Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Voyage Distance 2.0
Odległość Voyage jest podnośnik do planowania podróży, obliczając odległość portu, multi-voyage monitorowaniem aktywności i elastyczne routing.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
mobile data now 2.0
MobileDataNow umożliwia kogoś do kwerendy baz danych i usługi sieciowe za pomocą swojego telefonu komórkowego za pomocą e-mail, SMS lub komunikatorów.
 
40

Do darmowego wypróbowania
PC Seller 6.0
PCSeller to komputer dystrybutorami 'najbardziej niezbędnym narzędziem. To pozwala Ci na cytowanie dokładną ofertę w dziesięć sekund. Chcielibyśmy pokazać nową PCSeller i co może zrobić dla Ciebie. Pakiet ten zawiera również film nauczy Cię
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
AnStat 2.2
AnStat jest ANSI / ASQ z1.4 2003 i MIL-STD-105E (tylko przeniesieni z ANSI ASQC z1.4-1993 i MIL-STD-105) plany standardy próbkowania program, który wykonuje nuda i podrażnienie z ekstrapolacji plan pobierania próbek na wykresach plan pobierania
 
40

Do darmowego wypróbowania
PMM 5000 4.11
PMM5000 - Nasz Produkt zapobiegawcza konserwacja jest bardzo łatwy w użyciu, ponieważ wszystkie funkcje programu są dostępne poprzez menu górnym.
 
40

Do darmowego wypróbowania
Small Talk Translator for Palm OS 1.4
Dwukierunkowy translator do palmtopa. Converse w maksymalnie pięciu różnych językach. Pierwszy na świecie dwukierunkowy czasie rzeczywistym tłumacz, Small Talk to aplikacja dla urządzeń z systemem Palm OS przenośnych. Więcej niż tylko książki frazy
 
40

Do darmowego wypróbowania
Consignor Connection 7.0
Ten program przesyłka oferuje kompletny śledzenie nadawców, zapasów w czasie rzeczywistym dla punktów sprzedaży transakcji oraz aktywności na koncie.
 
40

Do darmowego wypróbowania
Filer Express 8.0.2.002
Filer Express , to oprogramowanie zaprojektowane, aby przynieść małą firmę w świat elektronicznego.
 
40

Do darmowego wypróbowania
Ppt/Pptx to Png Converter 3000 7.4
PPT / PPTX do PNG Converter 3000 Jest to potężny konwerter, który jest przeznaczony do darmo Convert PPT / PPTX plików do formatu PNG w partii z łatwością.
 
40

Do darmowego wypróbowania
onBI 0.91
Mono. NET narzędzie cron szczególnie nadaje się do celów Business Intelligence. Współpracuje ze standardowych łańcuchów crona ale dodaje funkcjonalność ściągalności.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Fleet Maintenance Pro Enterprise 9.02
Fleet Maintenance Pro Enterprise ułatwia śledzenie i porządkowanie informacji prewencyjnej konserwacji i napraw na Twojej floty.
 
39

Do darmowego wypróbowania
Liquid Media 2.0
Profesjonalne oprogramowanie do prezentacji może oszałamiające multimedialne pokazy slajdów.
 
39

Do darmowego wypróbowania
BB EAP 5.58
Client Management / Case management - Dokument, utwór, obserwacji i działania podejmowane w zapis Pracowniczych Programów Pomocowych.
 
39

Do darmowego wypróbowania
4POS RETAIL 692.00
Punkt POS sprzedaży oprogramowania EPOS sklepu dla sklepów detalicznych sklepów placówek.
 
39

Do darmowego wypróbowania
SchemaToDoc With Table Annotator 4.6
Dokument SQL Server i bazy danych Oracle. SchemaToDoc eksportu SQL Server i Oracle do metadanych łatwy do odczytania dokumentu programu Word. Dokumenty programowe: Primary Keys, Informacje Field (typ, rozmiar, domyślnie, pustych), indeksy,
 
39

Do darmowego wypróbowania
Invoice! Lite 4.0
Faktura! Lite jest łatwy do opanowania system do tworzenia faktur i tworzenia raportów. Intuicyjny interfejs pozwala wypełnić formularze do tworzenia faktur, wzywając baz danych klientów i produktów, które są podobnie łatwe do aktualizacji i
 
39

Do darmowego wypróbowania
EZ-Forms PRO 5.50.ec.220
- Formularzy elektronicznych (formularze elektroniczne) rozwiązanie do komputera stacjonarnego, laptopa, przedsiębiorstw, internet i deweloperów.
 
39

Do darmowego wypróbowania
TrueDesk 2.5.0
TrueDesk to internetowy pakiet aplikacji opartych na pracy grupowej serwerów Unix i Windows, który umożliwia Twojej firmie oferta internetowego e-mail, dostęp i współpracy na spotkania, zadania, czasopism, projekty lub dokumentów za pomocą dowolnej.
 
39

Komercyjny
Canadian Company Search Engine 1.0.1
Gernerate własne sprzedaży prowadzi lub maillinging listy w 1 minuty! CCSE jest potężny silnik wyszukiwania kanadyjskich informacje o firmie i może wyszukanie odpowiednich firm i ich kontaktów natychmiast zgodnie z konfiguracji zapytania. Będziesz od
 
39

Demo
Shop-Script PREMIUM shopping cart 1.26
Shop-Script PREMIUM jest pod klucz ecommerce oprogramowanie koszyk z wszystkich funkcji Shop-Script Pro Plus wyjątkowe zalety, takie jak: - Zintegrowany z Google Checkout - Wsparcie dla złożonych (konfigurowalne) produktów - Program Affiliate.
 
39

Komercyjny