Różne pliki do pobrania oprogramowania

TaqMan Genotyper 1.0.1
TaąMan Genotyper Program ma na celu umożliwienie klientom korzystania z definiowanych przez użytkownika granice analizy danych lub ulepszonego podejścia algorytmicznego, aby automatycznie przypisać genotype.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
testo easyheat 2.6
EASYHEAT pakiet oprogramowania, po prostu wypełnia lukę pomiędzy in-field testów, raportowanie spalania i security.
 
51

Demo
The DownLoader 11.0
Plik ten program zawiera najbardziej up-to-date symbol plik bazy danych dla downloader i Metastock.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
UDA ConstructionSuite 2011 1.0
UDA ConstructionSuite Standardowy 2011 ma być istotnym entry-level System dla małych firm budowlanych.
 
51

Do darmowego wypróbowania
VHI Free Stretching 3.2.174.2
VHI Bezpłatne Stretching pozwala wybrać z 74 ćwiczeń rozciągających do tworzenia łatwych do odczytania, profesjonalnie wyglądające rozciągające procedury dla swoich klientów i sportowców.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
WMS-IV Scoring Assistant 2.0.1
W uznaniu wschodzących trendów demograficznych i klinicznych, WMS został opracowany, aby zapewnić Państwu najbardziej zaawansowane działania pamięci i wyników można zaufać, kiedy zwracając się do zmieniających klinicznego krajobraz.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Net Deed Plotter 5.4.3531
Oprogramowanie do rysunków Map dla osób pracujących w rzeczywistych estate.Features: - edytor wprowadzania danych, który ma wygląd i edytorze edytora tekstu. Możesz łatwo wycinać, kopiować, wklejać, poprawiania, usuwania i wstawiania dużych ilości
 
51

Do darmowego wypróbowania
One World Financials 4.0
Jest to świetna platforma dla handlowców wszystkich szczeblach; specjalnie łatwo i pasuje najlepiej do tych, którzy są nowicjuszami w handlu futures.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
MindGenuis 3.7
MindGenius jest mind mapping oprogramowanie biznesowe, które pomogą Ci uzyskać swoje pomysły z głowy, zyskać zrozumienie, co trzeba zrobić, i mieć możliwość działania to successfully.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Jot+ Notes Indexer Plugin 1.3.0
Jednym z sporządzanie notatek najbardziej zaawansowanych funkcji jest plugins: dodatkowe moduły, które zintegrować sporządzanie notatek, aby dodać nowe polecenia, takie jak sprawdzanie pisowni lub oceny ekspresji.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
GeoComputer 1.0.0.1
GeoComputer jest dostęp do zarządzania danymi dla GEO profesjonalistów. Zarządzanie danymi obejmuje wszystkie dyscypliny związane z zarządzaniem danymi jako cenny surowiec. Zarządzanie danymi jest opracowanie, wykonanie i nadzór planów, polityk,
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
MixProps 1.7.0.5
MixProps jest dwufazowe równowaga para-ciecz, termodynamicznych i kalkulator własność transportu dla specjalistów technicznych.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Cube Tution Class Managment 10.01
Arkusze OMR są specjalne wydruki zawierające okręgi lub elipsy pęcherzyki lub pola wykorzystywane jako obszary oznakowania gdzie kandydat Oznaczone niebieski / czarny długopis lub ołówek.
 
51

Do darmowego wypróbowania
TekNetIPMain141 Client 9.0
TEKNET jest klient, który zarządza bazami danych i klient relations.TekNet Oprogramowanie obsługuje serwer / architektura klient. Obejmuje TEKNET IP oprogramowanie serwera i oprogramowanie IP TEKNET klienta. Serwer TEKNET musi zostać zainstalowany
 
51

Demo
SERDP DSS 1.5.6
Ubytek Źródło Decyzja Support System, opracowany przez GSI Environmental Inc, z funduszy przekazanych przez Departament Obrony Strategicznego Programu Badań i Rozwoju Środowiska (SERDP), to oprogramowanie przeznaczone do wspomagania procesu.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
La-Gold-16 6.7
Oprogramowanie dla La-gold-16 jest dojrzałym i zarówno analizator stanów logicznych i pattern generator są sterowane z jednego, interface.
 
51

Do darmowego wypróbowania
ROSA72 7.2.7
ROSA to narzędzie wykorzystywane do oszacowania stabilizowanego wydajność dla konkretnego systemu RO lub NF ramach projektu lub warunków rzeczywistych.
 
51

Demo
Specify 6.1.07
Określ 6 posiada intuicyjny interfejs użytkownika oraz konfigurowalne danych formularzy w celu usprawnienia rutynowych zbiorów danych zadań podczas przygotowywania i zatwierdzania informacji zbiórki analizy badań.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
Wealth Planner Program 2.0.2.8
Planowanie Wealth łączy dyscypliny planowania emerytalnego (akumulacji) i planowania nieruchomości (dystrybucja).
 
51

Demo
Freespace MotionStudio 3.4
Freespace MotionStudio jest intuicyjny zestaw narzędzi, który zapewnia łatwy w użyciu graficzny interfejs użytkownika, aby umożliwić programistom przyspieszyć ocenę technologii Freespace ruchu i produktów.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware