Różne pliki do pobrania oprogramowania

Retirement Workbook - Basic 004-013-003
Oblicza Twojemu pracodawcy z wynagrodzenia i składki. Dwa poziomy obliczeniowe są dostępne. Dane przedstawione przez miesięcznych arkuszy raportów i arkusz podsumowania. Dziesięć do pięćdziesięciu pracowników mogą być wyświetlane w arkuszach raportu.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Web Resource 1.1
Web Resource internetowe oprogramowanie pomaga organizacjom różnej wielkości efektywnie planować i zarządzać ich pracowników.
 
8

Demo
pdfDX - PDF File Text Data Extractor 1.2.2.0
pdfDX (TM) - Dane tekstowe PDF File Extractor.Have kiedykolwiek próbował uzyskać tekst z pliku PDF ... koncepcja papier mniej biurze tworzy wiele więcej plików PDF . Pliki te są trudne, jeśli nie niemożliwe, aby wydobyć pełne i dokładne informacje
 
8

Demo
Able Staff Scheduler 5.0.91
Able Staff Scheduler oszczędność czasu dla małych firm i menedżerów. Automatyczne tworzenie skomplikowanych harmonogramami zmiany szybko i łatwo za pomocą graficznego interfejsu planowania. Edycja harmonogramu za pomocą myszki, aby wybrać
 
8

Do darmowego wypróbowania
CleverCat 1.6.0
CleverCat jest łatwy w użyciu budowniczy Katalog drukowanych katalogów, katalogów na dysku CD-ROM, katalogów on-line, a nawet w PayPal napędzane e-commerce.
 
8

Demo
Convert Pdf to Document Pro 6.9
Konwersja plików PDF do dokumentu Pro jest potężnym iw pełni funkcjonalny desktop oparte konwersji program, który daje doskonałe rezultaty.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Craigslist Save Search Results As Text or HTML Files Software 7.0
Zapisz Craigslist wyniki wyszukiwania i na pierwszej stronie każdego wyniku wyszukiwania. Zapisz wyniki w postaci pliku tekstowego lub pliku HTML.
 
8

Do darmowego wypróbowania
LeapDoc 1.11
Naciśnij wydruku na komputerze Mac lub PC, aby automatycznie konwertować pliki do formatu PDF i odsyła je do iDevice.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
Max Inventory Management System 1.8.7.1
Max Inventory Management System to potężny program, który został zaprojektowany, aby zapewnić Państwu wszystkie narzędzia niezbędne do zarządzania firmą.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Outlook Download Multiple Attachments Software 7.0
To oprogramowanie oferuje wygodne rozwiązanie ekstrakcji załączników. Wystarczy wybrać, które e-maile do kolejki i który folder, aby zapisać wszystkie wyodrębnione załączniki. To oprogramowanie pozwala zaoszczędzić minuty każdym pobrać wiele
 
8

Do darmowego wypróbowania
pdf to excel powerpoint tiff jpeg converter 3.0
PDF do programu Excel, Powerpoint TIFF Jpeg Converter jest elastyczny i łatwy w oprogramowanie, które może pomóc w konwersji plików PDF do programu Excel, PowerPoint, TIFF i JPEG.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Save or Print Processes List From Windows Task Manager Software 7.0
Zapisz lub wydrukuj listę procesów uruchomionych na komputerze. Zapisz wyniki jako tekst lub Excel.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Swine Manager 007 8.01
Swine 007 jest potężnym narzędziem wydajności na poprawę rentowności w swojej chlewni pracy.
 
8

Demo
Talend Open Studio 5.0.0M4 Rev
Talend Otwarte Studio jest wszechstronnym rozwiązaniem open source do integracji danych.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
PDF-XChange Pro SDK 3.60130
Tracker Software Products Ltd przyjemność ogłosić najnowsze uaktualnienie do swojej najlepiej sprzedającej PDF-XChange PDF-tworzenia narzędzia.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Affiliate Link Protector 1
Link partnerski Protector 1 jest przeznaczony do strzec się przed kradzieżą prowizji przez tworzenie stron, które przekierowują, ukrywanie lub płaszcz adresów URL partnerskie.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
Desktop Sales Manager for Office & Outlook 6.7.3
Desktop Manager Sprzedaży Dla Office & Outlook 6.7.3 jest tworzony jako profesjonalnego oprogramowania do zarządzania kontaktami / automatyzacji sprzedaży, który pozwala opanować każdą ofertę. Laser ostre i Outlook przyjazne śledzenie każdego
 
8

Do darmowego wypróbowania
Ice Cream Calc 1.1
To zastosowanie obliczeń segmentu chłodniczej lody procesu produkcyjnego. Program składa się z dwóch części: Obliczanie parametrów mieszanki i loadCalculation chłodzenia zamrażarka z chłodni obciążenia hartowania
 
8

Komercyjny
Creative Management Advanced Software 3.0
Kreatywne Strategy Management Software Development modelu Framework, zarządzanie strategiczne, modele MBA i ram, wymagania businessSystem: 16MB RAM spaceEnhancements HD 10Mb: Associated Modele Dodane
 
8

Do darmowego wypróbowania
gExplore 1.2.1
GExplore pozwala zarządzać i organizować swoje Dokumenty Google z pulpitu systemu Windows z GExplore można: -.
 
8

Do darmowego wypróbowania