Różne pliki do pobrania oprogramowania

DMReports 1.0.4
DMReports to solidna platforma Business Intelligence, które zapewnia wszystkie niezbędne funkcje do tworzenia raportów operacyjnych i analitycznych, interaktywne tabele przestawne i wizualnie atrakcyjnych kokpitów z danych i dostarczanie raportów.
 
13

Do darmowego wypróbowania
Extract Jpeg Tiff Gif Psd from Pdf 6.9
Extract TIFF JPEG GIF PSD z PDF jest ładne oprogramowanie narzędzie ekstrakcji. Można go łatwo i sprawnie wyodrębnić pliki z formatów JPEG, TIFF, GIF oraz PSD z plików PDF. Za pomocą tego narzędzia do ekstrakcji jest bardziej pożądane niż wykonanie
 
13

Do darmowego wypróbowania
GnuCash Portable 2.4.5
GnuCash jest osobista i małych firm oprogramowanie finansowo-księgowe, darmo na licencji GNU GPL i dostępny dla GNU / Linux, BSD, Solaris, Mac OS X i Microsoft Windows.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
Google Shopping (Product Search) Save Results Software 7.0
Zapisz wyniki wyszukiwania Google handlowe i / lub całej strony za każdym wyniku wyszukiwania. Zapisz wyniki jako tekst lub HTML plików.
 
13

Do darmowego wypróbowania
List The Contents Of Multiple Zip Files and Save As Text File Software 7.0
Pobieranie pliku i ścieżkę folderu dla wszystkich plików w wielu plikach zip. Zapisz wyniki w pliku tekstowym.
 
13

Do darmowego wypróbowania
Lucid Reserve Study 1.02.0001
Czy jesteś odpowiedzialny za stworzenie studium rezerwy na właścicielem domu do wynajęcia stowarzyszenia Chcesz sprawdzić numery podane przez firmy do zarządzania Czy chcesz eksperymentować z różnymi numerami w celu sprawdzenia, czy można.
 
13

Demo
Monitor Web Sites For Changes Software 7.0
Automatycznie sprawdź linki do zmiany w określonych odstępach czasu w trakcie pracy. Kontrole mogą być ustawione na miejsce co 30 sekund, 1 minuta, 5 minut, 10 minut, itp. Ta aplikacja siedzi w zasobniku systemowym w prawym dolnym rogu ekranu.
 
13

Do darmowego wypróbowania
MotorNotes Standard Edition 10.9.1
Kiedy ostatnio wymienić olej Czy moje oszczędności paliwa poprawi się po wymianie filtra paliwa Ile mil nie jeżdżę do mojej firmy w zeszłym roku Jakie były moje ustawienia zawieszenia na ostatni dzień toru Ile mogę wydać na paliwo , opony i olej.
 
13

Do darmowego wypróbowania
MS Word Employment Application Template Software 7.0
To oprogramowanie oferuje rozwi zanie dla zatrudniania agent w, kt rzy musz tworzy dokumenty aplikacyjne zatrudnienia.
 
13

Do darmowego wypróbowania
myPM Merge 2.5.0.0
MyPM Merge jest MS aplikacją Windows, który generuje scalonych dokumentów MS Word i MS skoroszytów programu Excel.
 
13

Demo
Personal Diary 3.2.0.0
Personal Diary 3.2.0.0 oferuje użyteczną aplikację, która ułatwia śledzenie swoich codziennych użytkowników activity.BUSINESS - idealne dziennika lub opiekun log. Z oprogramowaniem czasopisma, można śledzić codzienne czynności, notatki i
 
13

Komercyjny
Ashampoo Office 2008 3.10
Ashampoo Office 2008 3.10 kończy instalację systemu operacyjnego z jednego z najlepszych pakietów biurowych tam. Biuro pomaga w kompilacji tekstów wszelkiego rodzaju, w zakończeniu obliczeń kalkulacyjnych oraz w przygotowaniu wyrazistych
 
13

Do darmowego wypróbowania
PhoneWolf 2.01
Czy można znaleźć numer telefonu i listy adresowe zarówno indywidualnych i biznesowych usług telefonicznych w wielu krajach na całym świecie.
 
13

Do darmowego wypróbowania
ProofPlus 1.0
Dodaj e-maila, sprawdzenie dokumentów, a znak wodny funkcjonalności do programu InDesign ProofPlus posiada możliwość dodawania funkcji mailingowych do Adobe InDesign CS Suite.
 
13

Demo
Windows Start Orb ViOrb 3.0.7
Konwersja nudne przycisku menu start w coś nowego, z ViOrb startowym kuli Czy kiedykolwiek myślałeś, że przycisk menu start przydałoby się zmiany Korzystamy z komputera codziennie, a my szukamy w tym samym nudne przycisku starego menu start każdego.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
EZ-Forms-Contractor 5.50.ec.220
EZ-form-Wykonawca jest Filler, Drukarka Viewer dla Wykonawcy i budowy profesjonalnych form pokrewnych .
 
13

Do darmowego wypróbowania
Timeless Time & Expense Personal 2.60.21
Łatwy w użyciu szczegółowy projekt oparty czasu i Expense Tracker. Interfejs w stylu explorer ułatwia śledzenie nawet z wielu projektów. Zawiera wielokrotnego użytku dostosowane szczegół, podsumowania i faktury raporty, listy, timer zadania,
 
13

Do darmowego wypróbowania
BBeap 5 6
Usługi świadczone przez EAP, lub pracowników Employee Assistance Program, może być skomplikowane.
 
13

Demo
Friend Click 1 6
FriendClick jest nowy lekkie rozwiązanie do dodawania znajomych. To pomaga budować punkty automatycznie na niektóre z dzisiejszych najbardziej popularnych pociągów przyjaciela. Brak żądania wysłać, no captcha jest wejść, bez ryzyka uzyskania konto
 
13

Do darmowego wypróbowania
Box Office Xpress Junior 4.1.0.1034
In-house zarządzanie kasy i sprzedaży biletów program do jakiegokolwiek miejsca, które musi sprzedać bilety na rezerwacji miejsc lub ogólne cechy Events.
 
13

Do darmowego wypróbowania