Różne pliki do pobrania oprogramowania

Apex Medina Insurance 4.3
Apex Medina Insurance jest aplikacją z wielu cech konstrukcyjnych, w tym montaż, rysować różne figury geometryczne, fotometryczne funkcji zdjęć do edycji, wiele narzędzi, które pomogą Ci w różnych projektach, które mają o marki, za pomocą tego.
 
50

Demo
Barcode DLL 4.2.4
DLL Barcode do użytku z programem SAPLPD SAP i SAPSprint. Zawiera kody kreskowe w frontend i serwera druku opartego drukowania na dowolnej drukarce systemu Windows. Nie wymaga żadnego sprzętu dla drukarki kodów kreskowych! To samo oprogramowanie i
 
50

Do darmowego wypróbowania
ProMass Deconvolution 2.8
Promass jest świat S pierwszy i jedyny całkowicie zautomatyzowany ESI / LC / MS opłata Dekonwolucja biomolekuł i internetowe oprogramowanie raportowanie.
 
50

Demo
WatchBP Analyzer O3 English 2.0.0.6
WatchBP O3 Analyzer to aplikacja, z różnymi ustawieniami dla ambulatoryjnego pomiaru, takich jak przedział pomiaru, godzina i-obudzić śpiących, dostosowanego do indywidualnych S wyników lifestyle.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
Virtual Sheet Music 1.0
Jeśli jesteś użytkownikiem Mac, możesz korzystać z tego widżetu bardzo. To pozwala na przeszukiwanie sklepu bezpośrednio z systemu Mac OS X Dashboard.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
WebSpy Live 2.1.2.5
WebSpy żywo jest doskonałym narzędziem do czasu rzeczywistego, internecie i monitorowania e-mail.
 
50

Demo
Short Circuit Analysis 3.0
ServiceShort prąd zwarcia obliczenia w Utility Transformer wtórnym i / lub na źródłach energii witrynie.
 
50

Do darmowego wypróbowania
PC Circuit Builder 1.4
Przeznaczone do budowy i wyceny niestandardowych konfiguracjach komputerowych on-the-fly.
 
49

Komercyjny
Business Card Designer Plus 11.6.1.0
Business Card Designer Plus służy do tworzenia przyciągających wzrok wizytówki na dowolnej drukarce kompatybilnej z systemem Windows w ciągu kilku sekund.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Precision Image Digitizer 1.30
Precyzja obrazu Digitizer - Śledzenie i nagrywać współrzędnych wybranych punktów w formacie JPG, GIF lub BMP.
 
49

Do darmowego wypróbowania
The Journal 1.0
Dziennik : W swoim życiu! Do pracy! Dla ciebie! Niezależnie od Twoich potrzeb księgowaniem, Dziennik zapewnia łatwe w użyciu połączenie wygody, elastyczności i bezpieczeństwa. Dziennik jest zawsze dostępny, kiedy go potrzebujesz. Tworzenie jak
 
49

Do darmowego wypróbowania
NCSPowerMeet 100
Wysoce konfigurowalny program, który może być skonfigurowany do obsługi praktycznie każdego spotkać zmieniając, załadunku lub tworzenia wartości parametrów wymaganych dla meeting.
 
49

Do darmowego wypróbowania
CD FrontEnd GOLD 2016.5.3
Profesjonalne autoplay / autorun CD - DVD tworzenia oprogramowania: make, takich jak strony WWW, tworzenia prezentacji, duże katalogi produktów, wizytówki CD, broszury, pokazy slajdów, budować menu, pliki run i programy, pokaż oknach .
 
49

Komercyjny
Page Of Labels for File Folders 2.90
Strona etykiet do folderów plików . Łatwe w użyciu oprogramowanie folderu plik etykiety. Idealny do domu i biura. Łatwo stworzyć jedną lub więcej stron etykiet folderu plików. Wydrukuj wszystkie etykiety lub pojedynczych etykiet. Współpracuje ze
 
49

Do darmowego wypróbowania
4TOPS Compare Excel Files 2.0
4TOPS Porównaj pliki programu Excel to łatwy w obsłudze program, który wyraźnie zgłosi gdzie i jakie różnice między dwoma skoroszytów programu Excel są.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Convert-It! 1.7
Premier Przelicznik Palm Convert-To pozwala wykonać ponad 6800 różnych konwersji między prawie 500 jednostek, zorganizowanych w 41 kategoriach.
 
49

Demo
DiffEngineX Compare Excel Files 1.23
DiffEngineX porównuje dwa arkusze kalkulacyjne Excel, zaznaczając komórki, które różnią się między sobą kolorem.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Legitigant Billing - Single-User Edition 1.2
Single-User Edition przeznaczony jest do zaspokojenia potrzeb tych firm, które wymagają minimalnej ilości ludzi do obsługi swoich spraw rozliczeń.
 
49

Demo
ezBates 2.04
EzBates software drukuje numery stron na swoich eksponatów i dokumentów szybciej i łatwiej niż stempla Bates z wyników profesjonalnym wyglądzie.
 
49

Do darmowego wypróbowania
CSV Editor Software 7.0
Ta praca oprogramowanie jako kompletny edytor i pozwala na modyfikowanie plików CSV. Jego najważniejsze cechy to można Zapisz zmiany, jak to pozwala na zapisanie w cudzysłowach podwójnych lub w innej Separator, można wyeksportować do CSV, TXT, XLS,
 
49

Do darmowego wypróbowania