Różne pliki do pobrania oprogramowania

FBT Calculator 3.0
Korzyści podatkowe Fringe Aplikacja Kalkulator ma na celu ułatwienie wejścia, konserwacja, odzyskiwanie i archiwizację kluczowych danych analitycznych w odniesieniu do zarządzania Fringe informacje ulg podatkowych w korporacji, małych i średnich.
 
15

Do darmowego wypróbowania
IFTA ETF Data Entry System - Version 2 2.6
Program umożliwia wprowadzanie danych podatkowych i utworzyć plik w odpowiednim formacie EDI.
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
Leica SpiderQC 4.0.0.49
Leica SpiderQC to wielofunkcyjny GNSS analiza danych narzędziem, które może być wykorzystywane do: - Ocena stron i kontrola jakości - Monitorowanie wydajności sieci RTK - Reference Integrity Monitoring Station - Monitoring deformacji - RINEX.
 
15

Demo
PerformanceTools 1.8.2.12
PerformanceTools to darmowe narzędzie, które pozwala na zbieranie informacji o wydajności Twojego samochodu na różnych torach wyścigowych.
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
RadiantQ WPF Gantt Evaluation 2.5
Gantta projektu jest MS Project jak widz projektu hierarchii zadań i edytora z wbudowanego harmonogramu, zasobów zadania i wsparcie ograniczeń.
 
15

Do darmowego wypróbowania
SimonsVoss Locking System Management Basic 3.1.00514
Oprogramowanie jest czynnikiem jednoczącym, który umożliwia wszystkie zadania, które mają być wdrożone szybko i conveniently.
 
15

Demo
STAT200Demo 2.1
Stat-200 jest niezwykle kompleksowy pakiet ogólne statystyki. Zawiera wszystkie statystyki opisowe, parametryczne i nieparametryczne testy statystyczne, grafiki oraz dane przekształca trzeba do przetwarzania, analizy i prezentacji danych. Testy
 
15

Do darmowego wypróbowania
SwitchComm Plus 1.05
SwitchComm Plus to najnowsze oprogramowanie komunikacyjne wykorzystywane przez praktyk QEDI do przesyłania elektronicznych danych do iz MediSwitch.
 
15

Demo
SYRIS Time Attendance Management System 2.90
Widzów Time System zarządzania jest zintegrowany z Access Control Software SYW95A / Sybase.
 
15

Demo
TiContacts 2.0
TiContacts jest narzędziem, które pomaga tworzyć i zarządzać wideofon katalogów poprzez graficzny interfejs, który jest prosty i intuitive.
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
Top Score for Windows 5.0.70
Najlepsza ocena dla Windows jest prawdopodobnie najbardziej kompleksowy i najprostszy w obsłudze programu statystyki krykieta obecnie dostępne i program jeszcze lepszy.
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
TVP5151EVM 6.10
TVP5151EVM Moduł oceny służy do wykazania TVP5151. TVP5151 jest niska moc i niski koszt NTSC / PAL / SECAM idealnym Video Decoder dla zastosowań przenośnych. Composite sygnał wejściowy jest próbą na 2x ITU-R BT.601 częstotliwość zegara, line-locked
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
Unisoft ProntoPLACE 5.11.27
Unisoft ProntoPLACE pomaga tworzyć złożenia dokumentacji procesu pomocy, szybko 1-cia inspekcji artykuł, tworzenie zestawów etykiet, montaż i części sprawozdania kosztorysowanie, itp.
 
15

Do darmowego wypróbowania
WAC SDK 2.0
Wprowadzony na rynek w lutym 2010 roku, Wholesale Applications Community (WAC) jest otwarty globalny sojusz utworzony z wiodących organizacji w sektorze telekomunikacyjnym.
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
RUSecure (TM) Security Online Support Evaluation 1.2
RUSecure Bezpieczeństwo Wsparcie Online jest unikalnym produktem polityki bezpieczeństwa informacji.
 
15

Do darmowego wypróbowania
NMRPrediction 3.1
UpSol NMRPrediction zapewnia chemik z automatycznym przewidywania 13C NMR i 1H NMR przesunięcia chemiczne z doskonałej jakości.
 
15

Demo
ProjectSpec4 4.4.6.1
Jako profesjonalnego zarządzania mebli, zdajesz sobie sprawę, wartość narzędzie, które pomaga zarządzać swoją pracą, zwiększa dokładność projektu, i zwiększa wydajność.
 
15

Demo
DNADynamo 1.0
DNADynamo oprogramowanie do analizy sekwencji jest łatwy w użyciu. To interfejs użytkownika jest skoncentrowany na swoich sekwencji DNA, białek i miejsca restrykcyjne. Sekwencjonowanie danych, sekwencje oligonukleotydowe, DNA / białko adnotacje i
 
15

Do darmowego wypróbowania
Plumb 1.0.0.11
Plumb ma na celu skrócenie czasu spędzanego ręcznego przemieszczania okien na pulpicie.
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
EZ Child ID 5.0.0.22
Dziecko EZ ID forma Oprogramowanie zawiera wszystkie 10 palców i jest zapisany w formacie PDF uniwersalnej.
 
15

Do darmowego wypróbowania