Różne pliki do pobrania oprogramowania

TOPCAT 2.53
Topcat jest skrótem od startu i wydajność narzędzia Landing obliczeń i jest bardzo realistyczny, łatwe w użyciu narzędzie planowania dla wszystkich poważnych miłośników symulatorów lotu.
 
52

Do darmowego wypróbowania
VisitsRota 10.2
Wniosek ten został zaprojektowany, aby pomóc w przygotowaniu prostych harmonogramów: - Odwiedzanie osób starszych i niedołężnych-ShepherdingThis sposób, wszystko w zgromadzeniu mają udział w odwiedzając nasz starszych i niedołężnych, a to sprawia, że.
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
WebAD PeopleUpdate 4.0
Główne zalety: - Intuicyjny samoobsługowego narzędzia do aktualizacji dla użytkowników końcowych, zarządzania listy kontroli dostępu do poglądów docelowych i aktualizacji zarządzaniu grupami dystrybucyjnymi i akcji z łatwości Delegata zarządzania.
 
52

Demo
Work Time 3.0
Time Work umożliwia śledzenie czasu spędzają wykonując pewne działania. Można utworzyć dowolną liczbę użytkowników, jak chcesz, dostosować projekty i wstępne określenie działań. Można nawet dodawać notatki do wyjaśnienia pewnych działań i
 
52

Do darmowego wypróbowania
XBCD 360 1.0.7
  Osie, klocki cyfrowych kontrolerów i przycisków można przypisać do kontroli, które zostały wywiezione do systemu Windows.
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
XSites Desktop 1.1.16
XSites Pulpit daje dostęp do wielu z tych cech Twojego XSite najpotężniejszych na pulpicie, dzięki czemu można zarządzać e-mail, shuffle, listę kontaktów, lub zaplanować swoje działania marketingowe, a XSites Pulpit monitoruje XSite w tle.
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
Zero Click Spellchecker 1.0.8
Sprawdzanie pisowni ZeroClick zegarki klawiatury. Gdy się pomylisz, natychmiast go poprawić, a zobaczysz, dyskretny informacji w rogu (opcja). Nie musisz go kliknąć, możesz po prostu kontynuować pisanie. Note zamknie się automatycznie po kilku
 
52

Do darmowego wypróbowania
Chronojump 0.9.3
Chronojump Boscosystem środki oraz zarządza sportowych krótkotrwałe testy . Chronojump to bezpłatne rozwiązanie stosowane przez trenerów, nauczycieli i studentów. Główne cechy: - wykres Dispersion, ABK i związane z CMJ skoków na IUB (broni
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
KlipFolio Enterprise 5.0
KlipFolio Enterprise jest doskonałym narzędziem do zapewnienia w czasie rzeczywistym informacji na-a-rzut oka, można używać go jako prosty widget pulpitu czytać własne pliki RSS lub pobierając pliki klip z witryny KlipFolio.
 
52

Demo
Vorton Financial Tools 1.0
Vorton narzędzia finansowe (VFT) to zestaw narzędzi finansowych, osobowych, które pomagają przeciętny człowiek rozwikłać nieodłączne trudności w sprawach pieniężnych, od obliczeń procentowych złożonych do kredytów hipotecznych i emerytury.
 
52

Do darmowego wypróbowania
Gems And Jewellery (Ver 4.5) 4.5
Został on pamiętać wszystkie wymagania rynku biżuterii wnosząc jednocześnie software.
 
52

Demo
SuperRouteManager 1.0
Menedżer Trasa Super jest kompleksowe, w pełni zintegrowany system zarządzania trasą.
 
52

Do darmowego wypróbowania
A101 Agreement O-C 7.7.2
Wypełnij formularz na ekranie: Drukuj lub wyślij formularz ze swoimi danymi. kondensuje i aktualizowane umowa między właścicielem a Wykonawcą eliminuje instrukcje i niepotrzebnego tekstu z pre-drukowanej formie papierowej. Translacja terminologii
 
52

Do darmowego wypróbowania
Intermec Device Deployment Kit for BizTalk RFID 1.71
Urządzenie Intermec Deployment Kit dla programu BizTalk RFID jest bardzo powerful.This Deployment Kit Urządzenie zawiera Intermec w dostawców urządzeń dla Microsoft BizTalk RFID (stałych czytelników) oraz BizTalk RFID Mobile (handheld i pojazdach
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
Cheques Management 3.0
Zarządzanie Czeki to program, który pozwoli Ci kontrolować przychodzące i wychodzące checks.
 
52

Do darmowego wypróbowania
eZ-Az! 11.0
Potrzebujesz oprogramowania, aby prowadzić firmę EZ-Az! Point of Sale to proste rozwiązanie! Point of Sale Obsługuje drukarki, skaner, cashdrawer, Klient wyświetlania i druk kodów kreskowych. Bogato Moduł kontroli zapasów, klienci plik sprzedaży
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
FiSAT II 1.2.0.2
Wersja Windows FiSAT ( FiSAT II ) jest pakiet program opracowany głównie na analizie długości częstotliwości danych, ale umożliwia również związanych z analiz, od wielkości-w-wieku, catch-at-age, wybór i innych analiz.
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
Digital Recall Manager 4.1.0.79
Kompilacja list (lub pętle ) Treści, które mają być wyświetlane, zaplanować je do umieszczenia na określonych ekranach w określonych porach określonych dniach tygodnia.
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
MailOrderWorks 5.905
Zarządzanie wysyłkowa i kontroli zapasów jest łatwe z MailOrderWorks MailOrderWorks (aka MOW) jest łatwe w obsłudze oprogramowanie wysyłkowej i systemem magazynowym, który obsługuje wielu użytkowników, ale jest także idealnym rozwiązaniem dla.
 
52

Do darmowego wypróbowania
Convertix 2005 4.0.2
Convertix 2005 est Convertisseur un de monnaies de la zone euro mais aussi DES monnaies du monde.
 
52

Do darmowego wypróbowania