Różne pliki do pobrania oprogramowania

Glass Cutting Suite 4.7.9
Szkło Cutting Suite jest CAD / CAM gniazdowania oprogramowanie do układu arkusza, cięcia szkła, układu blachy, cięcie optymalizacji.
 
45

Do darmowego wypróbowania
CodeTwo Exchange Rules 2007 50 CALs Pack 2.0
CodeTwo Exchange Rules 2007 automatycznie dodaje stopki i podpisy do wewnętrznej i zewnętrznej wychodzącej poczty wysłanej przez serwer Exchange 2007.
 
45

Do darmowego wypróbowania
BePunctual Staff Punch Station 8.0.3
Aquarius Soft BePunctual Personel dziurkacz Station jest jednym z elementów BePunctual Pracowniczych Punch Software Clock do rozwiązania PC. Jest on zaprojektowany tak, aby jeden pracownik do punch in / out na własnym komputerze na jego wygodę.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Lizard Safeguard Secure PDF Viewer 2.5.152.957
Lizard Safeguard - PDF Viewer 2.5 jest jedynym programem, który został zaprojektowany, aby otworzyć Safeguard PDF Writer chroniony dokumentów Adobe PDF. Program wymaga (. Llv) plik, który jest wysyłany przez chronionego dane autora. Aplikacja
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
Navicat Essentials For Oracle (Windows) - Oracle Visual Query Builder
Essentials Navicat dla Oracle jest szybkie, niezawodne i niedrogie narzędzie do administracji bazami danych specjalnie zbudowany dla uproszczenia zarządzania bazami danych oraz zmniejszenie kosztów administracyjnych.
 
45

Do darmowego wypróbowania
NovaPDF Professional Server Printer
Korzystanie novaPDF obie użytkowników indywidualnych i przedsiębiorstwa są w stanie tworzyć dokumenty PDF i łatwo dzielić się nimi, dzięki czemu proces współpracy bardziej wydajne.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Recover Overwritten Documents 9.61
Odzyskać nadpisane dokumenty , Odzyskiwanie dokumentów, odzyskiwanie dopisanych niezapisanych dokumentów: Pobierz dokumenty Software.
 
45

Do darmowego wypróbowania
EpheLight - Orbital Elements Calculator 1.2.25
Zapewnia prosty interfejs śledzić komety i asteroides.Due na brak jasnego nieba tu w czasie świąt Bożego Narodzenia 2004 zacząłem robić małe narzędzie do obliczania elementów orbit komet i planetoid głównie do śledzenia Machholz ale działa na
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
EZLog 14.3.13
EZLog jest w pełni funkcjonalny profesjonalny system oprogramowania do zarządzania, kontroli jakości, oglądania, kreślenia, drukowania i digitalizacji geofizycznych.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
OTrader 4.2.5
OTrader jest uproszczone, łatwe w użyciu narzędzie do zarządzania portfelem akcji, opcji, nakaz, przyszłości i CFD przedsiębiorców.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Painless 8.2
Bezbolesne pozwala swoim pracownikom spędzać mniej czasu w szafie dostaw i więcej czasu na pacjenta strony.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
QIFtoIIF 2.25
Z tego programu można przekonwertować pliki do plików QIF IIF i importować je do QuickBooks.
 
45

Demo
QuizMaster for H12P (Nazarene edition) 2.0
Quizmaster to program, który ma coś dla każdego: quizzer, trener i dyrektor turnieju podobnie.
 
45

Demo
SVGmaker 3.1.0309
Prywatne standardy open web publishing od programów pakietu Office i Windows. Wyjście widoczne z Firefox, Chrome, Safari, Opera i IE9 na Windows PC, komputery Linux, Mac, iPhone, iPad, Symbian i wszystkich innych urządzeń z otwartymi możliwościami
 
45

Do darmowego wypróbowania
TDT OpenSorter 2.1
OpenSorter jest samodzielny pakiet do sortowania danych neuronowych skok i jest najnowszym dodatkiem do s TDT `apartamencie OpenEx oprogramowania.
 
45

Demo
Tun Plus 2009.0
Tun Plus pozwala organizacjom spełnić najszerszy zakres potrzeb emulacji terminali, uprościć administrację dostępu hostów i zarządzania, a kolei rosnące koszty na realne oszczędności.
 
45

Do darmowego wypróbowania
UNIKON Manager 1.4.9
Menedżer Unikon - Przeznaczone do Klubu Pracy Secretarys jeszcze łatwiejsze. Z wielu nowych funkcji, w tym kalkulatora prędkości, prostszy w użyciu, poprawy kieszeni wsparcie multi-zegar i zarządzanie członkowskim. Proszę zainstalować
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
vpxPrint 9.0
VpxPrint jest prawdą, drukowanie i potężny system PROGRESS.With VpxPrint ::-Dla każdego klienta: disp cust-num Nazwa miasta. end.prints prawdziwy stół z graficznych kolumn (patrz poniżej)-bardziej łatwe do nauczenia się interfejs:. będzie można
 
45

Do darmowego wypróbowania
Todomoo 0.9.4402
Todomoo jest todo manager na celu pomóc zarządzać wypłaconych projektów bez zaawansowanego programu scheduling.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
Autoboot 3.0.22
CNS uruchamiania należy pozwala użytkownikowi na konfigurację wyznaczonych order.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware