Różne pliki do pobrania oprogramowania

Content Studio for Revit 2012-3.2.0
Zawartość | Studio dla Autodesk Revit jest cyfrowym rozwiązaniem biblioteka wykorzystywana do gromadzenia, zarządzania i udostępniania Revit rodziny w jakości środowiska kontrolowane.
 
57

Do darmowego wypróbowania
Design Expert 2.1
Projektowanie i szczegółowo z żelbetu i stalowych elementów konstrukcyjnych: fundamenty, słupy, belki, ściany osłonowe, schody, tarasy, itp.
 
57

Komercyjny
Media Copy 1.1
Media Copy jest proste, ale bardzo przydatne narzędzie dla użytkowników sklepu Kartografii v4.
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
Mobile DataBase 1.25
Ten program jest BEZPŁATNA baza telefonów (komórkowych) komórkowych. Przy jej pomocy można uzyskać wszelkie cechy każdego telefonu komórkowego, jego zdjęcia, porównać go do innych telefonów, itp. Można go używać tylko za zainteresowanie i to może być
 
56

Oprogramowanie typu Freeware
My-CRM 2.51.54
Nie ma sporu o znaczenie CRM w działalności przedsiębiorstwa. Co to jest wyzwanie, jednak jest coraz skuteczne oprogramowanie CRM. To tam My-CRM przychodzi na ratunek. Będziesz mógł korzystać z wspólnych programów pakietu Microsoft Office, aby
 
56

Komercyjny
workSafe 2.5.21
WorkSafe jest liderem w zakresie oprogramowania do ochrony pracowników i pracodawców od problemów powtarzających się urazów stresu (RSI).
 
56

Do darmowego wypróbowania
Collanos Workplace Linux 1.4.0.2
Collanos umożliwia zespołom. Collanos pomaga informacji przeciążenia zespołów z oprogramowaniem, które umożliwia łatwy dostęp, aktualizację i udostępnianie wiedzy zespołu za pomocą sieci peer-to-peer synchronizacji w trybie online i offline.
 
56

Oprogramowanie typu Freeware
555 Timer PRO 2.5
Poręczne oprogramowanie 555 Timer sprawia, że ??korzystanie 555 timerów bardzo łatwo, zapewniając szereg kreatorów, jak również bloków elektronicznych i tablice informacyjne. Obejmuje ona 555 streszczenie, jak również przykłady układ wyjściowy,
 
56

Do darmowego wypróbowania
Zonablu PC Bluetooth Marketing Software 2
Oprogramowanie Bluetooth marketing Zonablu PC pozwala wiedzieć o działaniach marketingowych, a także jest w stanie wysyłać wiadomości do telefonów komórkowych Bluetooth darmo.
 
56

Demo
Bonita Open Solution 5.4.1
Bonita rozwiązania open jest intuicyjne i wydajne rozwiązanie do tworzenia aplikacji opartych na proces optymalnej cenie.
 
56

Oprogramowanie typu Freeware
Convert Pdf to Image Pro 6.9
Konwersja plików PDF do obrazu Pro to doskonałe narzędzie do konwersji PDF, który może konwertować pliki PDF (strony w zestawie) do wielu różnych formatów plików graficznych w bardzo dużą prędkością.
 
56

Do darmowego wypróbowania
Convert Pdf to Word Excel 6.9
Konwersja plików PDF do Word, Excel to doskonałe narzędzie do konwersji, które pozwala na konwersję Word (doc) i Excel (XLS) z plików PDF.
 
56

Do darmowego wypróbowania
Donkey Manager 007 8.64
Donkey 007 jest potężnym narzędziem wydajności dla poprawy rentowności na swojej pracy alpaki.
 
56

Demo
Plug2Sync 1.10
Plug2Sync jest łatwe w obsłudze oprogramowanie do synchronizacji plików przeznaczony do synchronizacji folderów systemu Windows i przesyłanie plików za pomocą dysku USB automatycznie.
 
56

Do darmowego wypróbowania
Random Item Picker 3.5
Losowo wybrać przedmioty i usuwania duplikatów z dużych list z tysiącami wpisów. Różne prawdopodobieństwa może być przypisany do każdego elementu i elementy mogą być zbierane w grupach lub indywidualnie. Istnieje wiele opcji i poleceń, w tym zdolność
 
56

Do darmowego wypróbowania
Ultra Actual Back Links Advertising Mana 1.1
Zakup back-linków jest najlepszym sposobem na zwiększenie Ocena i poprawa strony organicznych wyszukiwania, które przynosi wąskie użytkowników.
 
56

Do darmowego wypróbowania
TypingMaster 2001 6.11
TypingMaster 2001 to program edukacyjny, Shareware, z których można dowiedzieć się skuteczny i oszczędność czasu techniki pisania na klawiaturze.
 
56

Do darmowego wypróbowania
MacroPhone Voice Mail and Fax for ISDN 4.14
Poczta głosowa Makrafon I Fax Dla ISDN 4.14 oferuje użyteczną aplikację, która pozwala scentralizować zadania, takie jak oparte na ISDN wyświetlaczu rozmówcy id, automatyczna sekretarka, fax (wysyłanie i odbieranie), przekazywanie połączeń lub
 
56

Do darmowego wypróbowania
CR8 Card Printing 5.1008
CR8 Druk Karta 5,1008 nie sprawi, że będziesz rozczarowany, bo to twórczo promować swój biznes lub klub ze spersonalizowanych kart lojalnościowych, kart, kart członkowskich, biletów, kart identyfikacyjnych i walizki funkcje tags.
 
56

Do darmowego wypróbowania
To Do List Project 0.9
To Do projektu listy 0.9 to aplikacja okno jako zrobić organizator listę, z której można ustawić zadania do drzewa jak podfoldery do lepszego planowania i organizacji. Jest to narzędzie do tworzenia życie bardziej wydajne i łatwe. Zrobić projekt
 
56

Oprogramowanie typu Freeware