Różne pliki do pobrania oprogramowania

TFormAbout Commercial License
O dialog postaci z tekstem licencji i component.Features trybie ekran powitalny: Splash lub o trybie z licencji textAlpha blended closeBackground obrazu logoDisplays linki 3-3 z prawami autorskimi i zarejestrowany na ... messageFor więcej
 
15

Komercyjny
Payroll Deduction Authorization Form 5.1
Płace Odliczenie Authorization Form jest wykorzystywany do dokonywania potrąceń z jego / jej zarobków brutto. Jest to bardzo łatwe do zrozumienia dla każdego, a jego użycie eliminuje niejasności.
 
15

Do darmowego wypróbowania
Morpheus Games Downloader 4.3.0
Morpheus Games Downloader 2.8.0 jest silnym program do wymiany plików, który pozwala na wyszukiwanie i pobieranie wszystkie swoje ulubione gry, w tym mediów, takich jak MP3, MPEG, AVI, ASF, MOV, JPEG, funkcje GIF.Major: Użycie najnowszej p2p
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
SMS/MMS SDK 2.0
Możesz użyć inclusive SMS / MMS SDK szybko i łatwo wysyłanie i odbieranie wiadomości SMS i MMS.
 
15

Do darmowego wypróbowania
MBA Global Advanced Software 3.0
MBA Globalny model Software Development Strategy Framework, zarządzanie strategiczne, modele MBA i ram, Wymagania businessSystem: 16MB RAM spaceEnhancements HD 10Mb: Associated Modele Dodane
 
15

Do darmowego wypróbowania
Scientific Word Category Database 1
ParaMind burza mózgów oprogramowanie baza danych naukowych słowo kategoria 1 ma 100 nowych kategorii Worda naukowych. Są to elementy w inżynierii, elektronika, matematyka, komunikacji cyfrowej, robotyka, propagacji fal, i wiele więcej.
 
15

Do darmowego wypróbowania
Maintanance Master 3.0
Planowanie Maintanance dla statków towarowych. Śledzenie elementów og rejsu i miejsc pracy, które muszą być skierowane. Drukowanie raportów na temat zadań, które zostały zakończone albo musi być skierowana w najbliższej przyszłości. Program jest
 
15

Do darmowego wypróbowania
GeneriSys 3.8
Aktualizacja danych katalogowych bez błędu ludzkiego
 
15

Do darmowego wypróbowania
French Dictionary & Thesaurus by Ultralingua for Windows Mobile 6.2
French-English Dictionary by Ultralingua jest kolegialnym poziomie leksykonu i książki czasownik dla studentów i turystów, oferując tysiące wpisów, w tym slang, technicznych oraz wyrażenia idiomatyczne.
 
15

Do darmowego wypróbowania
auditweaver 3.3.0
Auditweaver pozwala przedsiębiorczych użytkownikom pełną kontrolę nad ich działalności łańcucha dostaw w czasie podróży.
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
Assistum Knowledge Editor Personal Edition 4
Wiedza Assistum Editor Personal Edition to potężne narzędzie do authoringu, który pozwala tworzyć i dostosowywać własne bazy wiedzy, które mogą być w każdym momencie.
 
15

Do darmowego wypróbowania
1st Contact - 16-bit 1.07
Proste w użyciu, ale potężne menedżera kontaktów z automatycznego wybierania, poczty elektronicznej i internetowych możliwości.
 
15

Do darmowego wypróbowania
HanDBase For Palm OS Professional
HanDBase dla Palm OS Professional jest RDBMS dla komputerów stacjonarnych i urządzenia Palm OS.
 
15

Do darmowego wypróbowania
Languator 1. 1. 2005
Languator to narzędzie do edycji tekstu (INI) na bazie plików lokalizacyjnych, takich jak te wykorzystywane w Spybot-S & D, FileAlyzer i wiele innych narzędzi.
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
My Upholstery Shop 4.1.6.25
Mój sklep tapicerski używa taśmy bar z dużym czytelnym przycisków, menu i karty.
 
15

Do darmowego wypróbowania
Post Office Agent RD Account 1.0
Poczta agenta RD konto Oprogramowanie 1.0.02.Collection Version: księgi Widok oświadczenie clients3.Commission: przygotowanie sprawozdania dla komisji otrzymał & TDS educted.4.Deposit czasu A / C Wykaz: Generowanie listy / c, które są w
 
15

Do darmowego wypróbowania
Restore Deleted Documents 9.61
Przywracanie usuniętych dokumentów , Odzyskiwanie dokumentów, Przywracanie usuniętych niezapisanych dokumentów: Pobierz odzyskiwania dokumentów SoftwareHow przywrócić usunięte usuniętych dokumentów, przywracania usuniętych dokumentów programu Word.
 
15

Do darmowego wypróbowania
Stock Investment Guide For Mac OS X
Wersja 3 oferuje nową bazę danych do analizy akcji, która pozwala na organizowanie analiz akcji dużo w ten sam sposób można organizować swoje cyfrowe pliki muzyczne.
 
15

Demo
Estate Master HF 1.10
Estate Hotel wykonalności Mistrz (HF) jest potężnym, elastycznym i łatwym w użyciu operacji Ocena hotelu wydajności i wykonalności narzędziem.
 
15

Do darmowego wypróbowania
Extract Meta Tags From Multiple Websites 7.0
Wyciąg meta tagi, takie jak tytuł, słowa kluczowe, opis, szef z wielu stron internetowych. Również wyodrębnić określone przez użytkownika meta tagi. Zapisz wyniki jako tekst lub Excel.
 
15

Do darmowego wypróbowania