Różne pliki do pobrania oprogramowania

Ebook - The true cost of downtime 1.00
Prawdziwy koszt przestoju przez Don Fitchett, Business Przemysłowe sieci; 2002 ESBIN: C60-592b-1b38-40E8 przewodnik przetwarzać koszty produkcji map.
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
General Knowledge Base 2.8
GeneralKB to innowacyjny software Zarządzanie wiedzą co pozwala na łatwe i efektywne zarządzanie wszystkimi typami baz wiedzy.
 
52

Do darmowego wypróbowania
MemDB Barcode Maker 1.0
Program ten sprawia, 128B kodu AEAN128B Code 39 ACODE 93 ACODE 25 przeplatany AEAN13 AEAN8 lub kody kreskowe UPC_A w kilku krokach.
 
52

Do darmowego wypróbowania
SmartPacker 2.95
SmartPacker poprawia wykorzystanie przestrzeni w wysyłce kontenerów, transport samochodowy, i magazynowanie.
 
52

Komercyjny
EurekaWare 3.1
Nieruchomości Oprogramowanie Contact Management Tool for Microsoft Outlook narzędzie, Realu Estate: Microsoft Outlook i EurekaWare Prawdziwe Zarządzanie kontaktami Estate wspólnie tworzą heavyweight moc marketingową za juniorweight cenie.
 
52

Demo
TowMagic 1.5
TowMagic jest Beacon Software jest online digital wysyłki asystentem. To solidny łatwy w obsłudze oprogramowanie, które umożliwia holowanie usługodawcy otrzymywać silnika Klub rozmowy przez Internet, bezpośrednio na pulpicie, bez łączności
 
52

Komercyjny
Synkronizer 11
Synkronizer to potężne i łatwe w obsłudze narzędzie, Excel, który porównuje, aktualizacje i łączy Excel plików / arkuszy kalkulacyjnych.
 
52

Do darmowego wypróbowania
Streaming Media Soluton 2.8
Kompleksowe mediów strumieniowych rozwiązanie, który rozszerza się na IDE strumieniowe platformy.
 
52

Komercyjny
Winfotinto 2.0
Oprogramowanie dla Pralnie chemiczne i pralnie. Z ponad 1.300 sprzedanych licencji, Winfotinto pomaga obecnie liczne pralnia chemiczna / pralni biznesu na całym świecie. Nasze oprogramowanie zostało zaprojektowane specjalnie do zastosowania w tym
 
52

Do darmowego wypróbowania
Asset Register PRO For Excel 2011.1105
Aktywów Zarejestruj PRO Dla programu Excel dostarcza dziewięć rejestrów aktywów YTD raporty amortyzacji Plus dla środków trwałych, wartości niematerialnych i inwestycji, aktualizacji i zgłaszania obliczenia amortyzacji i wartości książki w każdym.
 
52

Do darmowego wypróbowania
Property Ace - Property Development 1.0.1
Właściciel Ace jest przyjazny dla użytkownika pakiet oprogramowania dla deweloperów, aby zapisać wszystkie szczegóły ich portfela nieruchomości.
 
52

Demo
mySuite Pro
MySuite to zbiór internetowych narzędzi biznesowych mających na celu stworzenie wysokiej jakości relacji z klientami oraz do przyspieszenia i organizowania komunikacji korporacyjnej.
 
52

Demo
Gmail Send Text Messages To Multiple Recipients Software 7.0
 Teraz możesz zapisać dużo czasu za pomocą wygodnego programu Gmail wysyłać wiadomości SMS do wielu odbiorców, ponieważ pozwala użytkownikom na wysyłanie wiadomości SMS do wielu odbiorców Gmaila szybko.
 
52

Do darmowego wypróbowania
Counter 1.0
Counter to tally Licznik , który znajduje się w pulpicie. Możesz pomóc sobie policzyć przedmioty poprzez naciśnięcie spacji na klawiaturze. Tanie. Counter jest wolny od wirusów i spyware free.
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
PVC Windows Designer 1.8
 Okna PCV dostawców za pomocą tego inclusive okna PCV Designer na łatwe tworzenie i drukowanie instrukcji okna.
 
52

Demo
Show Multiple Time Zone Clocks Software 7.0
Wyświetlanie czasu na świecie na 6 różnych miejscach na raz.
 
52

Do darmowego wypróbowania
MPMM Professional 9.0.0.0
 MPMM Profesjonalne to poręczne narzędzie, które oferuje pełną metodologię projektu dla specjalistów zarządzania projektami.
 
52

Do darmowego wypróbowania
Absolute Targeted Traffic Advertising Ma 1.1
Kupowanie linków jest najlepszym sposobem na poprawę oceny i poprawy strony organicznych wyszukiwania, które przynosi dobranych użytkowników.
 
52

Do darmowego wypróbowania
AFP2TIFF Transform Server 2.01
Batch convert AFP dokumenty IBM MO: DCA (AFP, IOCA i PTOCA) do całostronicowych obrazów w formacie TIFF za pomocą wejścia i folderu wyjściowego na serwerze Windows.
 
52

Do darmowego wypróbowania
Alpaca Manager 007 8.01
Alpaca 007 jest potężnym narzędziem wydajności na poprawę rentowności w swojej pracy alpaki.
 
52

Demo