Różne pliki do pobrania oprogramowania

Calendar, Contact & Project Management Seed Code 1.32
Unlocked, wielu użytkowników nominacje linki rozwiązanie do kontaktów i projektów.
 
17

Komercyjny
ISDNCid - Easy to use ISDN software 2.3
CAPI aplikacji ISDN oparte o Rozmowa Caller ID, sekretarka, odbioru faksu i zewnętrznego programu Uruchomienie możliwości.
 
17

Do darmowego wypróbowania
Lodgit Desk Hotel Software for Mac 1.8.6
Książka oprogramowania z harmonogramem rezerwacji dla hoteli, moteli, pensjonatów .
 
17

Demo
sbNextStep 1.3
Bezpłatne oprogramowanie oparte na spotkanie biznesowe dla salonu i serwisu specjalistów SbNextStep to oprogramowanie oparte na spotkanie biznesowe dla profesjonalistów służby.
 
17

Oprogramowanie typu Freeware
Dynamical Passwords for PPC 1
W dynamicznych haseł może generować hasła w dowolnym terminie (nawet codziennie).
 
17

Do darmowego wypróbowania
Adr_Book 5.8f
Adr_Book jest PIM Program dialer może drukować etykiety, koperty i broszury. Adr_Book jest intuicyjny i łatwy w użyciu. Jest pełna solidnej funkcje. Tradycyjne funkcje obejmują drukowanie kopert, etykiet, raportów i broszur adresowych. Adr_Book
 
17

Do darmowego wypróbowania
XLS Regenerator 2.12
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy czas nieokreślony bez licencji 1 rok drobnych uaktualnień dla wszystkich 2.
 
17

Do darmowego wypróbowania
Business Document Master 1
[X] Mistrz Dokument Biznesowa Czy oprogramowanie cloud przeznaczony dla tych, którzy chcą mieć łatwy sposób prowadzenia akt i dokumentów zarządzających łącząc udogodnienia charakterystyczne dla zwykłego edytora dokumentów z mocą bazy danych SQL.
 
17

Do darmowego wypróbowania
Helium Reporter 0.3b
Super-lekki (mniej niż 200 KB) narzędzie do raportowania dla programu SQL Server. Hel jest front-end, który zapewnia HTML możliwości raportowania na podstawie specjalnie skonstruowanych SQL procedur przechowywanych. Funkcje obejmują: * Automatyczne
 
17

Oprogramowanie typu Freeware
Recover Damaged Videos 8.16
Odzyskania uszkodzonych filmów , odzyskiwanie uszkodzonych plików wideo - z odzysku oprogramowania wideo.
 
17

Do darmowego wypróbowania
Time Ferret 1.0.0
Ferret Time jest osobistym kalkulator wydajności, który śledzi czas używane programy i wyświetla wyniki w łatwy do odczytania formacie.
 
17

Do darmowego wypróbowania
PatternMaker - Leena's SuperJacket/Dress 7.0
Jacket / odzieży sukienka z ponad 1000 możliwych kombinacji stylu! Z wielu dekoltem, rękaw, klapa, kieszeń, opcje łatwością i więcej, wzór może być stosowany do tworzenia kurtka bolerko kurtka, sukienka z przodu guziki słońce, etc.10 zróżnicowania
 
17

Do darmowego wypróbowania
ReportPortal 4.0
ReportPortal jest istotne wartości dodać narzędzie dla programu Microsoft SQL Server Analysis Services.
 
17

Demo
Resume Builder and Job Search Manager 1.8
Resume Builder i menedżer poszukiwaniu pracy to darmowy program do zarządzania procesem poszukiwania pracy za pomocą Resume Builder Kreator, zatrudnienie i osobiste portfolio w tym referencji, certyfikatów i kwalifikacji edukacyjnych, raportów.
 
17

Oprogramowanie typu Freeware
SparGauge 1.10.0
SparGauge to program opracowany w celu oceny, monitoringu i eksploatacji ropy i aktywów gazowych. Opis: 1263 F0 200C Quartz Tool-Battery obliczeń energii, gdy częstotliwość próbkowania jest
 
17

Demo
The Administrative Observer 5.27
Administracja Observer pochodzi z następujących funkcji: - natychmiastowe informacje zwrotne o klasie wizyt-doskonałym narzędziem do szkoły poprawa-Building licencją na pulpicie oprogramowania-Home i licencji szkoły - bez dodatkowych opłat, darmowe.
 
17

Do darmowego wypróbowania
TruckLogger 3.0.22
TruckLogger to udoskonalona kierowcy dziennik codzienny program komputerowy przeznaczony do ułatwiają Kierowcy samochodów ciężarowych i autobusów, aby zakończyć swoje sterowniki dzienne elektronicznie.
 
17

Do darmowego wypróbowania
Zocalo Exp 2011.1
Zocalo jest zestawem narzędzi do tworzenia rynków predykcyjnych, rynki papierów wartościowych, które płacą obecnie w zależności od rezultatów przyszłych zdarzeń.
 
17

Oprogramowanie typu Freeware
Sante DICOM Editor 3.1.22
Sante DICOM Editor jest niezbędne musi mieć uzupełniającą oprogramowanie DICOM, z nowoczesnym i aktualne pracowni radiologii.
 
17

Do darmowego wypróbowania
Microsoft MapPoint North America 2011 18.0.26.201
MapPoint 2011 daje możliwość wizualizacji danych biznesowych oraz komunikowania spostrzeżeń z natychmiastowego uderzenia.
 
17

Demo