Różne pliki do pobrania oprogramowania

Water Test 1.61.1.3
TestWater to nowy wybudowany aplikacja do analizy wyników badań w oparciu o zasady, aby zapewnić szczegółowe zalecenia i dostosowane report.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
X-Lap 1.16
X-Lap jest oprogramowanie używane w wyścigach sportowych dając pełne statystyki dotyczące samochodu.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
XLGL 3.2.1
Logicim XLGL jest doskonałym przykładem narzędzia, które zwiększyło świadomość wielu firm do ich sytuacji finansowej i pomogły im w podejmowaniu lepszych decyzji.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Yoga Sage 1.6
Joga jest jednym z najbardziej znanych filozofii orientalnych i zachowaniu zdrowia systemów.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Zen TDS 2.2.08.07
Ten poręczny i włącznie oprogramowanie posiada następujące funkcje: obsługuje Przygotowanie i zatwierdzenie TDS pliku powrotnej, można go używać do tworzenia następujących formularzy za pomocą jednego wejścia: 24Q, 27EQ, 16, 16a, 16aa, 27A, 27B, 27D,.
 
27

Do darmowego wypróbowania
BPC Client NW 7.5
BPC oznacza Business Planning and Consolidation. Jak sama nazwa sugeruje, BPC jest stosowany zarówno planowania i konsolidacji, w przeciwieństwie do IP, który jest używany tylko dla planowania. Pojęcie planowania jest taki sam, jak trzeba w każdym
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Citrix Access Management Console 5.0.2
Konsola zarządzania dostęp rozszerza możliwości zarządzania swoją instalację Citrix dzięki integracji wielu funkcji administracyjnych swoich produktów Citrix w programie Microsoft Management Console (MMC).
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
CISTECH's Serious About Retail 3.0
CISTECH tych Serious O Retail zapewnia wszystkie funkcje wymagane sprzedawców mogą zoptymalizować swoje operacje.
 
27

Demo
ClinicGate 1.5.0.1
ClinicGate jest Medical Software oferuje łatwy w użyciu interfejsu systemu Windows oferujący integrację medycznych rozliczeniowe, harmonogramy, karta pacjenta, ubezpieczeń roszczenia CMS 1500, należności śledzenia wydatków zarządzania i tworzenia.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Directory 4Pro 2.01
To fajne zgłaszającego katalogu może pomóc zwiększyć Twój link budynku i działania SEO Zawiera ponad 200 katalogów, które można złożyć witryn to.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Accounting For Dining BETA 1.0
Rachunkowość BETA Dining jest przedsiębiorstwem system księgowy poziom, który można uruchomić sieć restauracji z wielu lokalizacji i magazynów.
 
27

Demo
MyScript Studio Forms Edition 1.2.0.336
MyScript Studio Forms Edition jest użytkownik końcowy aplikacji dedykowanych dla małych firm i osób prywatnych, które umożliwia przetwarzanie formularzy i obejmują wszystkie Studio myscript Uwagi Edition produktywność narzędzia functionalities.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Rudolf R3 3.5.10
. R3 Rudolf jest elektroniczna jednostka sterująca do sterowania i monitorowania silników Diesla stosowanych w silnikach napędowych R3 Rudolf 's główne cechy to:-Elastyczny i konfigurowalny silnik diesel sterowanie;-certyfikaty
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
SIMNRA 6.06
SIMNRA jest Microsoft program Windows, do symulacji rozpraszania widma do analizy wiązki jonów z jonami MeV.
 
27

Do darmowego wypróbowania
AIRA Serie 2.49
AIRA Serie to program, który oblicza liczbę szczegółów. Informacje zawarte w tym oprogramowanie pozwala obliczyć, pomiaru, analizy, obliczenia i omówienia najważniejszych rzeczy o produktach Aira. Została ona opracowana w taki sposób, że pomaga
 
27

Demo
Regit POS 4.62
Regit Point-of-Sale dla Windows przekształca komputer w potężne punktach sprzedaży kasa dla sprzedaży detalicznej, usług i firm wynajmu.
 
27

Do darmowego wypróbowania
ACMWest Trader 4.0.0.226
Wszystko przedsiębiorca musi w jednej platformie, zapewniających wybór instrumentów dla par walutowych handlowych, wykresów i news.
 
27

Demo
Message Box 1.10
Wyświetlanie niestandardowego Message Box i zwraca odpowiedź użytkownika (który przycisk został wciśnięty) w kodzie wyjścia.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
EXM Spambar 1.4c
Postini Outlook Toolbar to darmowy przez Excel Micro (Postini Reseller). Jest to łatwy sposób złożyć spamu e-maile do Postini. Wystarczy kliknąć na wiadomości e-mail, a następnie Spam icon. Dodatkowe funkcje obejmują Analyzer nagłówku wiadomości oraz
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
DWG To JPG Converter Software 7.0
To oprogramowanie oferuje rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą przekształcić jeden lub więcej plików DWG do plików JPG.
 
27

Do darmowego wypróbowania