Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

RecOnPhone 2.50.25
W pełni funkcjonalny program do nagrywania telefon. Zapisy poprzez modem lub przez RecOnBox. Kompresja audio do formatu MP3, ADPCM, ... Można przechowywać setki godzin nagrań na dysku twardym. Rozbudowane funkcje odtwarzania. Przenieś 5 lub 30 sekund
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
RFFlow Professional Flowcharting 5.06
RFFlow to idealny program do tworzenia różnorodnych diagramów, wykresów organizacyjnych i diagramów dla edukacji, biznesu i przemysłu.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Inventory Organizer Deluxe 4.1
Inventory Organizer Deluxe jest oprogramowanie Windows, który pozwala biznesowych i domowych użytkowników komputerów do inwentarza i mienia dokumentu.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Proton Barcode Designer 4.7.1
Kreator kodów kreskowych Proton: Bez względu na to, jaki rodzaj wykorzystywanej drukarki (matrix, laserowe, atramentowe) można wydrukować dowolną liczbę etykiet do żądanego kodu kreskowego.
 
36

Demo
InfoPro 1.2.7
Co to jest InfoPro InfoPro jest aplikacją do zarządzania kawałki informacji bez konieczności zarządzania plikami.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Parts Tracker 2.1.17
Części Tracker jest komputerowy system zarządzania magazynem zaprojektowany specjalnie do użytku w podziale technicznego tenpin Centrów Bowling.
 
36

Do darmowego wypróbowania
3D Visioner 1.25.14.3399
3D Visioner to dodatek do programu Microsoft Visio i zapewnia funkcje, które pozwalają na pracę z projektami programu Visio.
 
36

Do darmowego wypróbowania
ENT Server (Desktop Edition) 1.4.21
Przejmij kontrolę nad sprzętem i oprogramowaniem na swoich sieci, zapewnienia zgodności licencji na oprogramowanie oraz zapewnia lepsze wsparcie dla użytkowników końcowych.
 
36

Komercyjny
AskWeb 1.3
MakeSurvey jest potężnym i interaktywny system zarządzania badania, umożliwiające organizowanie, uruchamianie i zarządzanie różnego rodzaju badań.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Car Logbook 2.3
Rejestr Car jest applet zaprojektowane do śledzenia biznesowego wykorzystania pojazdów. Obsługuje wiele pojazdów i kierowców. Potrzebuje Microsoft. Net Framework 1.1 oraz Microsoft Internet Explorer.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
EzVerify 2.0.0.24
Elektronicznie przetwarzać wszystkie główne karty kredytowe, otrzymują kody homologacyjnych, dokonywania rozliczeń i śledzenie transakcji kartą kredytową za pomocą przy użyciu jednej z największych i najbardziej bezpiecznych sieci internetowych:.
 
36

Do darmowego wypróbowania
EZ-Forms ULTRA Viewer 5.50.ec.220
- Zobacz, drukowanie, e-mail, FAX (sterowników), formularzy elektronicznych (visual formularzy elektronicznych), utworzony z EZ-Forms ULTRA, EZ-Form PRO Designer.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
TVSAssistant - Panasonic VPS administration software for TVS50 Voice Processing 1.1.0.4
TVSAssistant Program jest przeznaczony dla najbardziej proste i wygodne ustawienie Panasonic System przetwarzania głosu (KX-TVS50) parametrów.
 
36

Do darmowego wypróbowania
DBF to XML 2.45
DBF do pliku XML program pozwala na konwersję plików dbf do XML (Extensible Markup Language) formacie.
 
36

Do darmowego wypróbowania
3A PDF to HTML Batch Converter 2.0
3A PDF do HTML Batch Converter jest szybki, niedrogi sposób przekonwertować dokument PDF do popularnego formatu plików HTML, Jego łatwy w obsłudze interfejs pozwala na tworzenie plików HTML z dokumentów w formacie PDF poprzez kliknięcie wystarczy.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Skiworks ReLE 1.0
Witamy Skiworks Realu oprogramowaniem Estate na jednym komputerze! Ten program jest idealnym rozwiązaniem dla konsultantów nieruchomości, którzy pracują z domu lub małym biurze. To pomaga uporządkować klientów, właściwości, sprzedaży i utworzyć
 
36

Do darmowego wypróbowania
Global Fleet Control 40
Modular PC-Software pakiet dla planowania i kontroli szlaków morskich arbitralnych ze zintegrowanym obliczaniu harmonogramów czasowych i aplikacji rozdzielacz (Wymiana danych z systemu diagnostycznego Diesla DDM 40) pakiet oprogramowania globalnej.
 
36

Demo
Windows Mobile Tools QVGA 1.0
Dziś Plug-In i uruchamiania aplikacji można zmienić lub wybrać temat formy naszej selekcji akcji karnacji, aby dać swoim Pocket PC wspaniały nowy wygląd.
 
36

Do darmowego wypróbowania
MySQL Remove (Delete, Replace) Text, Spaces & Characters From Fields Softwar 7.0
Szybko usunąć tekst, znaki, wchodzi i karty z pola w MySQL przy użyciu różnych metod.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Offline Email Extractor 2.0
Wyciąg adresy e-mail z programu Outlook Express, Eudora, IncrediMail i innych popularnych klientów pocztowych.
 
36

Do darmowego wypróbowania