Różne pliki do pobrania oprogramowania

Employees of company 2.6.6
Program rozszerzonej powodu cech pracowników. Profil pracownika z rozszerzoną konta osobistego i zawodowego. Druk profil, eksportu w MS Word (Writer OO). Możliwość przechowywania obrazów wszystkich niezbędnych dokumentów. Możliwość zwolnienia z
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
EOD2AmiBroker 3.7.0
EOD2AmiBroker to poręczne narzędzie przeznaczone do pobierania END indeksów + Dzień z NSE BSE, filtrowanie oraz eksport do AmiBroker.
 
50

Demo
Extract Image from Pdf Pro 6.9
Wyciąg obrazek z PDF Pro jest prosty, szybki jak błyskawica desktop program narzędziowy, który pozwala wyodrębnić plik obrazu z pliku PDF.
 
50

Do darmowego wypróbowania
ManagerSystem 2.18.500
Die f oprogramowania F r Hrungskr Fte. Professionell Mitarbeiter f Hren. Professionelle Personalf Hrung. Doskonale f R F Hrungskr Fte und Menedżer aller Branże. Konsequent und f professionell Hren, Mitarbeiter organisieren, Ziele erreichen.
 
50

Demo
Print Multiple Text Files Software 7.0
Drukowanie wielu plików tekstowych bez konieczności otwierania każdego z nich.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Software Webmaster 1.0
Oprogramowanie Webmaster Marketing Webmaster | Marketing internetowy | Narzędzia partnerskie Holy Grail of ranking oraz w Google to linki.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
Visitors of company 3.4
Program na rachunek gości przybywających w firmie. Jest wypełniona przez ochroniarzy na wejście. Można go wstawić do 3 zdjęcia stronach paszportu lub twarzy dla każdego gościa. Przechwytywanie obrazów jest wykonany z Web-skanera lub aparatu
 
50

Demo
AIPSYS Professional Screen Recorder
Nagrywać wszystkie działania na pełnym ekranie, okna, obszaru aktywnego i obszaru stacjonarnej wraz z predefiniowanych działań kursora i głosu z opcji ustawień do filmów AVI.
 
50

Komercyjny
Management System Advanced Software 3.0
System zarządzania Strategia Rozwoju modelu Software Framework, zarządzanie strategiczne, modele MBA i ram, Wymagania businessSystem: 16MB RAM spaceEnhancements HD 10Mb: Associated Modele Dodane
 
50

Do darmowego wypróbowania
Hide My Windows Mini 2.7
Ukryj moje okna Mini jest ochrona prywatności narzędzie Hide My Windows jest niezwykle prosty w obsłudze oprogramowanie do ochrony prywatności.
 
50

Do darmowego wypróbowania
EZ Retail POS 2.0.1
Druga wersja wielokrotnie nagradzanej w punktach sprzedaży oprogramowania zapewnia naszym klientom jeszcze lepsze doświadczenie w zarządzaniu ich codziennej sprzedaży, zapasów i klientów.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Automotive Workshop Scheduler Single-Use 3.6
Warsztaty scheduler przeznaczony do stosowania w centrach usług motoryzacyjnych. To może zaplanować do 32 techników / obsługa zatok, o długości rezerwacji od 30 do 360 minut. Zapewnia wydruki harmonogramów dziennych i tygodniowych, a korzysta z
 
50

Do darmowego wypróbowania
MS Access Remove (Delete, Replace) Text, Spaces & Characters From Fields Softwar
To oprogramowanie oferuje rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą, aby usunąć lub zastąpić niektóre znaki w ich MS tabel Access.
 
50

Do darmowego wypróbowania
MS Word Fax Cover Sheet Template Software 7.0
To oprogramowanie oferuje rozwiązanie dla użytkowników biznesowych, którzy potrzebują do tworzenia profesjonalnych stron tytułowych faksu.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Smart Poker Bot 3
Poker Software Bot :: Opis :: Inteligentne Poker Bot jest zautomatyzowany bot poker przeznaczony do gry No Limit Texas Hold'em.
 
50

Demo
EPE Index 1.01
Pełny wykaz wszystkich projektów konstrukcyjnych opublikowanych w czasopiśmie Praktyczna Electronics jest dostępny do pobrania.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
EZ-Guide 500 Name Creation Utility 2.1
EZ-Guide 500 Nazwa CFFE narzędzie Creation z Trimble umożliwia tworzenie listy klientów, gospodarstwo, pola i zdarzeń (CFFE) nazwy na komputerze biurowym lub laptopie, a następnie załadować listę na swojej EZ-Guide 500 belce poprzez USB.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
OnePath's Illustrator 4.2.0.23
OnePath w Illustrator jest oprogramowanie Produkt dla OneCare ilustracji, ryzyko OnePath życia produkt ubezpieczeniowy range.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
OpenWAML Viewer 2.0.1.136
Darmowa przeglądarka aplikacji internetowych dla aplikacji internetowych napisany w WAML.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
Plan-A-Head Broiler Management 2011.1.11
Plan Zarządzania brojlerów-Head to szczegółowy program do zarządzania broilers.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware