Różne pliki do pobrania oprogramowania

WINGRIDDS 3.1
WINGRIDDS to pakiet oprogramowania, który pozwala użytkownikom przeglądać meteorologically znaczne obszary GRIDDED analizy obserwacji i numerycznego prognozowania pogody wyjście modelu (plików grib).
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
JobPro 6.2
JobPro Central to zestaw łatwych w użyciu narzędzi zarządzania przedsiębiorstwem oprogramowania, które pomogą Ci zarządzać biznesowego przepływu pracy bardziej wydajnie i skutecznie.
 
23

Do darmowego wypróbowania
GraphicalAccess 2.4
Która forma używa której tabeli lub kwerendy jako źródła danych GraphicalAccess pokazuje po prostu i jasno, co jest zawarte w bazie danych programu Access, a to robi swoje informacje.
 
23

Do darmowego wypróbowania
GYZ Personal Database 1.1.1
GYZ bazy danych osobowych jest menadżer informacji osobistych, specjalizuje się w przechowywaniu informacji z szablonów niestandardowych zdefiniowanych.
 
22

Do darmowego wypróbowania
A Shareware Marketing Primer 1.1
Soft-Marketing.net oferuje ten darmowy e-book do wszystkich autorów shareware, które chcą korzystać z naszej wiedzy i promowanie ich oprogramowanie w najbardziej efektywny sposób. Książka jest ciągła praca w toku, ponieważ jest to zbiór artykułów,
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
StarLogger 1.4
Czy chcesz wiedzieć, co twój kumpel, kolega czy pracownik jest pisanie Co oni robią na komputerze StarLogger rejestruje każde uderzenie klawisza wykonane na komputerze na każdym oknie, nawet na polach chronionych hasłem.
 
22

Do darmowego wypróbowania
Mortgage Site Solution 2010
Kiedy jesteś w biznesie hipoteczny, trzeba mieć stronę internetową. Jeśli prowadzisz swoją firmę zalogowany ludzie nie biorą się tak poważnie. Jeśli są dostępne online można zapewnić swoim klientom internetowych cytaty hipotecznych i informacji dla
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
FlowBiz Charter 1.03
FlowBiz Charter jest łatwy w użyciu program, diagramów. Użyj go do schematy blokowe, wykresy organizacyjne, diagramy sieciowe i wiele innych. Rekord, który wykonawcy / dotyczy każdej pozycji w tabeli. Można eksportować do GIF, JPEG, WMF, EMF, PNG,
 
22

Do darmowego wypróbowania
JobTabs 2005 5.0.0.1858
Wylądować swoją wymarzoną pracę w rekordowym czasie. Cut czas poszukiwania pracy na pół wysiłku zarządzania wieloma CV, listów motywacyjnych i kontaktów poufnych, aby przejść do góry puli kandydatów. Jeśli znajdziesz w poszukiwaniu pracy frustrujące
 
22

Do darmowego wypróbowania
Communication Applications: Presenting an Image of Success 2
Ten 12-unit interaktywny, multimedialny program obejmuje interpersonalne, grupy i komunikacji publicznej wystąpień.
 
22

Demo
Wartungsplaner v5 6.00.737
Prewencyjna konserwacja i utrzymanie jest podstawą niezakłóconego i doskonałe funkcjonowania swojej maszyny.
 
22

Demo
Ultimate Business Plan Starter 5.0
 Biznes Plan Ostateczny Starter jest w pełni konfigurowalny poprzez Planowanie aplikacji biznesowych, które mogą zaplanować swój biznes stopniowo następujące prostych i łatwych instrukcji.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
MindManager 9.1.157
Z pomocą MindManager, możesz użyć płótna wizualne do przechwytywania, organizowania i przekazywania informacji za pomocą płótna wizualny.
 
22

Do darmowego wypróbowania
AFP2PCL Transform Server 2.01
AFP2PCL Transform Server pozwala użytkownikom na konwertowanie dokumentów AFP IBM MO: DCA (AFP, IOCA i PTOCA) do PCL i PCL-XL poprzez wejście i folderu wyjściowego na Microsoft Windows.
 
22

Do darmowego wypróbowania
AmazonWatcher 1.7.2
Zmęczony brakuje gorące oferty na Amazon.com, jak ich nie ma w ciągu kilku minut AmazonWatcher jest narzędziem, które pozwala na monitorowanie dostępności i zmian cen na gorących przedmiotów i pomaga je złapać, zanim ich nie ma. Obsługuje
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
Business Functions Basic Edition 1.54
Funkcje biznesowe to darmowa biblioteka funkcji dla programu Microsoft Excel, który jest zaprojektowany w celu biznes planów, budżetów, strukturyzowanych źródła finansowania i przepływów pieniężnych.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
CONSIDEO MODELER 7.5.6
CONSIDEO to innowacyjna linia produktów składających się z CONSIDEO Modeler , CONSIDEO OLAP Modeler CONSIDEO procesowej itp.
 
22

Demo
Flooring Manager 1.0
Menedżer Flooring to bezpłatna aplikacja konsumentów do układu z laminatu lub deski piętrach. Różne style, wielkość i materiały obsługiwane. Darmowy do użytku niekomercyjnego. Zawiera druku rysunków rozplanowania.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
Inbound Call center Profit Book 1.1
Inbound Call Center: dlaczego i dlaczego nie Każdy udany biznes osiągnie punkt, w którym nie mogą już obsługiwać wszystkie ich żądania klientów i wzywa ich własne.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
jFinancialCalc 1.1
JFinancialCalc jest oparte na Javie oprogramowanie przeznaczone dla zwykłych ludzi, studentów, nauczycieli, przedsiębiorców i specjalistów, jak pomoc w rozwiązywaniu wspólnych, a podstawowe problemy finansowe.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware