Różne pliki do pobrania oprogramowania

Functional Vocabulary 1.0
Functional Słownik został zaprojektowany, aby zapewnić praktyki dla osób, które muszą zwiększyć ich słownictwa poza standardowych definicji słownikowych.
 
12

Do darmowego wypróbowania
HotClock Trial 1.3
Doskonałe narzędzie dla planistów konferencyjnych, jak również radio / TV programmers.
 
12

Do darmowego wypróbowania
LJ.NET 0.9.12
LJ.NET jest klient dla LiveJournal stronie internetowej, która zapewnia prosty i efektywny interfejs użytkownika do internetowego księgowaniem LJ za services.Currently obsługiwane funkcje: to co widzisz to co masz (WYSIWYG) skład wpis do dziennika,
 
12

Oprogramowanie typu Freeware
Salon Connection 1.0
Jeżeli jesteś mały salon patrząc zautomatyzować i dopiero zaczynasz lub siedzibę salon chce usprawnić działalność i zadowolenie klienta, Połączenie Salon ma dla Ciebie rozwiązanie.
 
12

Do darmowego wypróbowania
FSWidgets - EFB for FSX 1.0
EFBFSX (Electronic Flight Bag dla FSX) to system oparty na oprogramowaniu wyświetlacz przeznaczony głównie na symulowanym kokpicie lub pokładu lotu.
 
12

Do darmowego wypróbowania
QB-WIP 2.0.1
QB-WIP to narzędzie, które zostało zaprojektowane do pracy w połączeniu z QuickBooks do poprawy sprawozdawczości aspekty czasu, przebieg i koszty np.
 
12

Do darmowego wypróbowania
ListComparer 1.0
Masz dwie listy i chcesz wiedzieć, wspólne lub różne przedmioty - tutaj dostaniesz moc działania na zbiorach.
 
12

Oprogramowanie typu Freeware
Easy Excel Drawing 1.0
Easy Drawing Excel to potężny program zaprojektowany, aby umożliwić tworzenie tła doskonałą plików Excel.
 
12

Oprogramowanie typu Freeware
Convert Multiple PDF Files To MS Word 7.0
To oprogramowanie oferuje rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą przekształcić jeden lub więcej plików PDF do dokumentów MS Word.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Inspection Geni 3.04
Wymień powolne i drogie papierowej recenzję, zatwierdzenie i procesy przechowywania z systemem szybkiego, taniego i pełni cyfrowy.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Advertising Messager 1.0
Reklama Messager jest znakomitym narzędziem promocji, które mogą wysyłać wiadomości reklamowych do setek milionów internetowych komputerów, to w przeciwieństwie do poczty elektronicznej i reklamy BBS, odbiornik może dostać wiadomość od oknach na.
 
11

Do darmowego wypróbowania
Intertraff Parking Manager 1.0
Menedżer Parking Intertraff jest ANPR (Automatic Number Plate Recognition) oprogramowanie, które pozwala na śledzenie pojazdów wjeżdżających i wyjazd z parkingu.
 
11

Demo
AssetManage Asset Tracking Software 2010
Użyj AssetManage śledzić gdzie aktywa są, w jakim stanie są one w, i którzy obecnie są one przypisane.
 
11

Demo
Recruiting Rocket Recruiter Toolbar 1.001
Toolbar Rocket rekrutacyjne jest wysokiej mocy narzędzie do rekrutacji, które chciałyby źródłem głębokiego basenu pasywnych kandydatów z Wznów tych i profili zamieszczonych na stronie internetowej oraz w portalach społecznościowych, takich jak.
 
11

Oprogramowanie typu Freeware
Join (Merge, Combine) Multiple Rar Files Into One Software 7.0
 Dołącz do wielu. Plików rar do jednego oprogramowania jest zdolny do łączenia wielu. Rar plików w jeden, nawet bez tworzenia podfolderów. Posiada możliwość automatycznego dołączyć kilka małych plików o rozmiarze do wykonywania jednego, a to dlatego,
 
11

Do darmowego wypróbowania
WorkgroupShare 2.1.4
WorkgroupShare pozwala ludziom w akcji organizacji ich danych programu Outlook, takich jak kalendarz, kontakt, e-mail, zadania i notatki informacyjne, bez ponoszenia wydatków na wymagane przez program Microsoft Exchange Server.
 
11

Do darmowego wypróbowania
Auto Browser SEO Tool 1.0
Darmowe narzędzia SEO Auto Browser Software Jest to bardzo proste narzędzie, które pozwala na przyspieszenia składania artykuł, złożenie katalogu, social bookmarking i różne inne zadania.
 
11

Oprogramowanie typu Freeware
Beauty Permanent Links Promotion Manager 1.1
Kupowanie linków z powrotem jest najlepszym sposobem na poprawę oceny i poprawy strony internetowej organicznych wyszukiwania, które przynosi wąskie odwiedzających.
 
11

Do darmowego wypróbowania
Convert Image to Png Jpeg Psd 6.9
Konwersja obrazu do PNG JPEG PSD jest niewielkim, ale potężnym programem do trybu przetwarzania wsadowego obrazów.
 
11

Do darmowego wypróbowania
GMDH Shell 1.9
GMDH Shell jest łatwy w obsłudze, a zarazem wszechstronne zastosowania przeznaczony do modelowania predykcyjnego i eksploracji danych.
 
11

Demo