Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

MegaPointer Compact Commercial Edition 1.0
MegaPointer to profesjonalny program umożliwiający prezentacje multimedialne, lekcje interaktywne, konferencji internetowych i różnorodnych zajęć edukacyjnych.
 
39

Do darmowego wypróbowania
Rental/leasing Management Database 1.0
Jako mały leasingu urzdze firmy, masz tak wiele urządzeń w ekwipunku z różnych kategorii, ceny oraz klientów, możesz zajęty cały dzień z dużo notatek papierowych wokół ciebie na biurku .
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
Yellow Pages Spider 2.59
Żółty Pająk Strony to narzędzie, które wyszukuje w najbardziej popularnych żółtych stronach katalogów i ekstraktów ważne informacje, takie jak nazwa firmy, adres, numer telefonu i adres e-mail.
 
39

Do darmowego wypróbowania
Timeloc 2.10
Jeśli pobieramy czas dla pieniędzy, to trzeba Timeloc. Czy kiedykolwiek skończył zajęty pracy dzień i uświadomiłem sobie, że nie nagrałeś dokładny dziennik pracy zostały przeprowadzone Timeloc jest pulpit widget, który śledzi czasu spędziłeś
 
39

Demo
EyeGuarder 1.0
EyeGuarder to program, który został okazały się skuteczne dla ochrony wzroku, zwłaszcza dla dzieci .
 
39

Do darmowego wypróbowania
Energy Estimator Single system 2.00
Software Ocena energetyczna Fan i aplikacji pompowania. Program ocenia osiągane oszczędności energii przy zastosowaniu przemiennika częstotliwości zamiast tradycyjnych metod kontroli wentylatora i aplikacji pompowych. Wyniki można przeglądać w formie
 
39

Komercyjny
cpRepeater 1.2
CpRepeater akceptuje NMEA0183 danych przez porty szeregowe. Dane są interpretowane, wyświetlane, napisany do nierównej dziennika, zapisane do wykresów trendów, i przekazywane do autopilota lub innego urządzenia przez porty szeregowe. CpRepeater
 
39

Do darmowego wypróbowania
Staffinder 5.0
Znajdź swój Staffinder bez opuszczania biurka z Staffinder Standard Edition! Od 1999 r. Staffinder został elektroniczny IN / OUT ZARZĄDU dla wielu biurach takich jak Twoja. Z potężnych funkcji, interfejs intuicyjny i solidnego projektowania
 
39

Demo
SumQuest 7.0
Przeprowadzenie badania powinny być proste zadanie. SumQuest utrzymuje go w ten sposób. Po wejściu na pytania i swoje respondentów Odpowiedzi, można szybko zobaczyć wykresy, tabele informacyjne i wykresów gotowy do konkluzji. SumQuest posiada
 
39

Do darmowego wypróbowania
Help Desk Premier - Help Desk Software 5.0
It `s nie jest tajemnicą: Pozostało wiele sa jazda w zespole help desk. Przecież różnica między dobrym i złym doświadczeniu jest zazwyczaj również różnica pomiędzy stałym klientem i jeden byłego. So it `s absolutnie niezbędne zespół ma najlepsze
 
39

Komercyjny
Lannouncement 2.0c
Nasz Lannouncement produkt pozwala administratorom sieci LAN odpowiedzieć musisz przeczytać wiadomości, które automatycznie pojawiają się użytkownikowi LAN logowania.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Easy Invoicing UK for Windows - Demo 8.0 Run-time
Łatwy Fakturowanie UK nie Database kontroli zapasów, ale prosty, łatwy w użyciu, przetwarzanie zamówień i faktur aplikacja przeznaczona do pracy w programie Microsoft Access 2000 (lub nowszy) lub Microsoft Windows platformy.
 
38

Demo
TechSheet 2.0
TechSheet jest technicznym arkusza przeznaczone dla naukowców, inżynierów i techników.
 
38

Demo
Barcode Wizard 4.1
 Jeśli chcesz tworzyć własne kody kreskowe i eksportować je do innych aplikacji Windows, możesz użyć Kreator kodów paskowych 4.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Church Records 2.0
Kościół Records 2.0 jest do Kościołów, aby śledzić swoich członków i ich dziesięciny. Można także wydrukować raport dla każdej osoby, ponieważ wszystkie składki do kościoła jest odliczane od podatku. Tak, że mogą to zgłosić na ich podatków.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
OpenCV 3.15
* OpenCV tworzy nieograniczoną liczbę różnych, odezwie celowych, każdy specjalnie wykonany dla innego rodzaju stanowiska.
 
38

Do darmowego wypróbowania
DeskBot 2.6
DeskBot jest wolny, multi-funkcjonalny Reader schowka, Czytnik tekstu, Spiker czas, a Internet Explorer Add-In for Microsoft Windows, który używa Microsoft Agent Animowane, znaki mówić. Od dewelopera MASH - Microsoft Scripting Helper agenta.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
versaSRS HelpDesk 4.1.0
Help Desk versaSRS zapewnia elastyczne i skalowalne rozwiązanie do zarządzania działem pomocy i procesów zgłoszenia serwisowego i dostarczanie efektywnych kosztowo rozwiązań dla użytkowników końcowych i klientów.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
AutoEntry 1.01
AutoEntry przeznaczony jest do automatyzacji zadań większość danych wejściowych z niestandardowych skryptów i testów logicznych. Oszczędzaj z AutoEntry .
 
38

Do darmowego wypróbowania
EZ-Forms-DD250 5.50.ec.220
Wizualne formularzy elektronicznych (formularze elektroniczne) Filler (drukowanie, Zapisz zbyt) dla amerykańskiego Departamentu Obrony DD250 Inspekcji Materiał Zgłoś Odbieranie (MIRR) formularza.
 
38

Do darmowego wypróbowania