Różne pliki do pobrania oprogramowania

Rental Property Tracker Plus 1.12.6.2
Wynajem Nieruchomości Tracker Plus jest kompletne oprogramowanie do zarządzania nieruchomości mieszkalnych na śledzenie wynajmu przychodów i kosztów, a który nadal jest winien pieniądze.
 
46

Do darmowego wypróbowania
ajmZip Manager 1.7
Ostatni kod pocztowy narzędziem zarządzania trzeba, Menedżer AjmZip dostarczy Ci szczegółowych informacji i demografii dla każdego obszaru kodu pocztowego w USA.
 
46

Do darmowego wypróbowania
DeskAds 1.1.0
DeskAds jest narzędziem marketingowym, a wiadomość, że daje marketingu i informacji Witryny internetowe możliwość wysyłania codziennie graficzny wiadomości lub wiadomości na pulpitach swoich abonentów.
 
46

Demo
UniTest System 4.11.0
Układ UNITEST to kompleksowe rozwiązanie do testowania, które umożliwia projektowanie, zarządzanie i przetwarzanie własnych testów.
 
46

Do darmowego wypróbowania
YourTree 2.0
Yourdir jest używana do drukowania katalogów Windows lub foldery. Można również utworzyć plik JPEG o katalogu Windows. Jego przydatny darmowy utility.It potrzebuje Microsoft. Net Framework 2
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Smart Database Viewer(Access,Excel,Oracle) 1.5
 Baza Smart Viewer umożliwia przeglądanie MS Access, Oracle, FoxPro, dBase, MS Excel, MySQL i ODBC RoHS Database na Windows Microsoft Smartphone.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Estard Data Miner 3.1.325
Estard Data Miner to kompleksowy eksploracji danych aplikacji, w stanie odkryć ukryte stosunków zarówno w danych strukturalnych i niestrukturalnych.
 
46

Demo
Softerra Time-Assistant Palm Client - free web based timesheet software for PDA 5.1
Stronie internetowej oraz oprogramowanie grafik wyposażony śledzenie czasu pracy i wydatków na intranecie i wolnego czasu śledzenia roztwór do Internetu i PDA.
 
46

Demo
Extract Data & Text From Running Windows Applications Software 7.0
 Z ręką wyodrębnić dane i tekst od uruchamiania aplikacji Windows Software, można nawet wyodrębnić dane z tych programów, które są normalnie niedostępne.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Math Flash Cards For Kids Software 7.0
 Oprogramowanie to pozwala na sprawdzenie umiejętności matematycznych z dziecka. To pozwala wybrać dodawania, odejmowania, mnożenia i / lub problemów podziału oraz można także wybrać poziom trudności łatwy, średni lub twardy.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Actual Back Links Advertising Manager St 1.1
Zakup stałe łącza jest najlepszym sposobem na podniesienie ratingu i zwiększyć miejscu organicznych wyszukiwania, które przynosi docelowych użytkowników.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Clients 2.0.6
Program do prowadzenia bazy klient w firmy. Profil klienta z szczeg owych informacji na temat klienta, wy wietlaj c wszystkie polecenia klienta i stanu dokument w rejestracyjnych, historii kontakt w. Szybkie wej cie zam wienia z menu. Szukaj w bazie
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Convert Document to Image 6.9
Konwersja dokumentu do obrazu jest kompletnym rozwiązaniem, które może konwertowanie składać dokumenty do plików graficznych.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Convert Pdf to Word Pro 6.9
Konwersja PDF do Pro słowo może wykonywać szybkie i dokładne konwersji z plików PDF do dokumentu plików z maksymalną zapewniona możliwość edycji.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Depreciator 1.3.2
Depreciator tworzy podatkowe australijskie Office (ATO) harmonogramy amortyzacji, aby pomóc wypełnić deklaracje podatkowe dla siebie lub swoich klientów.
 
46

Demo
Extract Domain From URLs Software 7.0
Wyciąg nazwy domen z określonych linków. Na przykład, strona staje się strona główna Zapisz wyniki jako pliki tekstowe.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Minute-2-Minute 3.0.1.0
Uwolnij się zawsze z konieczności czasu i klientów rozliczeniowych dla pracy komputera.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Model C1D0F431 X12 Utility 1.17H-24
Narzędzie X12 jest jako czytnik plików, które można sformatować i eksportować X12 plików do innych formatów, takich jak XML lub CSV.
 
46

Demo
pdf to png doc docx flash converter 3.0
PDF do PNG Doc Docx Flash Converter jest szybki i łatwy sposób na konwertowanie dokumentów PDF do PNG doc docx plików flash.
 
46

Do darmowego wypróbowania
SharpCam 1.1.6
SharpCam jest w pełni funkcjonalny samodzielny system CAD / CAM, który jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc w tworzeniu kodu NC dla obrabiarek CNC.
 
46

Komercyjny