Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Excel Add or Subtract Hours 7.0
Excel dodać lub odjąć godzin , minuty, sekundy, lata, miesiące i Software Days pomogą dodać lub odjąć jednolitą ilość godziny, minuty, sekundy, rok, miesiąc lub dzień na godzinach i dniach w wybranych komórek MS Excel.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Keyword Extreme 1.0
Słowo Ekstremalne aplikacja została zaprojektowana, aby umożliwić użytkownikom generować słowa kluczowe i analizy konkurencji vs popytu dla każdego słowa kluczowego.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
Multilizer 2007 Pro for Developers 7.1.9
Multilizer 2007 Pro przeznaczony jest dla tych firm, które współpracują z lokalizacją oprogramowania oraz dokumenty i chcą cieszyć się zwiększyć produktywność, że Multilizer przynosi im.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Kiosk-in-a-Box 4.00.07
Kiosk-in-a-Box to aplikacja narzędzie programistyczne, które pozwala nie-programisty do szybkiego tworzenia w pełni funkcjonalnych aplikacji interaktywnych ekran dotykowy kiosk z przeciągnij i łatwości spadku.
 
41

Do darmowego wypróbowania
LookMeUp! for Word/Outlook 2.0
automatycznie ściąga Szczegóły kontaktów programu Outlook do właściwych miejsc w dokumentach programu Word i faksów jak typeComposing faks lub list w programie Word jest bardzo proste, gdy masz LookMeUp.
 
41

Do darmowego wypróbowania
SPListX for SharePoint 7.2
SPListX for SharePoint jest potężnym narzędziem do eksportu dokumentu / obraz zawartości biblioteki i powiązanych metadanych i elementów listy, w tym związanych załączników do systemu plików Windows.
 
41

Komercyjny
Crystal Reports Distributor 7.1.20120903
CRD to aplikacja dla Windows, który pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, dzięki czemu można łatwo zdefiniować jedno lub pakiety Crystal Reports, zaplanować i uruchomić je automatycznie i przesyła raporty do drukowania, faksowania, dysk, lub e-mail.
 
40

Komercyjny
Plexis POS Point of Sale for Windows 2.7
Plexis POS Restaurant and Retail Punkt sprzedaży oprogramowania dla Windows. Dotknij ekranu, mysz lub klawiatura. Łatwy w instalacji i obsłudze. Obsługuje fast food, restauracje szybkiej obsługi, delikatesy i sprzedaży detalicznej. Zawiera Inventory,
 
40

Do darmowego wypróbowania
Resume Builder 4.81.16
 Teraz można łatwo odtworzyć dowolny plik AVI za pomocą poręcznej AVI Player. Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, który jest bardzo łatwy w obsłudze dla każdego. Obsługuje listy odtwarzania, a także napisy, zrzut ekranu i wiele
 
40

Do darmowego wypróbowania
SpreadCalc 1.01
Jest wielu ludzi, którzy korzystają z programu Excel dość rzadko i głównie dla ich purporses domowych.
 
40

Do darmowego wypróbowania
Power Card Maker 2.3
oprogramowanie do edycji obrazu i manipulacji zdjęcie przeznaczone do użytku na komputerach z systemem Windows.
 
40

Do darmowego wypróbowania
Color Palette Professional 1.0
Zmień wygląd swojego MS Excel wykresy i raporty, nadając im nowy, świeży, osobisty i zawodowy wygląd z tego narzędzia łatwego i konfigurowalny.
 
40

Komercyjny
Invoice2go 2
Invoice2go jest gotowe pójść oprogramowanie do tworzenia faktur, zamówień, ofert i wszelkiego rodzaju dokumentów biznesowych.
 
40

Do darmowego wypróbowania
CallerRM 1.2.1
CallerRM to nie tylko program, ID dzwoniącego. To pozwala pisać notatki, tworzyć skróty do plików i folderów dla każdej osoby. Następnym razem, kiedy ludzie nazywają cię znowu, nie tylko wiedzieć, kto dzwoni, ale także notatki i pliki natychmiast.
 
40

Do darmowego wypróbowania
Comparer for Microsoft Project 1.1
Porównywarka Microsoft Project jest potężnym, przystępne cenowo i łatwe w użyciu oprogramowanie do szybkie i wygodne porównanie z plików Microsoft Project.
 
40

Do darmowego wypróbowania
KingSmart Hotel Software 2005
Oprogramowanie Hotel KingSmart 2005 oferuje systemy własności Hotel Management, oprogramowanie do zarządzania hotel, oprogramowanie rezerwacji, hotel, restauracja, spa i Konferencje POS oprogramowania i back office hotelu księgowe, magazynowe i.
 
40

Komercyjny
DTM Data Modeler 1.13.05
DTM Data Modeler jest narzędziem CASE dla programistów baz danych, który obsługuje zarówno przód i inżynierii odwrotnej.
 
40

Demo
SPR POS (Super Packed Restaurant POS System) 3.01
Patrząc zmniejszyć straty restauracji Potrzebujesz poprawić obsługę klienta Chcesz zwiększyć swoje zyski Trafiłeś w odpowiednie miejsce.
 
40

Do darmowego wypróbowania
Ferrite Platform 1.4
Ferryt jest narzędziem do automatyzacji zadań przetwarzania, manipulacja, konwersji i wydobycie tekstu, o szerokim zakresie zastosowań, w tym: aktualizacji strony internetowej, analizy dziennika, zautomatyzowanego czyszczenia instalacji tekstowej,.
 
40

Do darmowego wypróbowania
PayPunch 6.14.153
PayPunch jest Time & Clock biometryczny system monitorowania obecności, który zastępuje zegar czasu wykorzystywane typowo do śledzenia obecności pracowników.
 
40

Do darmowego wypróbowania