Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

YearPlanner 2.5.8
YearPlanner pozwala zaplanować wydarzenia na jednej stronie wielu miesięcy od 1 do 12 miesięcy przy użyciu klasyczny układ Planner zwykle dostępne wyłącznie w postaci wykresu sieciowego.
 
44

Do darmowego wypróbowania
Membership Director 2.0
Zarządzanie informacjami członkostwa w klubie. Utwory opłat, komisji, frekwencja, pozyskiwania funduszy, udziały członkowskie, nagrody, klub finansów, łączenia liter, pocztę, zdefiniowane przez użytkownika raporty, import / eksport i wiele innych.
 
44

Do darmowego wypróbowania
Simply Postcode Lookup 3
Wystarczy Kod pocztowy Adres wyszukiwania - nowe objawienie w kod pocztowy adres odnośnika oprogramowania za pomocą internetu.
 
44

Demo
EMS SQL Manager 2007 Lite for Oracle 1.2
EMS SQL Manager for Oracle jest wysoce wydajne narzędzie do administracji serwera bazy danych Oracle i rozwoju.
 
44

Do darmowego wypróbowania
eMeeting Multi Video/Audio Conference & Multi On-line Presentation 2.0
eMeeting 2,0 konferencyjna na konferencji grupy roboczej w organizacji za pośrednictwem sieci LAN, Intranet, VPN, ADSL, ISDN, bezprzewodowa sieć LAN i Internet.
 
44

Demo
Quali-Sense 1.0
Sensoryczny panel jest najbardziej efektywne, najbardziej naturalnym narzędziem do opisywania złożonych właściwości żywności, które powodują nasze pięć zmysłów podczas spożywania produktów.
 
44

Do darmowego wypróbowania
Micromind Chequebook Manager 2.65
Micromind wyboru oprogramowania drukarki, która pozwala drukować kontrole z drukarką. Pobierz książeczkę czekową Micromind bezpłatną wersję próbną i drukować do 10 wyboru limitu
 
44

Do darmowego wypróbowania
Serial Numbers Generator - Print Merge Numerator 2.00
Jak wygenerować numer seryjny! Z tego programu i Corel DRAW można wydrukować coś z numerami seryjnymi. Kolejne numery zostaną zastąpione automatycznie. Chcesz wydrukować biletów, etykiet, biletów loteryjnych, ... z numerami seryjnymi. Łatwo TERAZ! Z
 
44

Do darmowego wypróbowania
Decision Oven 0.3
Oprogramowania wspomagania decyzji dla zwykłych ludzi. Jeśli kiedykolwiek czuł się zagubiony podczas rozważania różnych opcji rozpaczliwie, którzy chcą wybrać najlepszą, oprogramowanie to może być tylko to, czego potrzebujesz. Przez interfejs
 
44

Do darmowego wypróbowania
Automatically Schedule Crews for a Year 5.3
Arkusz kalkulacyjny Excel korzysta z 26 gotowych szablonów dla 8 i 12 godzinnych zmianach i 3 do 5 załóg, aby znaleźć roczną płac związane z każdym planem stosując swoje zasady nadgodzin i kosztów, co pozwala na szybką ocenę kosztów alternatywnych.
 
44

Demo
Post Office Agent Software 1.0
Kontakt: 09913558400. Utrzymuje RD, Miś, KVP, NSC, TD, FPP, Komisja / TDS harmonogram, Customer-wise Report. RD Automatic Schedule, RD Ledger, RD Extension, RD-Spłata kredytu, Cash Collection RD, LOT Fix RD, konto Otwórz / dojrzałość / Zamknij /
 
44

Demo
BeautyXLS 2.1
BeautyXLS - narzędzie do szybkiego automatycznego formatowania dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych również zapisywanie w określonym formacie.
 
44

Do darmowego wypróbowania
Windows Live Mail to Mac Mail 2.0
E-mail Moves, kontaktów i pozycji kalendarza szybko i łatwo z komputera z systemem Microsoft Windows Live Mail do programu Mac Mail.
 
44

Do darmowego wypróbowania
ResSched Standard Edition 9.2
ResSched Standard Edition 9.2 jest skuteczne oprogramowanie do planowania zasobów (pokoje, wyposażenie, terapeutów, techników, instruktorów, pracowników) Główne cechy:. Wiele elementów graficznych harmonogram i drukowane grupy output.Resource za
 
44

Do darmowego wypróbowania
Job Search Pro 3.0
Job Search Pro 3.0 jest dobrym narzędziem posiadających pożądane cechy w automatyzacji pracy searching.With Internet Szukaj pracy Pro można wyodrębnić kontakty i wysłać swoje CV do praktycznie tysięcy ukierunkowanych ofert pracy z popularnych
 
44

Do darmowego wypróbowania
PDF2Text 1.08
PDF2Text jest plug-in narzędzie do konwersji dla Acrobat Reader, który służy do konwersji dokumentów PDF do zwykłych plików tekstowych ASCII.
 
44

Do darmowego wypróbowania
eXPert PDF Reader 1.0
Idealne rozwiązanie do przeglądania dokumentów PDF jest to, że pozwala na przeglądanie i drukowanie dokumentów PDF w systemie operacyjnym Windows Expert PDF Reader.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
Bill Op Internet Cafe Kiosk Game Timer 3.8.0
 Możesz zapisać zarządzanie i kosztów zatrudniania obracając systemu do Bill Obsługiwany Self Service Internet Cafe przy użyciu inclusive aplikację Bill Op Internet Cafe Kiosk gry Timer. Jest w stanie pracować ze specjalnym Bill Akceptanta.
 
44

Do darmowego wypróbowania
SoftWriting 4.1 for Aaron Tyrrell 4.1
SoftWriting to jedyny produkt dostępny w dowolnym miejscu, które umożliwia konwertowanie dokumentów zawierających odręczne notatki i wydrukowany tekst na edytowalne pliki komputerowe, takie jak dokumenty programu Word.
 
44

Do darmowego wypróbowania
Seismic Toolkit 3.5
 Możesz użyć tego oprogramowania poręczny i integracyjnego do konwersji współrzędnych segy nagłówku śledzenia plik z jednego punktu odniesienia do drugiego i / lub z jednej strefy UTM na inny.
 
44

Do darmowego wypróbowania