Różne pliki do pobrania oprogramowania

dBarcode DLL QR Code 5.51.1000
dBarcode DLL - QR Code pozwala programistom na generowanie kodu QR 2D kodów kreskowych obrazów bezpośrednio z różnych środowisk programistycznych, oraz zapewnia pełną kontrolę nad rozmiaru kodu kreskowego i wymiar X (grubość w najcieńszym bar) w.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Pensim 1.0
Pensim jest model mikrosymulacyjny od pracodawcy sponsorowane emerytalnego (ESP) kumulacji świadczeń i zachowania karencji, który jest napędzany przez makroekonomicznych prognoz generowanych przez SSASIM i produkuje szacunkowe próbie osób.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
camtool 3.0
Camtool jest w zasadzie podejście umieścić wszystkie rzeczy wymagane w każdej firmie na zarządzanie Lead Sprzedaży.
 
46

Komercyjny
CardWare 7.0.15
CardWare to kompletne rozwiązanie oprogramowanie dla karty PC Card, zgodna ze standardami PC Card.
 
46

Do darmowego wypróbowania
ClockBuilder Desktop 4.0.0
To GUI oprogramowanie generuje NVM plik, który jest używany przez fabrykę do produkcji własnych części.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Color-Helper Tools 1.0
Kolor-pomocnicze Narzędzia to program łatwy w obsłudze i instalacji, dla tych firm, które zajmują się sprzedażą farb / kolorów customers.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
ProSensus MultiVariate 11.0
Użyj ProSensus wielowymiarowych analiza historycznych zbiorów danych, diagnozowania problemów z poprzednich operacji i ustalenie wykresów kontrolnych do monitorowania.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Vc4site 1.0.6.50
Vc4site zapewnia klientom-usług internetowych rozwiązań dla różnych światów, umożliwiając przedsiębiorstwom różnej wielkości dać lepszą obsługę swoich klientów.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
neoMapper Standard 1.2.0
neoMapper rewolucjonizuje sposób oglądania i zrozumieć swoje marketAs się technologia rozwija, Geomarketing korzysta z informacji o położeniu geograficznym do zarządzania firma marketingu i sprzedaży danych.
 
46

Demo
Business Card Studio 3.5.20.1027
Czy kiedykolwiek chciałeś, aby stworzyć dobrze wyglądające wizytówki, nie wydając na to zbyt wiele czasu Jeśli tak to mamy ponownie przyjemność zaprezentować Państwu nasz program Studio Wizytówka , które pomogą Ci zrealizować swoje najskrytsze.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Bill Catchems lnternational Dialer 3.4
Od międzynarodowego Billa Catchem Dialer pozwala ci pożegnać Operator Assisted opłat drogowych.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
HIPAA Security Rule Assistant 11.5
HIPAA Bezpieczeństwa Rule Assistant zapewnia HIPAA podmioty objęte program, aby dowiedzieć się i zrozumieć zasady bezpieczeństwa HIPAA.
 
45

Do darmowego wypróbowania
CartMeister 1.1
Potrzebujesz wizytówkę Szukasz szybki, łatwy w obsłudze i prosty sposób tworzenia wizytówek, jak chcesz i kiedy ich potrzebujesz Po prostu znalazłem.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Ektron DMS400 1.1
Ektron wprowadza DMS400, potężny internetowy system zarządzania dokumentami, który umożliwia średniej wielkości organizacji i większych przedsiębiorstw na podbój rosnącą ilość zasobów informacji krytycznych dla ich sukcesu.
 
45

Demo
Roommate Finder Solution AUG.2011
Rozwiązanie Finder Roommate to produkt, który pomaga szybko rozpocząć usługi online dla tych, którzy chcą wynająć lub wydzierżawić dom lub pokój, lub znaleźć współlokatora.
 
45

Do darmowego wypróbowania
VIMeteo 1.2
- Ponad 7000 stacji pogodowych pracuje dzień i noc, na całym świecie. - Teraz można uzyskać w czasie rzeczywistym danych meteo z nich wszystkich. - Można uzyskać również historię danych meteo dla przeszłości 1 - 60 godzin. - Pielęgnacja o swojej
 
45

Demo
Transnavicom Satellite Map of Zurich 1.0
Demo-wersja satelitarna mapa Zurychu! Najnowsze wydarzenia i progressive doświadczenie Transnavicom (www.transnavi.com), profesjonalizm naszych specjalistów, aspiracje i chcą zrobić naszą ulubioną rzeczą dać nam szansę na stworzenie takich wysokiej
 
45

Demo
Donation Organizer Pro 3.2
Darowizna Organizer Pro jest elastyczne oprogramowanie do zarządzania bazą danych z gotowych do użycia rozwiązanie do zarządzania darowizny.
 
45

Do darmowego wypróbowania
All-Business-Letters 2009 4.5
 Najbardziej skutecznym narzędziem do tworzenia skutecznych listów biznesowych jest All-Business-Letters programu, ponieważ, ma szeroką bibliotekę próbek listu biznesowego.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Absolute Online Advertising Centre 1.1
Kupowanie linków z powrotem jest najlepszym sposobem na zwiększenie ratingu oraz strony wzrost organicznych wyszukiwania, które przynosi wąskie klientów.
 
45

Do darmowego wypróbowania