Finanse pliki do pobrania oprogramowania

Budgeter 0.1.1
Program mający na celu pomóc osobom łatwo śledzić swoje pieniądze. Dowiesz się, ile pieniędzy masz dostępne, podzielone na kategorie, tak długo, jak można wprowadzić swoje transakcje do niego. To także podsumowanie poprzednich transakcji, które
 
28

Oprogramowanie typu Freeware
Octopus Micro Finance Suite 1.1.4
Octopus Micro Finance Suite (omfs) jest open source (LGPL) Finanse Micro IT oprogramowanie.
 
28

Oprogramowanie typu Freeware
Stock Charts 6.2.4
IntroductionCharts Aplikacja jest Palm OS wyświetlania wykresów cenowych z aktualizacji intra-day, pobieranie opóźnione cytaty, wysyłając cen i / lub ilości wpisów, i przeglądania podstawowych danych finansowych zasobów znajdujących się w obrocie na.
 
28

Do darmowego wypróbowania
Syscalculator Euro Edition 1.71
Syscalculcator Euro Edition 1.64, Eurocalculcator można konwertować swoje wartości z jednego z 12 starych jednostkach pieniężnych na nowe euro. WizardExpress, narzędzie converstion obsługuje execl, Word, Access, WordPerfect, StarOffice. (Również
 
28

Oprogramowanie typu Freeware
BlueRemote 1.0
BlueRemote to program, który pomaga kontrolować BlueLive sieć myśli lub Internetu, można Start i Stop kampanii klienta zamknięcie i ponowne uruchomienie komputera klienta, Track i pokazać Klientowi systemem liczników kampanii.
 
28

Oprogramowanie typu Freeware
Equipment Work Order Control System 2009.0.1
Zarządzania i monitorowania flotą. Ewocs daje prawo do zarządzania i utrzymania urządzeń, jak również swoją zakupie i inwentaryzacji. Prosty i intuicyjny interfejs aplikacji jest podstawą stosowania Ewocs. Początkujący użytkownicy komputerów będzie
 
28

Do darmowego wypróbowania
FIX Pusher 1.0.1
FIX Pusher to narzędzie dla programistów i administratorów pracujących z wymiany informacji finansowych ( FIX ) protokołu.
 
28

Oprogramowanie typu Freeware
Fit2Globalize 0.6.4
Fit2Globalize jest narzędziem open source do wykonywania oceny wejścia na rynek przy eksporcie produktów do innych krajów.
 
28

Oprogramowanie typu Freeware
NannyPay 2001 2.2.35
Łatwy w użyciu system Windows Program Płace dla niań, dostawców opieki nad osobami starszymi i innej pomocy domowej.
 
28

Do darmowego wypróbowania
BIpro Lite 1.6
BiPRO Lite jest aplikacją do zarządzania cena, która pozwala użytkownikowi modelować różne scenariusze przypisania cen do osiągnięcia celów budżetowych lub zysk.
 
28

Do darmowego wypróbowania
Tab-One 1.1.12
Tab-One jest dla osób fizycznych i małych firm, którzy potrzebują drukować / email profesjonalnie wyglądających dokumentów biznesowych w locie.
 
28

Do darmowego wypróbowania
Money Mirror 2
Doszła do domu z Mirror pieniądze , mały, w pełni funkcjonalny, prosty (freeware) aplikacji PalmOS do śledzenia kont pieniądze.
 
28

Do darmowego wypróbowania
Inventory Executive System 1.0
Inventory wykonawczy systemu jest kompletnym tani Multi użytkownika do zarządzania sprzedaży, zakupów i płatności.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Senomix Timesheets 3.31
Ewidencja czasu pracy Senomix jest najprostszym sieciowy oprogramowanie do śledzenia czasu dla inżynierii i na projekt siedziby.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Monterey Barcode Creator 3.6
Czy trzeba wydrukować etykiety z kodem kreskowym? Chcesz w prosty sposób to zrobić? Wszystko czego potrzebujesz to Monterey Barcode Creator. Program daje metodę Udane tworzenia wspaniałe rezultaty. Będzie można utworzyć kody kreskowe, które są
 
27

Demo
Stock Quotes Express 2.0
Zdjęcie Cytaty ekspresowe jest shareware program, który pozwala swobodnie pobrać intraday, dzienne, tygodniowe i miesięczne historyczne notowania giełdowe, fundusze inwestycyjne, opcje, indeksy i kontrakty terminowe na surowce.
 
27

Do darmowego wypróbowania
ADX Toys 2 XL 2.0
ADX Toys 2 XL jest darmowy dodatek COM, który dodaje kilka przydatnych funkcji do programu Microsoft Excel.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
WebCab Portfolio (J2EE Edition) 5.0
Zastosowania teorii Markowitza i Aktywami modelu kapitału Cennik (CAPM) analizowania i konstruowania optymalnego portfela z / bez aktywów ograniczeń wagowych w stosunku do teorii Markowitza dając ryzyka, zwrotu lub funkcji użyteczności inwestorów,.
 
27

Demo
ENCORE Clinic Software 9.5.0
 ENCORE Medyczny i Klinika Stomatologiczna System Software jest wysoko rozwiniętym systemem Windows oprogramowanie do zarządzania systemem Klinika specjalnie zaprojektowane dla klinik stomatologicznych i medycznych, dla jednego użytkownika lub kilku.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Rolling Stock 2.8
Niedrogi program Windows, dla przechowywania danych i produkcji łatwe do odczytania, dokładne raporty na temat swoich pojazdów: samochodów kempingowych AUTOMOBILES klasyczne samochody ciężarowe Przyczepy ŁODZIE flot ROLNICZE budowie obejmuje.
 
27

Do darmowego wypróbowania