Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

TimeCard Gold Edition 4.1.0
TimeCard mogą korzystać wszystkie firmy z pracownikami często poza biurem lub gdy podsumowanie czasu poświęconego klienta lub projektu musi nastąpić w dowolnym czasie i dowolnym miejscu, bez konieczności osobistego komputera lub dostępu do Internetu.
 
44

Do darmowego wypróbowania
Cardinal Supervisor 3.3.60
Z Inspektorem kardynała Wszystkie raporty mogą być kierowane do właściwej osoby, we właściwym formacie automatycznie po generowanie raportów przez aplikacji.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
Panda Managed Office Protection 5.03
Panda Managed Office Protection jest rozwiązanie bezpieczeństwa dla komputerów osobistych i serwerów opartych na koncepcji Software as a Service (SaaS).
 
44

Do darmowego wypróbowania
MiniExcel for J2ME 1.0
MiniExcel dla J2ME, jak sama nazwa wskazuje, program wyposaża telefonów opartych na języku Java z funkcjonalnego narzędzia arkusza kalkulacyjnego.
 
44

Do darmowego wypróbowania
Pallet Stacking 4.032
PalletStacking Solutions jest firmą zajmującą się rozwijać oprogramowanie dla optymalizacji palet, magazyn i transport.
 
44

Demo
TrustPort eSign Pro 2.0
Idealnym rozwiązaniem do wiarygodnej i dyskretnej wymiany dokumentów. Zapewnia dokumentów za pomocą podpisu elektronicznego, a treść dokumentu zabezpiecza poprzez szyfrowanie. Dlatego oferuje bezpieczną komunikację w niepewnym środowisku
 
44

Do darmowego wypróbowania
WebAsyst Issue Tracking 2.0
Śledzenie problemów WebAsyst jest internetowym narzędziem, które zostało zaprojektowane, aby spełnić wszystkie wymagania, odnoszące się do automatyzacji procesów biznesowych.
 
44

Komercyjny
Survey Tools for Windows 5.0.15
Czy trzeba poprawić relacje z klientami, zwiększyć wydajność, lub wzmocnić swój zespół zarządzania, narzędzi badawczych dla Windows jest tym, czego szukasz.
 
44

Do darmowego wypróbowania
eSeptum 3.2
ESeptum zaprojektuje filtr falowodu, który jest łatwy, i in-drogie w produkcji. Przydatne dla sprzętu radiowego LMDS i wysokich wymagań częstotliwości filtrowania. Obowiązkowa dla studentów inżynierii i projektowania radiowych RF
 
44

Demo
Publications Manager 1.20.6
Zaprojektowany, aby zarządzać zarówno publikacje i subskrypcje, aplikacja zapewnia wydajność i elastyczność dla małych i średnich przedsiębiorstw.
 
44

Do darmowego wypróbowania
Wingnut QuickSearch 2.0.3
Umieść swoje poszukiwania w nadbieg! Proste, przenośne samodzielnym narzędziem z opcjonalnym kodem Clarion źródłowego / template szukać żadnych sterowników i folder! FAST Search alternatywa do pliku dialogowym Windows. Wyszukiwanie plików, folderów,
 
44

Do darmowego wypróbowania
Create Multiple Folders From Text File 7.0
Tworzenie wielu folderów i podfolderów na podstawie ścieżek znajdujących się w pliku tekstowym.
 
44

Do darmowego wypróbowania
MoBiCAT 1.3.4.56
To FAQ jest dodatkiem do Mobicat Pomocy. Zalecamy, aby przeczytać plik pomocy also.General pytania, osprzęt i requirementsHow systemu uzyskać dostęp do menu Mobicat Jeśli klikniesz prawym przyciskiem myszy na Mobicat ikony na pasku zadań, menu
 
44

Do darmowego wypróbowania
Bum Marketing Tool 1.0
Tool Marketing Bum s oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do business.Some Bum Marketing z narzędzi są bezpłatne, a inne będzie kosztować trochę pieniędzy. Stworzyliśmy nowy raport słów kluczowych niszowych do ściągnięcia. Zawiera 100 najlepszych
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
FOXE Marketing Booster 1.13
Kto jeszcze chce się 108 000 nowych klientów każdego roku Kto jeszcze chce odnieść sukces w e-mail marketingu Direct Mail był David tajną bronią Ogilvys teraz E-mail marketing może być Twoja tajna broń Co stracisz, jeśli nie używać MarketingBooster.
 
44

Demo
LBE Web Helpdesk 4.0.142
Help Desk zaprojektowany do obsługi przez przeglądarkę internetową. Możesz użyć LBE Web Helpdesk w Internecie, intranecie lub nawet uruchomić go lokalnie na komputerze autonomicznym. LBE Web Helpdesk może być zainstalowany na dowolnym serwerze
 
43

Do darmowego wypróbowania
Page Flipping e-Book 1.9
Page Rzut E-Book jest łatwe w użyciu oprogramowanie, które konwertować zwykły e-książek w przepięknej strony Rzut E-Book s.
 
43

Do darmowego wypróbowania
Macro Wizard Keyboard Mouse Recorder 2.1
Macro Recorder Mysz Kreator 2.1 umożliwia nagrywanie i odtwarzanie klawiatury i działania myszy. Również ma skrótów klawiszowych, które umożliwiają uruchomienie Marcos, uruchamiania aplikacji, Wyślij ciąg tekstu, Wyślij naciśnięcia klawiszy zbyt.
 
43

Do darmowego wypróbowania
JobFish 2010.1996
Pobierz swoją karierę na właściwe tory poprzez zarządzanie poszukiwania pracy i znalezienie ciekawych możliwości zatrudnienia.
 
43

Do darmowego wypróbowania
PG Calculator (Second Edition) 2.2
PG Calculator jest potężnym kalkulator naukowy i doskonałym zamiennikiem dla standardowego kalkulatora.
 
43

Do darmowego wypróbowania