Narzędzia obrazowe i OCR pliki do pobrania oprogramowania

C.Itoh Printer Driver for Windows NT4 1.0
True Generic sterownik Windows C.Itoh które mogą być stosowane do wszystkich drukarek zdolnych aplikacje Windows wsparcie dla modeli wymienionych poniżej i funkcjonalność w tym: - drukarki Printer Control Configuration rezydentem dostępu czcionki
 
73

Oprogramowanie typu Freeware
PrintMig 3.15
 Przydatna aplikacja PrintMig pozwala w prosty sposób kontrolować drukarek migracji.
 
72

Do darmowego wypróbowania
Winlpd 1.2
Użytkownicy mogą udostępniać drukarki systemu Windows z systemu UNIX i innych komputerach wielu użytkowników obsługujących LPR / LPD protokół do druku.
 
72

Demo
Eltron Printer Driver 1.0
True Generic sterownik Windows Eltron, które mogą być stosowane do wszystkich drukarek zdolnych aplikacje Windows wsparcie dla modeli wymienionych poniżej i funkcjonalności, w tym: - Kontrola drukarki - Printer Configuration-Resident dostęp.
 
70

Do darmowego wypróbowania
Zebra Printer Driver for Windows Vista 5.3.5.15
True Generic sterownik Windows Zebra, które mogą być stosowane do wszystkich drukarek aplikacji zdolnych systemu Windows zapewnia wsparcie dla modeli wymienionych poniżej i funkcjonalność w tym: - Kontrola drukarki - Printer Configuration-Resident.
 
70

Do darmowego wypróbowania
Easy Poster Printer 3.0.3.0
Czy kiedykolwiek chciałeś, aby utworzyć własny plakat (2 x 2 metry, itp.) To jest dokładnie to, co Easy Poster Printer może zrobić dla Ciebie. Ty nawet nie trzeba specjalnej drukarki plakat! - Easy Poster Printer wykonuje pracę z zwykłej
 
69

Do darmowego wypróbowania
MP Navigator EX 2.1
MP Navigator EX może pomóc w edycji zdjęć lub dołączyć obrazy do wiadomości e-mail. Może ona również pomóc skanowanie, zapisywanie i drukowanie zdjęć i dokumentów.
 
68

Oprogramowanie typu Freeware
SharkGen 1.0.89
SharkGen E-mail Generator jest komercyjny program, który pozwala generować więcej niż tysiące adresów e-mail z różnych serwerów i reklamować firmę wysyłając swoje reklamy do tego adresów e-mail.
 
68

Do darmowego wypróbowania
Avery DesignPro 5.4
 Avery DesignPro to darmowe narzędzie, które nie ma funkcji, które wymagają modernizacji lub płatności w pełnej wersji.
 
67

Do darmowego wypróbowania
Desktop Coupons 1.0
Odbitki kupony od swojej Computer.Free ekspres kupon
 
67

Oprogramowanie typu Freeware
Print Screen 3.0
Print Screen to oryginalna i najbardziej popularne wśród wszystkich Print Screen programów.
 
64

Do darmowego wypróbowania
Printing Monitor 1.1
Każdy Druk że robisz thru Windows jest zarządzane przez menedżera drukowania systemu Windows.
 
64

Oprogramowanie typu Freeware
ActivePrint Standard 7.0
Korzystając z oprogramowania na komputerze stacjonarnym lub laptopie, ActivePrint daje możliwość drukowania wielu standardowych typów dokumentów, takich jak telefony komórkowych Słowa i Mobile Excel.
 
63

Do darmowego wypróbowania
MultiPrinter port -
MultiPrinter Port umożliwia drukowanie na maksymalnie 64 drukarek lokalnych i / lub sieci w tym samym czasie. To jest dobre dla przekazywania dokumentów do drukowania na wielu działów w organizacji.
 
62

Oprogramowanie typu Freeware
CheckBookRegistryPrinter 2.0
Samodzielny program, czyli nie ma instalacji plików. Program ten będzie realizowany bezpośrednio z dysku flash lub dyskietki
 
62

Oprogramowanie typu Freeware
logSheet For Mac OS X 2.7.10
logSheet2 jest cross-platform, na bazie klienta rozwiązanie druku i rachunkowości Analiza dokumentów dla każdego biura, praktyki prawnej, creative studio, lub firma architektoniczna, która szuka sposobu na śledzenie, odzyskać lub pobiera-back koszty.
 
61

Demo
AcuLaser C900 CUPS 1.0
Projekt ten przewiduje pakiet Linux CUPS (w tym plik PPD) dla EPSON AcuLaser C900. Jest zbudowany wokół kierowcy pipsplus avasys. Projekt wspiera i386 i 32-bit kompatybilnych systemów Linux x86_64 (deb / RPM / tgz / gentoo / SLACK).
 
61

Oprogramowanie typu Freeware
PrintManagement 5.0
Print Management jest zaprojektowany do drukowania dokumentów, łatwe zarządzanie i skuteczne również najlepsze rozwiązanie w tej moment.
 
61

Demo
SilverFast Ai High-End Heidelberg 6.6.2r5a
SilverFast High-End Suite 6.6 dla Heidelberg bębna skanery CHROMAGRAPH, tango, topaz, NEXSCAN i PRIMESCAN: składający się z SilverFast Ai IT8 SUDIO (skanowanie) + SilverFast HDR Studio (image processing) + 2 IT8 cele + premia support.Use SilverFast
 
60

Demo
Optimal Report Generator 5.0
Optimal Report Generator to wieloplatformowy produkt oparty na technologii Java do tworzenia graficznych raportów / podgląd / druk, stosując obydwa źródła z relacyjnych baz danych lub danych wprowadzonych przez użytkownika za pośrednictwem.
 
60

Komercyjny