Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Compu Restaurant 4.5
VAT Software Restaurant Billing opracowała na piwo bar, restauracja Fast Food Corner, restauracja, narożniki słodkie, lodziarnia i hotele, kawiarnie, Pizza-Hut, Pizzeria Counter dostawa do domu, firmy Catering na niestandardowych koncepcji KOT (Token.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Mipsis Recruiting Management Software 3.0
Rekrutacyjne, śledzenie wnioskodawca program do zasobów ludzkich (HR) ministerstwa, agencje kadrowych i rekrutacji personelu i agencje pośrednictwa pracy.
 
36

Komercyjny
Zeta Helpdesk 1.0
Oprogramowanie organizacja Eta HELPDESK Dla systemu Windows i sieci Web oferuje optymalne środowisko z jego modułowej architektury oprogramowania dla adaptacji, dokumentacji, monitorowania i wypłata z zewnętrznych lub wewnętrznych pytań.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Timelot Power 1.T20007
Power Timelot - nasze zaawansowane rozwiązanie zegar. To oprogramowanie jest Gauranteed aby dać firmie prostą metodę śledzenia czasu pracy i generowania efektywnych raportów, w tym wiele nowych raportów, czas obecności, wakacje / chory,
 
36

Do darmowego wypróbowania
Ramses Quotation 1.4
Notowanie Ramses Oprogramowanie jest kompleksowe śledzenie sprzedaży Cytowanie i oprogramowanie, które pomaga zarządzać swoim klientom bardziej efektywnie, generować i śledzić notowania łatwiej i blisko więcej orders.
 
36

Do darmowego wypróbowania
EarthTime 5.5.16
 Wyświetlacz EarthTime służy do wyświetlania czasu lokalnego i daty z dowolnego miejsca na świecie.
 
35

Do darmowego wypróbowania
eFormX Kiosk Control 1.x
Control Kiosk EFormX - Czy jesteś w handlu detalicznym, biblioteki lub środowiska korporacyjnego, w którym potrzebna jest kontrola nad którym aplikacje uruchamiane na komputerach Chroń wszystkie aplikacje, które mają podpis w tym: Internet.
 
35

Do darmowego wypróbowania
EasyProjects.NET Enterprise 8.0.9
Easy Projects. NET jest najprostszym all-in-one na stronie internetowej oraz systemu zarządzania projektami i oprogramowania Tracking Task. Nazywa się Easy Projects za dobry powód - został specjalnie zaprojektowany do zarządzania projektami i
 
35

Do darmowego wypróbowania
Amazing Visio for Microsoft Visio 3.0
Niesamowite Visio (wersja 3.0) jest teraz zestaw narzędzi z tych narzędzi, aby dodać mocy rzeczywistej do rysunków programu Visio: Łatwy publikacji: Aby łatwo i skutecznie publikować swoje rysunki w trybie offline (takie jak do programu Word i
 
35

Do darmowego wypróbowania
Remote Installer 1.0
można zainstalować i odinstalować oprogramowanie na komputerach zdalnych za pomocą kliknięcia przycisku za pomocą programu Remote Installer. Jest to najlepszy program, który działa w trybie cichym.
 
35

Do darmowego wypróbowania
QuickStore 2005 SE 0.99
QuickStore 2005 Standard Edition jest spis kontrolny / punkt sprzedaży (POS) system z podstawowych funkcji rachunkowości.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Mipsis CRM and Document Managament 5.2
Mipsis Oprogramowanie CRM pomaga zebrać wszystkie dane, wiedza o organizacji budowy strategicznych korzyści poprzez zwiększenie lojalności klientów i rentowności.
 
35

Do darmowego wypróbowania
phpEmployment 1.8
PhpEmployment jest wszystko, co potrzebne do uruchomienia w pełni zautomatyzowanego, wysokiej jakości zatrudnienia / Rekrutacja systemu.
 
35

Do darmowego wypróbowania
ViewletBuilder 4.5.11
ViewletBuilder s innowacyjny proces tworzenia treści, który zrewolucjonizował sposób, w jaki oprogramowanie jest przedstawione i wykazać.
 
35

Komercyjny
CyberMatrix In Out Scheduler 2.01
CyberMatrix In Out Scheduler jest obecność grupy programu do zarządzania, które zapewnia pracowników biurowych w prosty sposób wygodny pokazania których pracownicy nie są obecni i kiedy wrócą.
 
35

Komercyjny
PDF Bookmarks 3.6
Narzędzie do automatycznego tworzenia / edycji / usuwania PDF Zakładki . Edytuj nazwy zakładek, kolorów, stylów i działania. Tworzenie zakładek z konturów, napisz zakładek do plików tekstowych, usuń zakładki, tworzyć zakładki z tekstem i Excel,
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
WinCAM 2000 Special Edition 1.2
WinCAM 2000 to aplikacja ekran nagrywania i edycji. Rejestruje wszystkie działania na ekranie, z ruchu myszki do procesów nakładania i wejść z klawiatury do realizacji jakiegokolwiek programu. Innowacyjne narzędzia do edycji obiektów pozwalają
 
35

Do darmowego wypróbowania
PDF Bundle 2.0
Dołącz dowolny plik do istniejącego dokumentu PDF. Czy jest to sekret Adobe PDF, które można dołączyć dowolny plik lub pliki do istniejących dokumentów PDF Z tego narzędzia oprogramowania, można dołączyć dokument Microsoft Word lub Excel dokument
 
35

Do darmowego wypróbowania
Competitive Intelligence Calculator for PPC OS 1.0
Competitive Intelligence Calculator (CIC) szacuje zdolności konkurencyjnej inteligencji swojej firmy / Biznes w trzech wymiarach: identyfikacja ryzyka, monitorowania ryzyka i działań w zakresie zarządzania.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Cafecontrol 3.0
Kafejka internetowa Management Suite. Opis: Zegar zarządzania drukarką oraz wykorzystanie PC. Zdalne wyłączenie / restart komputerów. Automatyczne obliczanie kosztów. Dostosuj pierwszy ekran dla rozgłosu. Niemożliwe, aby zaprzestać używania CTRL +
 
35

Do darmowego wypróbowania