Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Gazelle Plus (Point Of Sale) For Mac
Gazelle jest kompletnym rozwiązaniem dla handlu detalicznego, zapewniając końca do końca śledzenie sprzedaży, zamówień, zakupów, zapasów, klientów i płatności.
 
36

Demo
PDF File Converter 2.8
PDF File Converter może konwertować dokumenty PDF z ponad 140 formatów plików. Łącznie z Microsoft Word (DOC, DOCX), Microsoft Excel (XLS, XLSX), Microsoft PowerPoint (PPT, PPTX), Microsoft Visio (VSD), Microsoft Works (WDB, WPS, DOCX, XLSX),
 
36

Do darmowego wypróbowania
Sales Navigator 10.15c
INTEGRATED ŚLEDZ KONTAKT: To jest rodzaj systemu trzeba jak rosną. Jeśli wiele osób w organizacji porozmawiać powtórzyć cenionych klientów, ale nie mają czasu, aby powiedzieć sobie, co się stało, to trzeba system podobny do tego. Przekształć swoją
 
36

Do darmowego wypróbowania
SOHO Business Cards 7.0
SOHO Notes jest premier cyfrowych notatek aplikacji dla komputerów Macintosh. Użyj go do chwytania, organizować i udostępniać wszystkie dane osobowe oraz informacji o grupach roboczych. Może przechowywać tekst sformatowany, PDF-tych, zdjęć, plików,
 
36

Do darmowego wypróbowania
XGBookMax 1.5
 XGBookMax jest przydatna aplikacja, która pozwala na tworzenie bardzo zaawansowanych XML strona oparciu klapka E-publikacje i e-czasopisma samodzielnie bez konieczności polegania na osoby trzecie i inne oprogramowania.
 
36

Demo
Customer Database Pro 6.0 Rev 113
Baza danych Pro Klient Wielu użytkowników jest pełna baza klientów i rozwiązania helpdesk.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Joint Venture Agreement 6.0
Porozumienie, w którym dwa lub więcej podmiotów wchodzi w joint venture. Opisuje harmonogramów wkładu kapitałowego i struktury. Opisuje korzyści i dystrybucję strat. Opisuje strukturę zarządzania i metody głosowania wysokiego ryzyka. Wyjaśnia, co
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
SBS Ground Control 1.12
Ground Control SBS Program jest zgodny z ISO 9001:2000 używane do kontroli dokumentów i Zarządzania szkolenie pracowników.
 
36

Demo
Wallpaper Calendar 1.0.a
Wallpaper Calendar jest narzędziem, które automatycznie pobierają prąd kalendarz na pulpicie systemu Windows tapetę.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
CESE 1.4.7
CESE to zintegrowane środowisko do przeprowadzania symulacji obliczeniowych przy użyciu różnych elektrofizjologicznych models.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
onCourse Server for Linux 2.1
Śledź studentów, kursy i zapisów z oprogramowaniem OnCourse, wszechstronny system z ish.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Depiction 1.01.9671
Przedstawienie to nowy rodzaj oprogramowania, map i symulacji, które przynosi proste, niedrogie co-jeśli doświadczenie do codziennych ludzi.
 
36

Do darmowego wypróbowania
iWebTrack Dashboard 1.0.40
Bo tylko iWebTrack daje oczekiwane rezultaty. iWebTrack jest jedynym dużym web tracking / web service analytics, który daje prawdziwe statystyki w czasie rzeczywistym internetowych, kampanie reklamowe sieci i użytkownik information.iWebTrack posiada
 
36

Do darmowego wypróbowania
Payment Book 19.3
Book Płatność jest system bonów płatniczych i druku, kwity depozytowe i przedpłaconych spektakle.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Strike Positive 1.5
trike Positive jest kontakt i zarządzania produktem kampanii oprogramowanie, które udostępnia funkcje typu CRM dla małych firm, przedsiębiorców i sprzedawców.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Trend Compass License 1.2
Trend Compass jest oprogramowanie do wizualizacji danych z wykorzystaniem najnowszych i najbardziej wpływowych idei w wizualizacji danych, który jest Animowane Wykres Motion.
 
36

Demo
BWS Hotel Management System 6.3.0
Hotel Management System BWS posiada wszystkie cechy wymagane dla wszystkich hoteli Small & Medium to funkcjonować bezproblemowo.
 
36

Do darmowego wypróbowania
CPeT-IT 1.5
CPET-IT jest łatwy w obsłudze, a zarazem szczegółowy pakiet oprogramowania do interpretacji CPTU danych.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Maple slideshow builder 3.86
 Jtvmaker to darmowe narzędzie, które pozwala na konwersję zestaw plików w formacie MP3 i zdjęć w lirycznych apletu slideshow i udostępnić zdjęcie i podejmowania karaoke.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
MS Word Insert Multiple Word Files Into 7.0
Wstawianie wielu plików Word w określonym miejscu w ramach jednego słowa głównego pliku. Word 2000 lub nowszej
 
36

Do darmowego wypróbowania