Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Database VE 7.1
Łatwe otwieranie, przeglądanie, wyszukiwanie i edycja bazy danych programu Microsoft Access (mdb) plików.
 
42

Do darmowego wypróbowania
vClub Professional 5
VClub Professional 5 jest dvd, film wynajem oprogramowania, które posiada wiele przydatnych opcji dla Twojej firmy. Również jest complient goverment z greckimi przepisami
 
42

Demo
NovoCRM 10
Zarządzaj klientów w dowolnym miejscu z NovoCRM . Marka klient opowiadania fanów , NovoCRM najlepszym rozwiązaniem CRM. Obsługuje MS Access, MS SQL i silników baz danych MySQL.
 
42

Demo
ViewsIncreaser 1.0
ViewsIncreaser przynosi trzy narzędzia w jednym oprogramowania: profil views przyrostu, utwór, przyrostu i wideo odgrywa przyrostu. Wszystko to w cenie jednego narzędzia.
 
42

Demo
DayAdder 2.13
Adder Day oferuje dwa wskaż i kliknij łatwe kalendarze, które pokazują, przewidywany termin wizualnie.
 
42

Do darmowego wypróbowania
A-PDF Image to PDF 1.0
A-PDF Obraz w formacie PDF jest narzędziem, które pozwala konwertować zdjęcia, rysunki, skanów i faksów do Acrobat dokumentów PDF.
 
42

Do darmowego wypróbowania
LIVECHAT Contact Center 1
LIVECHAT Contact Center jest na żywo oprogramowanie czat świadczenia usługi online klienta i wsparcia sprzedaży za pośrednictwem strony internetowej.
 
42

Do darmowego wypróbowania
A-PDF Rename 1.1
A-PDF Zmień nazwę to program narzędziowy, który pozwala zmiana nazwy partii wielu dokumentów PDF na podstawie treści, metadanych i atrybuty plików w formacie PDF.
 
42

Do darmowego wypróbowania
GC Assign Activity for MS CRM 4.0 1.00
GC - Przypisywanie aktywny na wielu kontach MS CRM 4.0 to prosty, ale bardzo przydatny dodatek dla programu Microsoft CRM 4.0. Pozwala dodać jakikolwiek z następujących zadań do wielu kont w jednym ujęciu. * Zadanie * Fax * telefoniczna * E-Mail *
 
42

Demo
Cell Phone Reverse Directory 2.1.0
 Teraz możesz śledzić każdą osobę za pomocą swojego numeru telefonu komórkowego przy pomocy poręcznego Cell Phone Reverse Directory 2.
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
Sterling Sales Tracker 3.0
Niesamowitą śledzenie sprzedaży narzędzie. Zaprojektowany przez przedstawicieli handlowych. Śledź potencjalnych klientów, klientów, dostawców i innych. Pełny zasięg sprzedaży o ponad 60 raportów wbudowanych. Tworzenie faktur i e-mail je do klientów.
 
42

Do darmowego wypróbowania
MS SQL Server Extract Data & Text 7.0
 Można użyć poręcznej aplikację MS SQL Server Wyodrębnij dane i tekst do wydobywania tych wszystkich pól z baz danych MS SQL Server, który zawiera określony tekst.
 
42

Do darmowego wypróbowania
Stealth Activity Reporter 5.0
 Teraz można monitorować działania każdego systemu w trybie niewidocznym, używając Stealth Activity Reporter STAR.
 
42

Do darmowego wypróbowania
RETAIL PLUS 2.5
 Okna zgodne RETAIL PLUS punkt sprzedaży oprogramowania użytkownicy pomagają w zachowaniu wszystkich aspektów sprzedaży i zapasów.
 
42

Do darmowego wypróbowania
@promt Personal 8.5 Gigant (Download) 8.5
@ Promt Prywatne 8.5 jest entry-level oprogramowanie tłumaczenie, że zapewnia szybki, kompleksowe tłumaczenia wielojęzycznych dokumentów i stron internetowych.
 
42

Do darmowego wypróbowania
Papier zu PDF 2.1
Papierzu PDF zbiera stron dokumentów lub obrazów z dowolnego źródła compatibleimage TWAIN (skaner, aparat fotograficzny .
 
42

Do darmowego wypróbowania
MountFocus Runtime Keyboard (single license) 3.2
Klawiatura Runtime MountFocus jest potrzebne do korzystania z klawiatury wykonane z MountFocus Designer Klawiatura. Runtime Keyboard może być sterowany z własnych aplikacji za pomocą OLE.
 
42

Do darmowego wypróbowania
miniCal 1.0.1
MyTime pozwala zalogować Czas spędzony na podstawie projektu, klienta lub acitivity, a także umożliwia przypisanie stawek godzinowych.
 
42

Do darmowego wypróbowania
ManageEngine Asset Explorer 5.5
ManageEngine AssetExplorer jest kompleksowe Software Asset Management, który oferuje w całym przedsiębiorstwie widoczność aktywów i kontroli do zarządzania wszystkimi IT i Non-IT.
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
IBE Barcode Studio 1.02
 Z pomocą inclusive IBE Barcode Studio, można łatwo i szybko tworzyć obrazy kodów kreskowych.
 
42

Do darmowego wypróbowania