Różne pliki do pobrania oprogramowania

Microsoft SQL Server 2000 PivotTable Services 8.0
Tabel przestawnych Obsługa jest dostawca OLE DB dla wielowymiarowych danych i ich zakładów górniczych.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
AnadigmDesigner2 2.7.0.1
AnadigmDesigner 2 EDA oprogramowanie pozwala na zaprojektowanie i wdrożenie dynamicznie rekonfiguracji układów analogowych w ciągu kilku minut.
 
6

Demo
OPSMATH Supply Chain 5.1.2
Zarabiaj swój APICS CPIM lub CSCP szybko withOPS-math Spreadsheets.Features: - innowacyjny projekt, aby pomóc Ci zdać egzaminy APICS. Możesz rozwiązać ćwiczenia i uzyskać natychmiastową informację zwrotną. Ta funkcja jest idealna do prezentacji w
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
Visual Maint 4.5.1
Visual Maint jest prawdziwym innowacyjnym narzędziem zarządzania konserwacji, Visual Maint jest to, co czekaliście: narzędzie, które dodaje, dobrze zarządzanej alimenty firmowych innych aktywów o wartości dodanej.
 
6

Demo
eCITATION® 4.0.0004
eCITATION jest wspólnym wysiłkiem z karnego NC Sieci Informacji Sprawiedliwości (CJIN), NC State Highway Patrol (SHP) i NC Biura Administracyjnego Sądów (NCAOC), który automatyzuje transfer danych cytowań bezpośrednio od oficer śledczy s radiowóz.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
AllChange 9.0.1
WszystkieZmień -. Zintegrowane zarządzanie zmianami, kontrolę wersji, zarządzanie wersjami i kontroli kodu źródłowego w jednym produkcie, bez konieczności kosztownych dodatków Głosowanie wspierać procedures.Voting zatwierdzania umożliwia decyzje
 
6

Do darmowego wypróbowania
Legal Action Notice Form 3.1
kiedy trzeba środki prawne, Forma prawna Wskazówka Action jest ostatnie ostrzeżenie, aby rozwiązać sprawy (stosować się do umowy, realizujesz płatność), przed przystąpieniem do działań prawnych.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
KMB Trace 2007 7.2.2
Sercem KMB zawodowcami. KMB Ślad 2007 bierze G-kod programu i przekształca ją wizualnie, punkt po punkcie, linia obraz. Jest to świetny program dla tych, które są wygodne z ACAD (patrz zastrzeżenie). KMB Ślad 2007 posiada ponad 70 funkcji.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
Fat Burner 1
Dowiedz się, jak przyspieszyć metabolizm, spalić tłuszcz i schudnąć z podstawowej diety redukcyjnej, że każdy może zrobić. Dowiedz się, co należy jeść, które pokarmy spalania tłuszczu dla Ciebie i jak śledzić 6 zasad szczupłości.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
Live Gold Prices 2.2.0.8
Kiedy cena złota zmienił, Żywe ceny złota będzie informować. Dzięki temu narzędziu nie musisz zachować patrząc na ceny złota. Najważniejsze funkcje: Powiadom, kiedy cena złota zmieniła. Informuj ci zmiany przez e-mail. Pokaż aktualną cenę złota w
 
6

Do darmowego wypróbowania
Quote IT Estimating Software 10.6
Cytowanie i Szacowanie pakiety oprogramowania stały się zasadnicze warunki dla redukcji czasu, kosztów i błędów na różnych poziomach łańcucha produkcyjnego.
 
6

Do darmowego wypróbowania
Monitoringz 1.2.1
Monitoringz jest dla wielu użytkowników aplikacji klient-serwer oprogramowanie zaprojektowane do wprowadzania, przechowywania i przetwarzania wyników próbkowania mikrobiologicznego czystości i ilości cząstek zawieszonych w powietrzu w czystych.
 
5

Do darmowego wypróbowania
Visitor Organizer Deluxe 4.1
Visitor Organizer Deluxe dla systemu Windows: Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw gości, szkołach, biurach, lub jakichkolwiek budynków.
 
5

Do darmowego wypróbowania
Convert Excel to Flv 6.9
Convert Excel do FLV jest wygodnym i skutecznym narzędziem, które pozwala na konwersję plików programu Excel (xls, xlsx, xlsm) do formatu FLV.
 
5

Do darmowego wypróbowania
Convert Pdf to Jpeg Gif 6.9
Konwersja plików PDF do formatów JPEG Gif to konwerter obrazu partii, które konwertuje dokumenty PDF do plików graficznych, w tym JPEG i GIF.
 
5

Do darmowego wypróbowania
Eye Tracking Studio 0.1
Wiedząc to, co ludzie widzą i - najważniejsze - to, czego przegapić jest kluczem do skutecznej kampanii marketingowej, która zamienia ludzi kupujących.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
Friendly Search Engine Marketing Combo 1.1
Zakup jeden sposób linki jest najlepszym sposobem na podniesienie oceny i poprawy stronie organicznych wyszukiwania, które przynosi wąskie klientów.
 
5

Do darmowego wypróbowania
MemberTies 6.54
MemberTies oferuje kompletne rozwiązanie bazy członkowskiej dla małych i średnich organizacji.
 
5

Demo
pdf to doc txt converter 3.0
PDF do DOC TXT Converter jest zgodne z systemu Windows oprogramowanie do transformacji identycznych dokumentów PDF do DOC TXT.
 
5

Do darmowego wypróbowania
FOXtion eBay Toolbar for Firefox (Australia Versio 3.0
EBay Toolbar Firefox FOXtion eBay szukaj we własnej walucie. Znajdź co chcesz szybciej, zaoszczędzić czas i wygrać aukcje. It `s bezpieczne, it` s za darmo, bez spyware lub wirusów, nie otwiera pop-upy lub porwaniem wyszukiwań, i żadne informacje
 
5

Oprogramowanie typu Freeware