Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Telthesta Expenses Manager 2.5
Program ten jest całkowicie bezpłatny. Zapraszam do korzystania, udostępniania i rozpowszechniania. Użytkownik tego oprogramowania ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę pracy z powodu korzystania z tego rozwiązania oprogramowania.
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
Attorney 1.1
Adwokat , przekracza oczekiwania klienta z pełnym widokiem swojej praktyce. Adwokat , tylko tak, jak chcesz, aby zrobić swoje zarządzania sprawami Ten system organizować praktyki, czas, klientów, kont i księgi zarządzania, sms, e-mail, pozostała,
 
42

Oprogramowanie typu Adware
ConceptDraw Presenter 1.0.1
OGÓLNA: W programie Flash eksport, hiperłącza teraz działa poprawnie w pliku wynikowym.
 
42

Do darmowego wypróbowania
DemandTools 2.31
 Można dostać zestaw przydatnych narzędzi z integracyjnego programu DemandTools, które można wykorzystać do następujących celów: zawiera 12 pojedynczych modułów aplikacji 32-bitowych, które można wykorzystać w celu standaryzacji, jak również.
 
42

Do darmowego wypróbowania
Oink Slideshow Projector 1.6
Oink Slideshow Projector umożliwia oglądanie zdjęć cyfrowych zapisanych w formacie jpg w łatwe do zarządzania pokaz slajdów - pełna free.
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
Bytescout PPT To Video Scout 2.0
Automatyczna konwersja PowerPoint (PPT), prezentacji w formacie AVI, MPEG wideo usingcommand-line parametrów interfejsu PPT Scout Video.
 
42

Do darmowego wypróbowania
Free Content Rewriter Spinner 1.00
Bezpłatne Spinner Rewriter Treść pozwala stworzyć unikalny content.You można łatwo zastąpić tysięcy synonimów na ominięcie duplikat filtr Google i nadal zachować swoją główną treść. To oszczędza mnóstwo czasu i wysiłku, a nie martwić się oszczędzić
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
Argumentative 0.5.26
Rzeczowy 0.5.26 jest bezpłatny i otwarty argumentem source narzędziem mapowania dla users.It nakreśli struktury manipulowania kiedy arguming / po wejściu w dane pliku, Widok drzewa zostaną wymienione na Twój option.the widok graficzny pokazuje
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
AutoDateTime 3.0
Microsoft PowerPoint pozwala wstawić bieżącą datę i godzinę w polu tekstowym na slajdach.
 
42

Do darmowego wypróbowania
Xilisoft PowerPoint to Video Converter Pro 1.1.0.20120228
Xilisoft PowerPoint to Video Converter Biznes można konwertować prezentacje PowerPoint do SD / HD wideo jak AVI, H.
 
42

Do darmowego wypróbowania
Fun Billboard 2.5.0.41
Fun Billboard Pro - absolutnym hitem wśród europejskich organizatorów! Fun Billboard PRO platforma komunikacyjna, która łączy w sobie rozrywkę dla widzów z profesjonalnego systemu gospodarczego, który korzysta z organizatorami imprezy. Fun
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
Presentation Aide for Windows Vista 2.03
Ogólnie rzecz biorąc, gdy dajesz prezentacji z projektora, treści wyświetlanych na projektorze jest taka sama, jak komputer, jest to bardzo niewygodne.
 
42

Do darmowego wypróbowania
WorkTracker 1.0b5
WorkTracker jest zasadniczo spyware, które działa na siebie, co sprawia, że myware.
 
42

Do darmowego wypróbowania
PerfectByte Ortho 5.0
PerfectByte Ortho jest prawdziwe ortodontyczne oprogramowania w przystępnej cenie.
 
42

Do darmowego wypróbowania
quaneko 1.0.0.0
Quaneko jest narzędziem, które pozwala na szybkie wyszukiwanie słów kluczowych plików i katalogów na dysku lokalnym.
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
OmniFleet Pro 9.0.0.0
OmniFleet Pro robi doskonałą robotę z pojazdów silnikowych, i to działa tak samo dobrze z tylko o innego typu z Equipment.
 
42

Do darmowego wypróbowania
You Perform 1.1.4
You Software nie jest właścicielem Państwo produkt. Państwo jest własnością Attensa, Inc, ale nie jest już opracowany i wspierany. You Software i marka You Kontrola produktów Macintosh (You sterowania można sterować: Fonts, można kontrolować:
 
42

Do darmowego wypróbowania
Writing Direction CSM 1.1.1
Pisanie CSM kierunek jest Mac OS Moduł sterowania Strip, aby zmienić kierunek pisania na podstawie per-aplikacji przy użyciu prawej do lewej skrypty.
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
Kform Project Manager 2.5.0
Projekt Kform Menedżer Software jest oprogramowanie komputerowe do użytku w produkcji, oceny, planowania, monitorowania pracy, zarządzania projektami oraz rozliczania kosztów oparte na danych w czasie rzeczywistym kodów kreskowych.
 
41

Demo
ProjectTimer 1.06 Beta
ProjectTimer jest grafik program, który integruje się z Microsoft Project. Zadania mogą być odsyłaczami do pobierania kodów i czas jest pobierana do zadań. Grafiku dane mogą być gromadzone w bazie danych na serwerze plików lub rozpowszechniane.
 
41

Demo