Różne pliki do pobrania oprogramowania

Mind Your Business 4.3.4
Jako niezależny wykonawca, czas nie zawsze jest po Twojej stronie, a ostatnią rzeczą, którą musisz się martwić o to znalezienie łatwy w obsłudze aplikacja, salon, który spełnia potrzeby biznesowe w przystępnej cenie.
 
26

Do darmowego wypróbowania
PTMonitor 1.3
Automatyczny Tester Pull jest napędzana silnikiem automatyczny tester siła naciągu zagniecionych uprzęży.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
TiLivingLightDisplay 6.0.20
BTicino, z liczbą zakładów i urządzeń produkcyjnych we Włoszech i za granicą, a także udanej, dobrze znanej nazwy marki w ponad 60 krajach na całym świecie, jest częścią Grupy Legrand od 1989 roku.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Timken Industrial Seal Catalog 1.0
Timken Katalog Elektroniczny zapewnia wygodną metodę dostępu kupującego obsługi, wymianę konkurenta i informacje o specyfikacji dla Uszczelki, Redi-Seals , Redi-Sleeves , V-Uszczelki , Nosić rękawy i zestawy do naprawy wałów w jednym miejscu z tego.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Tinytag Explorer 4.71.5055
Tinytag Explorer jest intuicyjny program Windows dla wszystkich Tinytag rejestratorów.
 
26

Demo
Xtreme Salesletter Pro 2.0
Xtreme salesletter Pro to prosta aplikacja, która poprowadzi cię przez proces tworzenia profesjonalnych sprzedaży stron krok po step.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Flightdeck Avionics 1.186
Sim-Avionics produkty stanowią kompletne rozwiązanie do kabiny załogi builders.Designed uruchomić na wielu komputerów w różnych konfiguracjach łączenia z FS2004 lub FSX poprzez FSUIPC lub Wideclient.This jest kompletnym rozwiązaniem awionika
 
26

Demo
akTabStrip 1.0
AkTabStrip jeśli bardzo mały i lekki control strip tab która wygląda identycznie jak TabCtl32 kontroli stosowanych w VB.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
VRiSim 2012.02.10
VRiSim jest oprogramowanie zarządzania VRInsight S tanie panele panels.Multiple symulacji Sprzęt Sprzęt może być używany z jednej instancji VRiSim . VRiSim może być używany w zastępstwie SerialFP2.The aplikacji jest łatwy w instalacji, łatwy w
 
26

Demo
Roger Access Reader Configurator 1.4.2.460
Oprogramowanie RARC służy do zarządzania czytników PRTxxEM i PRTxxMF. Program umożliwia pełne czytnika Konfiguracji S, jak również ściąganie zdarzeń zarejestrowanych w pamięci. Program RARC umożliwia również wykorzystanie czytników PRTxxEM i
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Ents Booking 3.0
Podczas pracy z Agencją w rozwoju tego oprogramowania trzymaliśmy powiedziano innych rozwiązań Widzieli były daleko skomplikowane w użyciu, rezerwacja Entertainment jest określone w sposób jasny, zwięzły i przyjazny sposób, jest prosty w użyciu, ale.
 
26

Do darmowego wypróbowania
HorseCents 2.0
HorseCents jest nowy i użyteczne narzędzie, które pomaga zarządzać swoją działalność stadnina koni i costs.
 
26

Do darmowego wypróbowania
IronFX MetaTrader 4.0.0.438
IronFX jest platformą handlową, w którym można dokonać różnych transakcji, jak forex, etc.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Baseblock Harmonics Estimator 1.0
Estymator harmonicznych dla programu VFD ocenia wkład przy użyciu harmonicznych napędów o zmiennej częstotliwości w 6, 12, 18 i 24 składów impulsów z lub bez dodatkowego wejścia i DC-Link reaktorów.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Train Scheduler 2.0.2
Pociąg Scheduler pozwala tworzyć spis swoich pociągów, a następnie wybierz pociągów z inwentarza, aby umieścić na liście odlotów.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Screwtool 1.2.2.628
Screwtool pomaga zaprojektować połączenia śrubowe potrzebne do projektu. Screwtool jako systemu eksperckiego oferuje wiedzę, że robi coś więcej niż tylko przestrzegać pewnych standardów. Obliczenia śruby zgodnie z VDI 2230, stawów 1.Bolted Część
 
26

Demo
CoronelDP's Classified Tracker 2012.11
Biznesmen budzi się z uśpienia na jego reklamowanych materac, prysznice z reklamowanych mydło, goli z reklamowanym brzytwa, stawia na reklamowanych ubrania, napoje filiżankę reklamowanej kawy, napędy jego reklamowanego samochodu do jego.
 
26

Do darmowego wypróbowania
MyProfessionalBusinessCards 5.5
Interesują tworzenia profesjonalnych wizytówek dla firmy, ale bez wielkiej inwestycji wymaganych w czas i pieniądze Cóż, nie patrzeć dalej niż MyProfessionalBusinessCards .
 
26

Do darmowego wypróbowania
Speed Bid for eBay 2.5
licytacji w czasie rzeczywistym, wyszukiwanie i monitorowanie aukcji eBay. Funkcje obejmują automatyczne bezpieczny sign-in, zaawansowane wyszukiwanie, wygranych / przegranych śledzenia pojedynczych ofert kliknij, strzelania, zapłacić z integracją,
 
26

Demo
Stock List 1.3.04
Narzędzie do tworzenia elementów towarzysz list do Zakonu WaverlyStreet Zakup i 1 formularz wniosku / Faktura Programy.
 
25

Do darmowego wypróbowania