Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

ClinicGate Standard 2006
ClinicGate oferuje przyjazne m.in. okno User o integracji medycznych rozliczeniowe, harmonogramy, pacjenci plików, historii choroby pacjenta, pacjenci Records zdjęcia, należności z tytułu utworu, zarządzania kosztów, zysku i strat i generować 128
 
40

Do darmowego wypróbowania
Gasketed Plate Heat Exchanger Design (PH 3.0.0
Phex jest łatwe w użyciu narzędzie, które pokazuje obliczeń cieplnych wymienników ciepła skręcany, Wymiary płyty i materiały mogą być wprowadzone, to zawiera rozmiar płytowy wymiennik ciepła i Chevron kąt (25 do 65 stopni).
 
40

Demo
TimeTrex Time and Attendance 5.3.3-1032
Web-based Time And suite Widzów które oferuje czasu pracy i opieki (zegar czasu, TimeCard, ewidencja czasu pracy) i Płace wszystko w jednym ściśle zintegrowany pakiet.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Simpo Merge and Split 2.2.3
Simpo PDF Merge i Split, łączy i PDF połączenia PDF Spliter. Z tego PDF Merge i Split, można łatwo połączyć lub scalić wiele plików PDF w jeden plik PDF, a także podzielić plik PDF w oddzielnych pojedynczych plików PDF. Podczas łączenia plików PDF,
 
40

Do darmowego wypróbowania
ConnectCode Free Barcode Font 5.0
Darmowe Barcode Font ConnectCode s jest hojny pakiet kodów kreskowych, które oferuje trzy solidne kodów kreskowych często używane - kod 39, Przemysłowe 2of5 i Postnet.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
BILLPRO Restaurant Software 7.11
Billpro to kompletny profesjonalny punkt sprzedaży i Office aplikacji Back oprogramowanie dla przemysłu spożywczego: restauracje, bary, kawiarnie, a nawet każdy sklep detaliczny.
 
40

Demo
Craigslister eAssistant 1.0
Czy jesteś zmęczony spędzając wiele godzin ręcznego składania reklamy na Craigslist i chciałbyś asystenta, które ułatwią to żmudne zadanie Listy nie więcej, Craigslister eAssistant pomoże Ci tworzyć, zarządzać i Prześlij niezliczone reklamy.
 
40

Do darmowego wypróbowania
3-way TANGRAM 8.2
3-way TANGRAM jest self-help lub przeżycia OLAP - to przeznaczony dla analityka biznesowego, który nie ma czasu i budżetu, aby zainstalować duży OLAP i jeszcze musi odpowiedzieć na żądania w skali czasowej godzin.
 
40

Demo
Excel Calendar Template Designer Software 7.0
Tworzenie kalendarzy za każdy rok, w programie MS Excel. Święta i kolory można łatwo dostosować. Excel 2000 lub nowszej.
 
40

Do darmowego wypróbowania
Medical Database Seven Server Edition 4.9.0
Siedem jest bogate w funkcje aplikacji medycznych dla biura. Terminologia i raporty tekstowe są w pełni konfigurowalne za pomocą przyjaznych dla użytkownika formularzy wprowadzania danych i wiele funkcji! Przeznaczony dla małych rozmiarach praktyk
 
40

Do darmowego wypróbowania
PDF Filer for Point 2.0
PDF Filer dla punktu jest łatwy w użyciu program, który odnosi skanowanych plików, faksów i plików PDF do plików Calyx Kredytowych punkt.
 
40

Demo
PLUS Bend 2.21
Bend PLUS Zakręt program obliczeniowy odprawy, która automatycznie oblicza całkowitą płaskie długość giętego elementu.
 
40

Do darmowego wypróbowania
ClinicDB 2.0
ClinicDB jest oprogramowanie medyczne Urząd Kliniki Mały-duży, że zawierają wszystkie kliniczne i działania elementów udanej pracy praktyki medycznej.
 
40

Demo
InspectFaster Home Inspection Software for Mac 2.3
Software Inspekcja dla Mac OS X i Windows. Łatwość użycia i unikalnych funkcji pozwalają inspektorzy domu łatwo tworzyć łatwe do odczytania narracji stylu sprawozdania z kontroli. W prosty, przyjazny dla użytkownika interfejs i potężne funkcje, które
 
40

Demo
Outlook Express to Windows Live Mail 2.0
E-mail Moves, kontaktów i kalendarza pozycji szybko i łatwo z komputera z systemem Microsoft Outlook Express do nowego komputera z systemem Windows Live Mail.
 
40

Do darmowego wypróbowania
PDF To PNG Converter 2.0
PDF do PNG Converter Command Line jest program oparty na platformie Windows, który pozwala partii konwersji dużej liczby plików PDF w tym samym czasie.
 
40

Do darmowego wypróbowania
Presentation3D 11.09.06
Łatwy interaktywne 3D software.When prezentacja chcesz, aby publiczność dobrze być zainteresowani Państwa materiału, nie staramy się przekazać wiadomość w puste słowa! Wawy używać grafiki i wykresów i zdjęć! Ale zamiast żonglowania smorgasbord
 
40

Do darmowego wypróbowania
AS POS 2000 6.8
 Można użyć poręcznej aplikacji oprogramowanie POS 2000 do łatwego zarządzania zapasami, a także litość i raport firmy.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Talentsoft Talent Management Suite Express Edition 1.1
Teraz użytkownik może uzyskać kompleksowy zestaw zintegrowanego systemu zarządzania talentami do menedżera zasobów ludzkich z oprogramowania integracyjnego Zarządzanie Talentsoft Talent Suite Express Edition.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Dictionary & Tools Professional 5.0.0.1379
Słownik Narzędzia Professional 5.0.0.1379 zapewnia przydatne Mega słownik z tłumaczeniem, idiomy, synonimy, antonimy potoczne i regionalne tagi. Program obejmuje również podwójne Thesaurus, która odzwierciedla wszystkie słowa związane z Twoim
 
40

Do darmowego wypróbowania