Różne pliki do pobrania oprogramowania

Point of Success Office Special Edition 2.72
Punkt oprogramowania sukces został wybrany przez tysiące restauracji na jej połączenie z przydatnych funkcji i niska cena.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
Quick Corporate Minutes 4.0.7
Szybkie Corporate Minutes (aka QuickMinutes ) będzie można wprowadzić państwo wymagane korporacyjnych minut i wymagania rozdzielczości.
 
53

Demo
Windows Live Hotmail Download Multiple Emails To Text Files Software 7.0
Zapisz wiele wiadomości e-mail Windows Live Hotmail w plikach tekstowych na raz. Określ, które e-maile, aby zapisać.
 
53

Do darmowego wypróbowania
XtraBuild Library 1.9.2.12
Xtra Budowa Library to profesjonalna aplikacja stworzona do zarządzania i organizacji kolekcji książek lub inne rodzaje zbiorów multimedialnych.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Auto Countdown 1.0
Auto Countdown 1.0 stanowi kompleksowe narzędzie, które generuje odliczanie na swojej stronie internetowej. To jest dobre dla startów lub specjalnych sprzedaży ograniczonych / oferty masz do clients.When osoba idzie do witryny sieci Web, rozpoczyna
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
ALLU Auction Listing Layout Utility 2.0.1
Aukcja ALLU Listing Utility Layout 2.0.1 jest elastyczny program przeznaczony do niestandardowych i jednolite oferty aukcyjne eBay i aukcji drugiej sites.Cut pracy z wykorzystaniem szablonów do tworzenia Państwu aukcji w serwisie eBay, a aukcje
 
53

Do darmowego wypróbowania
Chandler Strategy Software MEGA 3.0
Strategia Chandler Strategia Rozwoju modelu Software Framework, zarządzanie strategiczne, modele MBA i ram, biznes ... Strategia Chandler Software MEGA release v3.0 jest New Release.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Product Portfolio Matrix Software MEGA 3.0
Portfolio Matrix Product Strategia Rozwoju modelu Software Framework, zarządzanie strategiczne, modele MBA i ram, biznes ... Portfolio Matrix Product Software MEGA release v3.0 jest New Release.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Business Planner 8 Pro
Business Planner Planium jest profesjonalny i elastyczny program, który został zaprojektowany przez ekspertów w celu wsparcia kierowników i ludzi biznesu do przygotowania planów biznesowych wysokiej jakości, planów finansowych, budżetu i planów.
 
53

Komercyjny
Easy Fundamentals 1.01
Easy Fundamentals - Fundamental Analysis Software Łatwe Fundamentals podstawowym oprogramowanie do analizy to rewolucyjny nowy program, który pozwala na przeglądanie i wyszukują na podstawowych szczegółach ponad 7000 akcji notowanych na NSYE,.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Free Time Tracker 1.2
Bezpłatne Tracker Time jest darmowym rozwiązaniem do śledzenia czasu pracy przez aktywnych aplikacji z raportów przez kategorie.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
Campaign Enterprise 11.0
Enterprise Campaign to najpotężniejszy na świecie system obrotu pozwolenie email. Główne cechy: - Potężne funkcje marketingowe uprawnień mail automatyki stawia Cię w kontroli kampanii e-mail. - Obsługuje nieograniczoną liczbę list, nieograniczony
 
53

Do darmowego wypróbowania
CoDyBa 6 50
CoDyBa jest narzędziem do projektowania w klasycznym PC dla budynków symulacji dynamicznej wydajności.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
Construction Master Pro For Windows
Z Construction Master Pro for Windows , możesz mieć moc wielokrotnie nagradzanego Pro Mistrza Budowy na komputerze.
 
53

Demo
Thinstall Virtualization Suite 3.387
Thinstall to program opracowany z Thinstall i adquired przez VMware, który pozwala połączyć wszystkie pliki potrzebne do zainstalowanej aplikacji do uruchomienia na unikalnym pliku wykonywalnego (*.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Troubleshoot Nokia Errors 1.0
Mój telefon jest zablokowany, nie można odblokować telefon, kod do telefonu komórkowego, trzeba kod do karty pamięci, hasło karty pamięci, nie mogąc otworzyć kartę pamięci.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Analyst's TurtleFarm 1.0.5
Analityka TurtleFarm 's możliwości pomoże Ci podejmować bardziej świadome decyzje handlowe z Systemu Obrotu Turtle że Turtles uczono, czy handlu futures, forex, akcje lub bonds.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Circutor PowerStudio Scada 3.2
Studio Moc jest potężne, proste oprogramowanie z przyjaznym środowisku, które mogą być używane do badań energii na wysokim poziomie.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
Emech Config 1.53
Emech sterowania są światowymi liderami w ceramicznych zaworów talerzowych oraz elektronicznej Zamknięta pętla sprzężenia zwrotnego actuators.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
EnergyPlus 7.0.0026
Przydatny program symulacji energetycznej budynków EnergyPlus umożliwia specjalistów budowlanych do modelowania energii i wody, które są wykorzystywane w budynkach.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware