Różne pliki do pobrania oprogramowania

MyKad System 0.1.8 beta
System ten jest zgodny z ROCKEY200 inteligentnych funkcji Reader.Main karty: - czytać i zapisywać MyKad informacje i zdjęcia do MS Access 2003 bazy danych Szybkie wyszukiwanie po nazwie lub Nric liczbowo Zapisz Rejestracja / pielęgnacyjnego dla
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
AirProjector Client 1.3
AirProjector nie było inaczej niż nasze doświadczenia z bezprzewodowych projektorów.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
FarmJournal 1.0
Agware FarmJournal oprogramowanie stanowi praktyczne rozwiązanie do swoich konkretnych prowadzenia dokumentacji oczekiwania.
 
25

Demo
MainBoss 2.9.3.10
MainBoss Advanced Software Maintenance to nowa generacja CMMS. MainBoss Advanced dostęp do swoich danych za pomocą programu Microsoft SQL Server 2005, SQL Server 2008 lub SQL Server 2008 R2. MainBoss Advanced jest licencjonowany na podstawie
 
25

Demo
Portable Debrief 2.4
Portable debrief to specjalna wersja debrief, które można uruchomić na komputerze osobistym, nie jest wyraźnie zainstalowany na tym komputerze.
 
25

Do darmowego wypróbowania
Help Macros 1
Jest to zestaw makr napisanych dla programu Microsoft Word 97, który rozpoczął życie jako sposób na ułatwienie sobie dodać pomoc do Producenta Soundtrack.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
VarTran 3.2
VarTran jest w pewnym sensie pakietu tolerowania. Może wykonywać wszystkie standardowe analizy, w tym statystycznej tolerancje, najgorszy tolerancje i analizy wrażliwości. Ale VarTran wykracza poza ramy tradycyjnych pakietów tolerancje do zajęcia
 
25

Do darmowego wypróbowania
ExcelRecovery 6.0.19635
Recovery for Excel usuwa uszkodzonych plików programu Microsoft Excel arkuszy kalkulacyjnych (.
 
24

Demo
Time Clock 5.0
 Zegar Markosoft jest bardzo pomocna aplikacja, która pozwala zaoszczędzić czas poprzez uproszczenie pobierania danych czasu i sprawia, że .
 
24

Do darmowego wypróbowania
SurveyGold 8
SurveyGold to kompletny system oprogramowania do budynku, a następnie podawanie badań i analizy ich wyników.
 
24

Do darmowego wypróbowania
ActualDoc Professional 3.5
- Wiesz, że dokument został utworzony w zeszłym tygodniu, ale nie pamiętam gdzie go umieścić - Czy trzeba skopiować obraz z dokumentu utworzonego wczoraj - Czy potrzebny jest paragraf, ale nie pamiętam, który to dokument zawiera, a kiedy go podałeś.
 
24

Do darmowego wypróbowania
X2Net Contacts 1.0.0.5
Możesz użyć X2Net Kontakty do zarządzania, budowania i łączenia wszystkich informacji o kontaktach na jedną plateform pracy.
 
24

Do darmowego wypróbowania
SEVENPAR 6.05
SEVENPAR jest narzędziem do obliczania bardzo dokładne parametry transformacji przestrzennych Helmerta i transformacja Molodensky, która pozwala na precyzyjne transformacji współrzędnych z jednego systemu odniesienia do innego.
 
24

Do darmowego wypróbowania
Asset Farm 2.5
Farm aktywów jest profesjonalne oprogramowanie administracji skutecznego systemu zarządzania aktywami.
 
24

Komercyjny
Classified Tracker 2012.11
Biznesmen budzi się z uśpienia na jego reklamowanych materac, prysznice z reklamowanych mydło, goli z reklamowanym brzytwa, stawia na reklamowanych ubrania, napoje filiżankę reklamowanej kawy, napędy jego reklamowanego samochodu do jego.
 
24

Do darmowego wypróbowania
Crystal Reports Extract Data and Text From Multiple Files Software 7.0
 To oprogramowanie pozwala na wyodrębnienie wiersze zawierające określony tekst z Crystal Reports pliki i zapisać wyniki w postaci plików tekstowych.
 
24

Do darmowego wypróbowania
MediaMan Library 1.0.1015
MediaMan Library jest ostateczne rozwiązanie do zarządzania biblioteki książek, i audio / wideo materiałów, w biurze lub w szkole.
 
24

Do darmowego wypróbowania
Swap Left and Right Mouse Buttons Software 7.0
Zamień przyciski myszy ze sobą, aby stworzyć leworęcznych myszy.
 
24

Do darmowego wypróbowania
Absolute Permalink Submission Toolkit 1.1
Kupowanie linków jest najlepszym sposobem na poprawę oceny i poprawy strony internetowej organicznych wyszukiwania, które przynosi wąskie odwiedzających.
 
24

Do darmowego wypróbowania
Add Days To Date Software 7.0
Dodaj okre lon liczb dni do kilku terminach. Zapisz wyniki jako pliki tekstowe.
 
24

Do darmowego wypróbowania