Różne pliki do pobrania oprogramowania

CAD-KAS Menu Card Designer 1.0
Zaprojektować i wydrukować własne karty menu siebie! Tylko wejście wszystkie dania i napoje do programu i zmienić układ trochę. I gotów jest karta menu. Ponieważ informacje o produkcie zostaną zapisane oddzielone od układu można zmienić ceny i
 
48

Demo
Convert Document to Jpeg 6.9
Konwersja dokumentu do formatu JPEG jest proste, łatwe i szybkie narzędzie do konwersji programu Word (doc, docx, docm), RTF, Excel (xls, xlsx, xlsm), PowerPoint (ppt, pptx, pptm), TXT do formatu JPEG .
 
48

Do darmowego wypróbowania
Convert Image to Tiff Jpeg 6.9
Konwersja obrazu TIFF JPEG to szybkie rozwiązanie do konwersji pomiędzy różnymi formatami plików graficznych.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Convert Jpg Jpeg to Tiff Png Gif Bmp 6.9
Konwersja JPG JPEG TIFF PNG GIF BMP jest oprogramowanie do przetwarzania obrazu, który ma potężne funkcje konwertowania plików graficznych takich jak: JPG i BMP do wielu formatów graficznych.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Easy Internet Advertising Toolkit Ultima 1.1
Kupowanie linków z powrotem jest najlepszym sposobem na poprawę oceny i poprawy strony internetowej organicznych wyszukiwania, które przynosi docelowych klientów.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Fabulous Backlinks Advertising Package 1.1
Kupowanie linków jest najlepszym sposobem na poprawę ratingu i zwiększyć miejscu organicznych wyszukiwania, które przynosi dobranych użytkowników.
 
48

Do darmowego wypróbowania
GloboFleet CC Plus 2.6.2
GloboFleet CC Plus pozwala na analizę danych intensywnie i oprogramowanie nie ma ograniczenia dla kart kierowcy lub masowego przechowywania danych można odczytać.
 
48

Demo
NCheck Finger Attendance Trial 1.1
Widzów Finger NUpewnij, automatyczna gotowy do użycia Czas pracy pracownika system sterowania z identyfikacji biometrycznej odcisków palców.
 
48

Do darmowego wypróbowania
pdf to doc docx text converter 3.0
Pdf na Doc Docx Text Converter to aplikacja, która można wykorzystać do konwersji plików PDF do DOC dokumentów docx tekstowych.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Repository Spy for BusinessObjects XI 1.0
Spy repozytorium BusniessObjects XI jest aplikacją Windows, która eksportuje właściwości niemal wszystkich obiektów przechowywanych w BusinessObjects Enterprise Repository (CMS) do bazy danych relacji do łatwego zgłoszenia.
 
48

Demo
Reverse IP Lookup Multiple Addresses Software 7.0
Odzyskaj kraju, stan / region, miasto i ISP na podstawie adresów IP. Zapisz wyniki jako tekst lub Excel.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Wage Filer for PayWindow 2.0.7.0
Płace PayWindow jest teraz wyposażony w narzędzia i usługi, aby zwolnić kluczową czasu, co pozwala na mniej martwić się koniec roku zgłoszenia.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Workaholic.PDFMerge 1.5
PDFMerge to PDF narzędzie przetwarzania. Opis połączyć wiele dokumentów PDF w jeden dokument PDF Editor metadanych obsługuje Zapisz jako oprogramowanie WWF samodzielny (proszę wymagania wyboru) Adobe Acrobat lub Adobe Reader nie jest wymagane może
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
Workaholic.PDFProtect 1.5
PDFProtect to PDF narzędzie przetwarzania. Funkcje ochrony hasłem plików PDF PDF Edytor metadanych obsługuje Zapisz jako programu WWF samodzielny (proszę wymagania wyboru), Adobe Acrobat lub Adobe Reader nie jest wymagane może obsługiwać dokumentów
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
Writer's Cafe 2.29
Pisarza Caf to zestaw narzędzi elektrycznych dla wszystkich fiction, czy doświadczonym lub dopiero zaczynają.
 
48

Demo
Money Manager Ex 0.9.4.2
Money Manager Ex 0.9.4.2 zapewnia darmowy, open-source, cross-platform, łatwe w użytku osobistego oprogramowania finansowego, które przede wszystkim pomaga zorganizować te, finansów i śledzi, gdzie, kiedy iw jaki sposób pieniądze te idą.
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
Word 2 PDF 1.1
Słowo 2 PDF 1.1 oferuje profesjonalny program, który może pomóc w konwersji plików Word na pliki PDF tylko przez jeden click.Major funkcje myszy: Program odczytu plików Word, kieruje i zapisuje plik PDF bezpośrednio. Więc nie trzeba być
 
48

Demo
Lodgit Desk Hotel Software for Windows 1.8.6
Książka oprogramowania z harmonogramem rezerwacji dla hoteli, moteli, pensjonatów .
 
48

Demo
EZ-Forms-CORE 5.50.ec.220
Colorado prawdziwe formy nieruchomości FormFiller, Drukarka widza. . Formularze zostały dostosowane przez EZ-Forms. . Zawiera 54 zatwierdzonych formularzy umów. . PDF zgodny wyjście dostępne. ... Więcej @ http://ez-forms.com/core
 
48

Do darmowego wypróbowania
Exl-Plan Micro (US-C edition) 2.62
Projekcje biznes plan dla nowych firm / mniejsze (np. sprzedaż poniżej $ 0,5 mln). Dla biznes planów, budżetów, planowanie strategiczne, zbieranie funduszy itp. Exl-Plan generuje w pełni zintegrowane projekcje trzech lat (P & Ls, sprawozdanie
 
48

Do darmowego wypróbowania