanie uprościć i zautomatyzować cały proces utrzymania firmowych dokumentach takich jak korporacyjnych uchwał, minuta spotkania, świadectwa i transactions.
 
44

Komercyjny
Blackmagic Converter Utility 7.5.2
Oprogramowanie zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby skonfigurować Broadcast Converter dla każdego zadania w swojej kwaterze.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware