Finanse pliki do pobrania oprogramowania

PageSender 4.5.5
Z PageSender , faksem lub e-mail wszystko, co można wydrukować. Użyj wbudowanej PageSender Centrum faks do zarządzania i automatyzacji czynności faksu. Potrzebujesz faksem coś szybko Ustaw drukarkę do PageSender , wprowadź numer faksu, kliknij
 
48

Do darmowego wypróbowania
Lodgit Desk Hotel Software (Mac-Version) 1.9.9
Biuro Lodgit jest nowoczesnym programem rezerwacja, który jest odpowiedni zwłaszcza dla małych i średnich zakładów noclegowych.
 
48

Do darmowego wypróbowania
iChat Status to Twitter script 1.0
IChat status na Twitterze Script używam Twittera głównie poprzez iChat (kiedy to w górę), i przyszło mi do głowy, że może to być przydatne, aby móc wyświetlić iChat komunikaty o stanie, w tym, co jest aktualnie graczem w iTunes.
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
FreeMind for Mac 0.9.0
FreeMind - wolne oprogramowanie Mind Mapping FreeMind jest premier wolny umysł-mapping (http://en.
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
FoneSync for LG phones 1.0.5
W końcu nie jest to łatwy sposób zsynchronizować telefon LG z komputerem Mac. FoneSync umożliwia synchronizację kontaktów, wpisów kalendarza lub oba przez jednego przycisku kliknięcia. FoneSync dla telefonów LG można łatwo ustawić do synchronizacji
 
48

Do darmowego wypróbowania
Como hacer dinero en el Internet 1a
Yo le garantizo 100% que Como hacer Dinero En El Internet es un Plan genuino el CuAl resultar en que Usted recibir Kontrole mensuales solówkę tan por un poco de su esfuerzo.
 
48

Do darmowego wypróbowania
CapeTools QuantTools IRPortfolio20 XL v2
QuantTools XL (Excel) jest modelowanie finansowe instrumentem Excel dodatek dla platformy Windows; Używany do zarządzania i kalkulacji cen i ryzyko finansowe dla stałych numerów pochodnych dochodach, instrumentów pochodnych stopy procentowej,.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Best Shopping Mall Software 5.1
 Najlepsze Centrum Handlowe Oprogramowanie jest specjalnie do różnych centrów handlowych, w tym pchlich targach, centrach handlowych, eksponatów i zabytkowych centrów to pomaga właścicielowi lub recepcjonistka na łatwe zarządzanie przestrzenią.
 
48

Demo
Beraterplatz.7 - Minijobrechner 7.31.3363
Narzędzie marketingowe dla niemieckiego rynku ubezpieczeń - dostępne tylko w języku niemieckim
 
48

Do darmowego wypróbowania
Floreant POS 1.01
Floreant POS jest niezależna od platformy Punkt przyłożenia sprzedaż napisany w języku Java, które znacznie korzyści biznesowe Restauracja uproszczenie zarządzania zamówieniami, automatyzację kuchni i utrzymanie kontroli gotówki.
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
Hansaworld FirstOffice Pro 5.0
HansaWorld FirstOffice Pro fessional to zintegrowane narzędzie administracji finansowe i biuro dla Windows Program ten obejmuje sprzedaż, zakupy i nominalny księgach, kontrola zapasów, kalendarz i menedżera zadań, które można wykorzystać do.
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
NeoTicker EOD 2.1
NeoTicker EOD jest zaawansowanym narzędziem inwestycyjnym cytatami intraday, telegrafy animowanych, śledzenie portfela i programowalne technicznej wykresów ręki Analiza.
 
48

Do darmowego wypróbowania
FinanCal para Excel (V. Acceso Total) 2.0
FinanCalc para Excel es un Paquete especial de finanzas con las calculadoras financieras esenciales para usuarios que requieren una HERRAMIENTA proste.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Palm Checkbook Companion 5.2c
Companion czekową Palm zostały podzielone na dwa oddzielne pliki do pobrania, aby zminimalizować czas ściągania dla czekową dla Excel.
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
Olap Insider 1.00
OLAP Insider to potężne oprogramowanie klienta dla Microsoft analizy i OLAP, który umożliwia kompleksową analizę poprzez interfejs jest bardzo intuicyjny.
 
48

Demo
Sales Opportunity Tracking 0.4.9
Tracking szansy sprzedaży to sposób dla specjalistów ds. sprzedaży, aby łatwo tworzyć raporty Prognoza dla swoich menedżerów, aby pokazać jesteś na dobrej drodze do spełnienia kontyngent w tym miesiącu!
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
SalesMate + 3.0
+ SalesMate jest tani pakiet oprogramowania dla sklepów. To oprogramowanie pomoże właściciele sklepów / sklepikarze robić transakcje sprzedaży szybko i łatwo. Ten pakiet jest tak łatwy w obsłudze, że użytkownik potrzebuje niewiele lub nie szkolenia
 
48

Do darmowego wypróbowania
RepairShop 2.0
Programy dla warsztatów samochodowych - Karoserie - Sklepy trasmission Etc
 
48

Do darmowego wypróbowania
Ryarc CampaignManager 2010
CampaignManager jest łatwy w użyciu platformy oprogramowania do zarządzania wyświetlaczy cyfrowych, takich jak telewizory plazmowe, kioski i wyświetlaczy LCD i projektory.
 
48

Do darmowego wypróbowania
WorkPapers Lite - Windows 2.52
WorkPapers jest audyt, badania, dokumentacja i zarządzanie projektami dokumentów roboczych elektroniczna Program przeznaczony dla audytorów finansowych, systemów audytorów, testerów penetracji, prawników, badaczy, menedżerów zgodności i innych.
 
48

Do darmowego wypróbowania