Różne pliki do pobrania oprogramowania

Language Teacher 98 English - Hungarian for Window 1.3.26
Wersja oprogramowania z Language Teacher słowników elektronicznych przenośnych o ECTACO, Inc Można go używać na dowolnym komputerze z systemem Windows 95/98 lub Windows NT / 2000 systemu operacyjnego.
 
57

Do darmowego wypróbowania
MathMaker: Fractions 1.0
Wystarczy wypełnić kilka opcji, a chwile później masz natychmiastowy arkusze i działań, aby pomóc swoim uczniom ćwiczyć swoje umiejętności frakcji.
 
57

Do darmowego wypróbowania
Google Maps Email Extractor 1.0
Google maps wyciąg z Proxy IPs instrumentu. Google Maps Extractor to narzędzie, które informacje kontaktowe zbiorów takich jak nazwa firmy, adres, telefon, e-mail i strony internetowej. Google maps wyciąg z Proxy IPs instrumentu. Google Maps
 
57

Demo
Motion Control EZ 1.2.3
Motion Control EZ , łatwy sposób na tworzenie 3D Motion Control zabawie efekt widziałem te fajne trójwymiarowe obrazy na History Channel, NFL i Olympics transmisje, Discovery Channel, wszystko na miejscu.
 
57

Do darmowego wypróbowania
Quick Pay Office Pro Checks by Fax 7.06
Kontrole Sprawdź oprogramowanie telefonu druku pozwala na wykonywanie sprawdzenia informacji z klientem, wprowadź go wydrukować czek i złożyć go tego samego dnia do sprzedaży Impulse Banku nie będzie stracony, ponieważ klient nie posiada karty.
 
57

Do darmowego wypróbowania
FL593 QuickConnect 1.2.9
Ten dostosować moduł jest idealny do zdalnego sterowania wielu diod laserowych - np.
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
Metric Company Man 1.1
Ten program został napisany, aby przedstawiciela kompanii pracy świadomość obecnej sytuacji wiercenia i okoliczności szybkich easy.
 
57

Do darmowego wypróbowania
Punditlink 2.2.0
Punditlink jest stosowanie zaprojektowane aby mogły być stosowane w produktach PROCEQ.
 
57

Demo
ReportPlus 6.6
ReportPlus umożliwia nauczycielom, aby spędzić tam pisanie czasu koncentruje się na zadaniu stworzenia reports.
 
57

Demo
SpreadsheetConverter 6.1.4634
 Poręczne oprogramowanie SpreadsheetConverter jest w stanie wykonać następujące funkcje: Możliwość oddania rezerwacji i formularze zamówień w Internecie, a także wysyłanie ich bezpośrednio do skrzynki odbiorczej, może być używany do tworzenia.
 
57

Do darmowego wypróbowania
TurboCNC 5.0
Jest to solidny, wydajny interpreter maszyny CNC do jazdy z maksymalnie 8 osi ruchu.
 
57

Do darmowego wypróbowania
VRTool 2.0.10-mar-2012
VRTool pomaga zaplanować funkcje oceanicznych regattas.Program: - Planowanie Track - Zaprojektuj swój utwór i obliczyć razy w krytycznych punktach - Wielki krąg i rumb kalkulator linii dla długich tekstów - routing Pogoda - optymalizacja utworu na
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
Wedge Failure Analysis 2.0
Ta wersja Wedge Failure Analysis pakiet jest kompletny. Ma ona kilka aktualizowane funkcje z wersji 1, w tym pasku przycisków u góry. Ta wersja posiada również funkcję, aby umożliwić użytkownikowi na wejście sztuczne wsparcie (rockbolts, śruby
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
Rain Records 3.0.23159
Records deszcze pakiet oprogramowania przeznaczony jest do pozwalają wpisać kwotę deszczu padającego według daty, a następnie analizują te dane poprzez przedstawienie wykresów i statistics.
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
BundyPlus 2.1.0.8
BundyPlus zegary pracownicze to praktyczny i łatwy sposób nagrać czasu i obecności informacje istotne dla firmy.
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
Frilo.System.Next 4.2011.1130
Produkty Frilo oprogramowania dla analizy strukturalnej wyróżniają się najwyższej wskaźnik cena / wydajność.
 
57

Do darmowego wypróbowania
MetaD 3.0.5
MetaD redaktor narzędzie ata i eksporter IDEC zgodny Schema, podgrupa standardzie ISO 19115 ISO 19139 jego implantacji do opisu informacji geograficznej (graficzny, alfanumeryczny).
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
OM-Link 2.9
Link do OM to aplikacja przeznaczona do łatwego ustawienia, kontroli, aktualizacji firmware przyrządów i przetworników i wizualizacji pomiarowej process.
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
EASE Diagnostics PC Scope 1.213
Zmień swój komputer w wysokiej rozdzielczości z oscyloskopu PC EASE Oprogramowanie zakres i PICOSCOPE 4000 oscyloskopu samochodowego.
 
57

Do darmowego wypróbowania
e-Sahulat 1.1.1.4
Nadra E-Sahulat został zaprojektowany szczególnie do małych obszarów dochodów przynieść szybszy dostęp do rynku za pomocą określonego kanału oferując technologię i możliwości biznesowych w obszarach wiejskich, jak i miejskich w areas.
 
57

Demo