Różne pliki do pobrania oprogramowania

Oxygen Express for Nokia phones 1.8
Oxygen Express dla telefonów Nokia jest łatwe w obsłudze narzędzie do zapobiegania telefon komórkowy Nokia za informacje przed utratą.
 
54

Demo
Raffle Ticket Machine 3.3
Maszyna biletów Loteria automatyzuje wszystkie aspekty tworzenia biletu i rezerwacja do cięcia i zszywania scenę.
 
54

Do darmowego wypróbowania
Secretariat 13.0.123
Sekretariat to program wspierania pracy Sekretariat / recepcji. Z tego programu można: 1.Maintain bazę faktur przychodzących i raportach drukowanych faktur przychodzących (do podpisu) dla period2.Share informacji o przychodzących faktur dla
 
54

Oprogramowanie typu Freeware
Form Pilot Home 2.48
- Program do wypełniania różnych formularzy i ankiet papierowych; zwykle zastępuje stosowane w takich przypadkach maszyny do pisania.
 
53

Demo
QuickRef Project Assistant 3.0.09
Jeśli rachunek przez godzinę, QuickRef może ułatwić Ci życie. Śledzi czas, koszty, rzeczy do zrobienia, i zachowuje wszystkie swoje notatki zorganizowane i łatwe do znalezienia. Działając samodzielnie lub w grupie, QuickRef jest odpowiedź na Twoje
 
53

Do darmowego wypróbowania
absolutePDF-Spool CMD 1.0.9
absolutePDF szpuli CMD umożliwia generowanie pełnych raportów z PDF graficznych zwykłych plików tekstowych ASCII, bez potrzeby innych drogich narzędzi.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Troy Ounce Conversion Tool 3.21
Jeśli chcesz przekonwertować uncji w różnych jednostkach pomiarowych, uncję narzędzie do konwersji jest wszystko, czego potrzebujesz.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Myspace Marketing Manager 3.17
Czy kiedykolwiek marzyłeś o potężne narzędzie do promowania swojej muzyki (lub co masz do sprzedania) na Myspace lub innych sieci społecznych Czy kiedykolwiek marzyłeś, aby przestać marnować swój cenny czas na Myspace (lub Facebook, czy YouTube .
 
53

Demo
DecisionPad 4
DecisionPad to zaawansowane i intuicyjne narzędzie, które wyjaśnia i dokumentów złożonych decyzji.
 
53

Demo
SnapCRM 1.0
SnapCRM jest open source internetowe oprogramowanie CRM. Zawiera moduły Sales Force Automation, takie jak Account Management, zarządzanie kontaktami, Zarządzanie konkurenta Opportunity Management, prognozowanie, realizacji zamówień sprzedaży,
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
GoogleAds Locator - For google adwords 11.0
Reklamuj się w ponad 10.000 stron internetowych, które są wyłącznie związane z działalnością firmy w Internecie automatycznie uzyskać bardziej ukierunkowanego ruchu do Twojej witryny i zwiększenia rankingu wyszukiwarki. Kierowanie Google Placement
 
53

Do darmowego wypróbowania
Legitigant Billing - Multi-User Edition 1.2
Multi-User Edition jest odpowiedni dla tych firm, które są małe i średnie. Umożliwia wiele osób do pracy Legitigant (Czyli Twój billing) jednocześnie. Z Legitigant wielu użytkowników, do 20 użytkowników będzie mógł wykonywać swoje operacje
 
53

Demo
ezBates Special Edition 3.5
EzBates Special Edition oprogramowania kolejno drukuje numery stron lub liter na swoich eksponatów i dokumentów szybciej i łatwiej niż stempla Bates i nie wiele więcej.
 
53

Demo
CNN News Ticker (Automatic Scroll and Crawl) Software 7.0
Możesz użyć tego widgetu do czytania gazet z cnn.com. po kliknięciu na nagłówkach prowadzi do artykułów. Znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu w zasobniku systemowym.
 
53

Do darmowego wypróbowania
M-Files Professional (32-bit) 7.0
M-Files umożliwia organizowanie, wyszukiwanie i śledzenie dokumentów Twojej firmy w sposób scentralizowany.
 
53

Komercyjny
10PCs-in-1 61.09
Jeden Windows jest zbyt ryzykowne. 10szt-w-1 sprawia, że dziecinnie proste dla Ciebie, aby na żywo klon systemu Windows, który jest uruchomiony! Wtedy masz 2 systemy Windows na tej samej litery dysku w tej samej partycji na tym samym dysku.
 
53

Demo
Cow-Calf Manager 007 8.64
Cow-Łydka 007 jest potężnym narzędziem wydajności na poprawę rentowności w Twojej Cow-łydki pracy.
 
53

Demo
Friscal 1.6
Friscal łączy w sobie wielkość pozycji i kalkulacji ryzyka, pip do konwersji wartość, czas na rynku i więcej w jeden, ekran użytkowej.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Google News Save Search Results Software 7.0
Zapisz wyniki wyszukiwania Google Wiadomości i artykuły tył wyników. Zapisz wyniki jako tekst lub HTML plików.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Modem Caller ID number into any software 06.0G
To profesjonalne oprogramowanie umożliwia modemu do wysyłania identyfikatora rozmówcy numer telefonu bezpośrednio do dowolnej aplikacji Windows.
 
53

Do darmowego wypróbowania