Różne pliki do pobrania oprogramowania

SilverFast Agfa 6.6.2
Oprogramowanie skanera SilverFast jest przeznaczony dla początkujących. Korzyści zdjęć z inteligentnych funkcji automatycznych, które czynią proces skanowania i obrazowania tyle easier.The okno podglądu zapewnia przewidywalne kolory dla wszystkich
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
SutCast 9.1
SutCast jest liderem w branży odlewania metalu do zalewania i symulacji krzepnięcia. Możemy symulować procesy odlewania i nasze aplikacje były stosowane do szerokiej gamy odlewów od kilku gramów do ponad 360 ton powodzeniem.
 
48

Demo
TC TimeStamp Client 3.0.1
TimeStampClient ma być oprogramowanie klienckie dla Time-Stamp Protocol (TSP) zdefiniowanego w RFC 3161.
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
VAFS4 4.0.0002
Jestem pewien, że w pewnym momencie, jako wirtualny CEO linii lotniczych, nie chciał więcej niż tylko dodawanie pilotów, trasy, i samolotów do wirtualnej linii lotniczej.
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
VT Explorer 5.16
To jest statek śledzenia system oparty na gromadzenie, przetwarzanie i wyświetlanie w czasie rzeczywistym danych dotyczących statków śledzenia otrzymane od transponderów statki AIS.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Advoffice 1.9
Advoffice przeznaczony jest do organizacji Corporate Head Office i jego oddziałów, Office rzeczników, sądów lub organów ustawowych Instytutu rządowych w sposób efektywny.
 
48

Demo
PureVisionXP 1652091646
PureVisionXP zapewnia programistom szybkie i łatwe narzędzie do tworzenia formularzy i zarządzanie nimi.
 
48

Do darmowego wypróbowania
ADLForms 9.0.0
ADLForms dostarcza niezbędnych formularzy i umów wymaganych mieszkalnych biura obrotu nieruchomościami.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Nortec H.E.L.P. 2.15.43.335
Oprogramowanie zawiera RH2 nawilżacz, XPS menu i aktualizacjach GS Series i NH Series.Product Explorer z dużej ilości danych produktów: wydajność i jakości danych wymiarowej-Shop rysunki-The najnowszej Binder updatesEngineering produktów, innowacyjne
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
MedLIS 1.0
MedLIS jest nowy i przydatne narzędzie dla Medical Diagnostic software Centers.This nie ma specjalnych wymagań sprzętowych. Jeśli twój sprzęt może działać system Windows XP, to będzie działać oprogramowanie dobrze. Wszystkie programy Med są oparte
 
48

Demo
Electronic Training Simulator 1.1
 Windows XP, Vista i Windows 7 kompatybilne oprogramowanie Elektroniczne Szkolenia Simulator jest za pomocą.
 
48

Demo
Neuron ESB 2.5
Neuron pozwala szybko zmienić, zastąpić lub dodać funkcjonalne usługi i możliwości rozwiązań można rozwijać, jednocześnie minimalizując wpływ tych zmian w stosunku do innych składników tych solutions.
 
48

Demo
Autodesk Customization Conversion Tools 1.1
Narzędzia Autodesk przeliczeniowe dostosowywania pomóc w migracji z poprzednich wersji produktów opartych na AutoCAD AutoCAD 2004 i nowszych.
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
Easy Clocking Basic 4.1
Oprogramowanie Easy Clocking pomaga zarządzać pracowników i śledzenie czasu pracy i obecności w sposób łatwiejszy, bardziej wydajne i niedrogie.
 
48

Demo
Flexi Soft Designer 1.4.0.41
Flexi Soft jest programowo, z możliwością rozbudowy, łatwe prowizji sterownik bezpieczeństwa, które mogą być skutecznie dostosowany do różnych bezpieczeństwa applications.
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
AdaPos2.0HpmFhn 2.0
Opracowany z AdaPos wspieranie działalności detalicznej, która ma ogromne dane i / lub ma wiele oddziałów do handlu hurtowego.
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
SAG GenXBRL 1.0.0.1
XBRL jest bogaty w dane dialekt XML (Extensible Markup Language), powszechnie preferowany język przekazywania informacji za pośrednictwem Internetu.
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
Fiber Edge MDF Board Counter 1.0
To oprogramowanie używać liczyć płyty MDF o krawędzi włókna przed cięcie na wymiar procesu.
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
PDF Editor Pilot 1.00
Procesor tekstu, który tworzy dokumenty PDF. Możesz wpisać tekst, budować tabel, dodawać zdjęcia, a następnie zapisać dokument jako PDF. PDF Pilot wyposażony jest w moduł sprawdzania pisowni i oferuje inne funkcje, które PDF profesjonaliści
 
47

Demo
AuctionTimeWatch 1.2
AuctionTimeWatch pozwala na oglądanie i zarządzanie aukcji internetowych (eBay i innych) łatwo i skutecznie: Watch aukcje stanu na pierwszy rzut oka w jednym wygodnym listy.
 
47

Do darmowego wypróbowania