Finanse pliki do pobrania oprogramowania

Easy Cash Register Software 1.02
Punkt POS sprzedaży i kasa. dodać do 1764 elementów. łatwy w użyciu. oblicz backmoney. zmiany cen ręcznie. opusty. zapisz sprzedaży na saletype. Archiwum sprzedaży. szybkiej sprzedaży przez ulubionych. zdefiniować własne VAT. itemjournal z eksportu.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Patent Application 1.0
Zgłoszenie patentowe - Prosta aplikacja, która pomaga ludziom, że chcą opatentować pomysł.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
Elliott Wave Forecaster 1.0.30 Build 30
Łatwo jest uzyskać wiarygodne Cena i czas prognoz. Wszelkie czasie, na każdym rynku. Elliott Wave Forecaster jest najbardziej zaawansowanym i dokładne Elliott Wave oprogramowanie dostępne już dziś. Technologia, która napędza Elliott Wave
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
Lotto Creo Professional 5.0
Zwiększ swoje szanse na wygraną loterii przez wybranie najlepszych numerów. Lotto Creo Pro to potężne oprogramowanie loterii analizowanie że wybiera numery wygranej. Program posiada pełne i skrócone systemu gaszącą wykresie filtry, ... Filtry
 
33

Do darmowego wypróbowania
Work master 7.2.0
Program do zarządzania pracownik, który śledzi zegara in & out czas, sklepów pracowniczych i informacji pracodawca, tworzy i edytuje harmonogramy pracy i oblicza czeki pracowników informacji podatkowej uwzględniona.
 
33

Do darmowego wypróbowania
EASITax2009 6.2009.1
EASITax jest po prostu najszybszy i najprostszy sposób, aby wypełnić, wydrukować, i elektronicznie pliku (e-file add on jest za dodatkową opłatą), 1099 i W2 form i przekazów.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Benfords Law 2.0
Prawo Benforda jest potężny i stosunkowo proste narzędzie wskazujące na podejrzenie oszustwa, malwersanci, oszustów podatkowych, księgowych niechlujna i nawet błędy komputerowe.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Blinkbid 6
Szokująco prosty w obsłudze licytacji i oprogramowanie do fakturowania dla kreatywnych profesjonalistów.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Account Manager 2.10
Zarządza hasło, imię i nazwisko oraz opis kont lokalnych na wielu zdalnych systemów. Korzystanie interfejs w stylu kreatora można wybrać właściwości, które zmienić, a lista zdalnych komputerach mogą być importowane z pliku. Wyniki dla każdej maszyny
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
Bestday Trading System 1.2.0.0
BestDayTrader zaczęło się od grupy najlepszych podmiotów gospodarczych, które połączone ze sobą w prywatnym pokoju handlowego z silnego wsparcia technicznego wysokiej klasy ilościowej analityk pracy przepuszczalny w słynnej funduszu hedgingowego.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Quik Budget 3.2.23
Jeśli jesteś jak większość ludzi, masz Account Manager jak Quicken i śledzić wszystkich kont.
 
33

Do darmowego wypróbowania
TimeNet Pro 3.9.14
TimeNet Pro jest piękny, intuicyjny najlepszy wniosku rozliczeniowego rasy. Wystarczy najprostszy i najbardziej bogato oprogramowanie do fakturowania dla MacOS X, TimeNet pozwala śledzić co drugi wydawane na projekty, łatwe tworzenie raportów
 
33

Do darmowego wypróbowania
DATANET 1.0
Większość agentów ubezpieczeń na życie i rent dożywotnich stosować kilka niepodłączonych systemów oprogramowania, aby sprzedaż: * zarządzania zasobów klienta, takich jak Microsoft Outlook * Concept Sprzedaż / analiza potrzeb / prezentacji, takich jak.
 
33

Do darmowego wypróbowania
XLSX Open File Tool 2.1.4.0
XLSX Otwórz Narzędzie File jest dokładnie to, co trzeba, aby rozwiązać uszkodzenia plików MS Excel, miały miejsce w każdym środowisku i uszkodzenia wewnętrznej struktury odpowiednich skoroszytach.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Stock Explorer 1.0
Kompletne rozwiązanie do pobierania, organizowania i szybko uzyskać dostęp do danych rynkowych w bazach danych finansowych na całym świecie z potężnego serwera danych wbudowane i rozległe łączność obrotu oprogramowania.
 
32

Do darmowego wypróbowania
APSW Budget Planner 2.1
Zawsze należy dokładnie wiedzieć, ile pozostało do wydania. Natychmiast wiedzieć wpływ każdej decyzji wydatków. Automatycznie wykonywać wszystkie twe śledzenie domowego budżetu. Efektywne zarządzanie wydatków karty kredytowej. Załóż łatwy w użyciu
 
32

Do darmowego wypróbowania
CoolTick - Stock Ticker 8.62
CoolTick jest prosty, mały, intuicyjne przewijanie cen giełdowych. To s ładowany z możliwości dostosowania, w tym własnej listy, jak wiele zasobów, jak chcesz oglądać. CoolTick pozwala oglądać swoje zapasy podczas pracy. It s solidna i ma ponad
 
32

Do darmowego wypróbowania
Budget Advisor 3.0.8.0
 Program budżet domowy Budżet Advisor to wykorzystuje, aby utrzymać budżet przestrzenie domu łatwo i pomóc kontrolować swoje przestrzenie.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Timesheets MTS 2.3.0
Ewidencja czasu pracy MTS Czas jest niski koszt, materiałów oraz rozliczeń podróży i narzędziem zalogowaniu.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Word-It 1.0
Word-It to małe narzędzie, które konwertuje liczby na słowa, to jest bardzo przydatne, gdy jest to potrzebne, aby napisać czek bankowy z łatwością, nie więcej pisowni lub źle piśmie.
 
32

Do darmowego wypróbowania