Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

SoundSolution XAP 1.0
Potężne algorytmy DSP zrealizować wielozakresowy kompresor, ekspander, limiter. Ouput procesor wielopasmowy jest dalej przetwarzany przez dwa pasma ogranicznika. Generator preemfazy sprawia, że sygnał gotowy do podłączenia do kodera stereo i
 
61

Do darmowego wypróbowania
EngiSSol - 2D Truss Analysis 2.0
ANALIZA: wysoce elastycznej, ogólnym, metodą elementów skończonych statyczna i dynamiczna analiza 2D dachowych Nieograniczona liczba węzłów i belek obsługuje wszystkie główne jednostkach miary wszelkiego rodzaju warunków brzegowych (stałe, rolki.
 
61

Do darmowego wypróbowania
Arc4You Legends 1.0
Jest to rozszerzenie do ESRI ArcView 3.x dla administrowania i manipulowania legendy: Restore Przywróć poprzedni stan legendy (cofanie i ponawianie zmian). Kopiuje legendę do innych tematów (i konwersji pomiędzy różnymi typami tematycznych). Zapisz
 
61

Do darmowego wypróbowania
AF Serial Communicator (binary) 1.1
Komunikować się z dowolnego urządzenia podłączonego do portu szeregowego. Szesnastkowych i ascii I / O obsługiwane Czysta Java, działa na każdej platformie
 
61

Do darmowego wypróbowania
VeryPDF PDF Printer Driver 2.30
VeryPDF PDF Printer Driver jest szybkie i proste oprogramowanie do tworzenia PDF, które konwertuje wszelkiego rodzaju druku systemu Windows dokument, w tym DOC, XLS, PPT, TXT i HTML nawet do powszechnie akceptowane PDF za pomocą kliknięcia.
 
61

Do darmowego wypróbowania
Excel XlsX to PDF 3.0
Excel XLSX do PDF jest proste, ale trzeba odpowiednie XLS do PDF oprogramowanie do konwersji.
 
61

Do darmowego wypróbowania
MetalGrass SAM 1.5.2
Można znaleźć następujące przydatnych modułów MetalGrass SAM: Stoper, agregaty, karteczki, małe Calc timera, przypomnienia, Todo, czasy światowe, stoły, rocznice, i więcej.
 
61

Do darmowego wypróbowania
iGuide 3.18
Scentralizowania całej firmy DANYCH iGuide , podobnie jak inne pulpitów, ma na celu centralizację i podsumowanie najważniejszych danych w jednym miejscu na szybkie podejmowanie decyzji.
 
61

Do darmowego wypróbowania
Great Budget Time Tracker Elite 3.0.2
Osoby, które śledzą ich czas są produktywne i zadowolony z dziennej produkcji. Jest to teraz możliwe dla wszystkich do śledzenia czasu i działań. Osoby i organizacje będą korzystać przez czas śledzenia. Śledzenie w czasie ilość odpadów i pokazuje,
 
61

Oprogramowanie typu Freeware
Hotel Aide 2.0
Hotel Aide 2.0 jest Out, w wersji 2.0 znajdziesz zupełnie nowe przydatne narzędzia, nowy projekt, ale podstawowy wygląd jest wciąż ten sam z minimum komplikacji. Możesz teraz zaprojektować własny szablon do odbioru Hotel, dodaj zdjęcia hotelu,
 
61

Demo
Business Contact Manager for Outlook 2007 Service Pack 1 3.0.6912
Business Contact Manager dla programu Outlook 2007 z dodatkiem Service Pack 1 zawiera najnowsze aktualizacje do menedżera conact biznesowym dla programu Outlook 2007.
 
61

Oprogramowanie typu Freeware
Microsoft Visio Premium 2010 14.0.4730.1010
Microsoft Visio Premium 2010 bierze diagramów do śmiałego nowego poziomu z dynamicznych, sterowanych danymi narzędzi do wizualizacji i szablony, zaawansowanych funkcji zarządzania procesem, a zaawansowane funkcje udostępniania poprzez sieć.
 
61

Do darmowego wypróbowania
Agefodd -
Agefodd to moduł Dolibarr ERP wykonane do śledzenia centrum szkoleniowego. To pozwala zarządzać główne zadania procesu dla treningi zarządzania, w tym generacji dokumentów .
 
61

Oprogramowanie typu Freeware
LookMyPC Viewer 2.1.8
LookMyPC Viewer jest zielony i małe narzędzie, poważnie zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy pracują w trybie online i zapewnić zdalne wsparcie oraz usługi konsultingowe.
 
61

Do darmowego wypróbowania
ExcelExplorer 1.01
ExcelExplorer to nowe narzędzie do szybkiego i łatwego plików excel zarządzających.
 
60

Do darmowego wypróbowania
Radio Explorer 2.7.4
Graficzna przeglądarka dla harmonogramów transmisji międzynarodowych krótkofalowych stacji radiowych.
 
60

Do darmowego wypróbowania
ILoveClipboard 1.0
ILoveClipboard to przydatne narzędzie oprogramowania, które pomogą Ci zarządzać schowka Windows.
 
60

Do darmowego wypróbowania
Cutting 3 1.23
Cięcie 3 to profesjonalny pakiet oprogramowania do coraz wybór optymalnych układów przy minimalnych stratach.
 
60

Do darmowego wypróbowania
Terrasoft CRM 2.88
Terrasoft CRM jest opracowany specjalnie dla firm średniej wielkości i mają tysiące użytkowników detalicznych, komunikacji, IT, usług biznesowych, motoryzacji, finansów, podróży i innych branż.
 
60

Demo
Fortune3 Shopping Cart and E-Commerce 2010
Najlepsze oprogramowanie koszyk, dostawca rozwiązań e-commerce - najpopularniejszy E-Commerce budowniczy Web stworzyć profesjonalny sklep internetowy: kompleksowe rozwiązania e-commerce - Przyjazny dla użytkownika projekt sklepu WWW do sprzedaży.
 
60

Do darmowego wypróbowania