Różne pliki do pobrania oprogramowania

Picture Page 4.0
Szybki, łatwy w użyciu program, wybrać zdjęcia cyfrowe, pisać opisy nich i szybko tworzyć graficzne stron internetowych do publikacji w sieci biurowych, dyski CD-ROM, i stron internetowych.
 
72

Do darmowego wypróbowania
Print Studio Photo ID Card Software 4.3
Przepływu ID Photo ID Software Karta zapewnia wszystko, co potrzebne do projektowania i drukowania kart identyfikacyjnych.
 
72

Demo
Copy To Office 1.6
Kopiuj do Urzędu jest przeznaczony do kopiowania nic do Microsoft Office, takich jak Word, Excel, Outlook, itp.
 
72

Do darmowego wypróbowania
Advanced DBF Repair 2.0
Advanced Repair DBF jest potężnym narzędziem do naprawy uszkodzonych plików DBF. Korzysta z zaawansowanych technologii skanowania uszkodzonych plików DBF i odzyskania danych w nich jak najwięcej, tak aby zminimalizować straty uszkodzenie plików.
 
72

Demo
EFILiveV4Pro 4.6.5.305
EFILive V4 Scan Tool dla pre 1996, pojazdy OBDI które używają GM ALDL 8192/160 zły protokół.
 
72

Do darmowego wypróbowania
QuickOPT 4.26
QuickOPT to program do automatycznej optymalizacji cięcie blachy. Ten program pozwoli zminimalizować straty materiału, a także śledzić i wykorzystywać ścinki materiałowe. Program jest kompletnym narzędziem do komputerowego przetwarzania zamówień,
 
72

Demo
Burning CD Extension Winamp 1.0.0
Wystarczy skomponować playlistę Mp3 w Winampa, uruchom BurningCD, w mniej niż trzech kliknięć, plików MP3 są spalone na płyty Audio CD! W tej chwili ten soft jest tylko w języku francuskim.
 
71

Oprogramowanie typu Freeware
1 Absolutely FreeTime 9.0.538
Darmowa wersja Time (r), nasz czas nagrywania, Billing, kalkulacji kosztów i rozwiązanie Project Management.
 
71

Oprogramowanie typu Freeware
C-GEO 8.5.2.29
 Możesz łatwo importować dane z analizowanych instrumentów geodezyjnych takich jak tachografów elektronicznych, poziomu kodu, rejestratorów polowych, odbiorników GPS z tej aplikacji komputerowej handy-GEO.
 
71

Demo
Runtime Crystal Reports XI 1.0
Jeśli rozwój aplikacji przy użyciu jednego z Crystal Reports SDK dla Visual Studio, należy wdrożyć Runtime Crystal Reports na każdym komputerze, na którym aplikacja jest oczekiwać, aby uruchomić.
 
71

Oprogramowanie typu Freeware
VixWin Platinum 2.10
Przydatna aplikacja VixWin Platinum jest specjalnie zaprojektowany do przyspieszania cyfrowej radiologii.
 
71

Do darmowego wypróbowania
Schedule Crew Assignments for Your Employees 3.21
CM-10-100 arkusz ekspres załoga pozwala przypisać 100 pracowników w 10 codziennych zadań i jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które muszą tworzyć konkretnej pracy, pracy załóg, które mogą się różnić w składzie z dnia na dzień.
 
70

Do darmowego wypróbowania
DTREG 3.0
DTREG to potężny program do analizy statystycznej, które generuje drzew klasyfikacyjnych i regresyjnych decyzja, że model danych i mogą być używane do przewidywania wartości.
 
70

Demo
Video Star 1.2
Ten system śledzenia video umożliwia monitorowanie czynszów i wraca, gdy sklep jest zamknięty, poprawne dni na zwroty, należną kwotę, zaległe powiadomienia i kilka różnych typów mediów.
 
70

Demo
Barcode Label Design Application 5.0.1.5
Twórca oprogramowania Barcode jest korzystne zastosowanie dla każdej gałęzi przemysłu lub organizacji ze względu na jej zdolności wytwórczych wysoce spersonalizowanych etykiet z kodami kreskowymi, etykiety CD, dowody tożsamości, etykiety dyskietki,.
 
70

Do darmowego wypróbowania
EnerVista 745 Setup 5.20
Ta wersja wprowadza dodatkowe rejestry Modbus do reprezentowania wartości miernika energii w IEEE float 754 pkt singleprecision formacie.
 
70

Demo
Machine Edition Compare 0.1
Półautomatyczny sposób wykonywania porównań Machine Edition notatek logic.Operational: - Projekty, które mają być porównywane muszą być weryfikowane (wbudowany), zanim pojawią się one na liście projektów - Wykonaj czynności wskazane przez
 
70

Oprogramowanie typu Freeware
osCommerce Manager Small Business Edition 2.2.9.560
osCommerce Manager jest aplikacją Windows, aby szybko i efektywnie zarządzać osCommerce sklepu internetowego.
 
69

Do darmowego wypróbowania
ES Power PDF Creator 1.0
Jeśli masz dokumenty w edytorze mocy lub moc Stwórcy, będzie można przekonwertować je do formatu PDF z łatwością, gdy używasz ES Zasilanie PDF Creator.
 
68

Do darmowego wypróbowania
Text-o-Matic 1.20
Lot One opracowała oprogramowanie Text-o-Matic w celu umożliwienia łatwego stosowania odświeża do swojej Flight1 opublikowanym samolotu.
 
68

Oprogramowanie typu Freeware