Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Rapid E-learning Suite Professional 5.2.0
Wondershare Szybki E-learning Suite oferuje takie udogodnienia, aby szybko stworzyć profesjonalne treści nauczania i czas rozwoju jest wycięty z miesięcy do tygodni, a nawet dni.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Twin Cities Traffic Map 1.1
Jest to prosty widget dla Mac OS X Tiger, który wyświetli MNDOT w Twin Cities mapa ruchem.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
Manc 3.10.68
Menadżer skarga została zaprojektowana, aby ułatwić i zorganizować przyjęcie (rejestracja), rozliczanie, analiza i zapobieganie skarg.
 
45

Do darmowego wypróbowania
MBA for Avon Reps 2.11b
19,99 dolarów USD Niski koszt oznacza jeszcze Rep dzienne stać MBA w darmowej wersji demo, spróbuj zanim kupisz bez żadnych kosztów do pobrania Cenniki / broszury darmowe aktualizacje, nie płacić ponownie darmowe reklamowe z dedykacją oprogramowania,.
 
45

Do darmowego wypróbowania
TableExtractor 1.0.3
W profesjonalnych przechwytywania danych, małe błędy OCR może kosztować wiele czasu na correcion.
 
45

Do darmowego wypróbowania
InspectMaster 3.0
InspectFaster kontrola oprogramowanie Home ma przyjemność przedstawić InspectFaster 2,0.
 
45

Demo
Slide Stitcher 1.0
Gumbosoft S Przesuń Stitcher jest aplikacją Windows, który pozwala szybko i łatwo Ściegu lub połączyć kilka oddzielnych PowerPoint dokumentów w jednej prezentacji (lub wiele innych formatów) na dogodnych prezentacji bez konieczności.
 
45

Do darmowego wypróbowania
ConsultPro 2.1.2
Cechy produktu Ustawienia i konfiguracja ConsultPro z danymi firmy i Logo.Clients: tworzyć i utrzymywać Database.Projects klientów: Tworzenie i utrzymanie klienta Projects.Contacts: Tworzenie i utrzymanie klienta i Contacts.Billing firm: tworzyć i
 
45

Do darmowego wypróbowania
Securit 5400 software 6.1 SP2
Securit 5400 wykorzystuje wewnętrzny, oparty na MS Access, definiowane przez użytkownika bazy danych do personalizacji kart identyfikacyjnych i giveg Ci elastyczność, bezpieczeństwo i niezawodność, że można się spodziewać.
 
45

Do darmowego wypróbowania
TXF Reader - TXF2CSV 1.0
TXF Reader można łączyć TXF eXchange Format (podatek) rekordy i konwertować pliki TXF do CSV (rozdzielany przecinkami) plików.
 
45

Do darmowego wypróbowania
# Amazing Visio 1.1
Niesamowite Visio daje zestaw efektowne kształty i szablony, aby Twoje rysunki Microsoft Visio naprawdę niesamowite.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
AccessRecovery 3.2.19679
Odzyskiwanie Access to program do odzyskiwania danych z baz danych programu Microsoft Access (.
 
44

Demo
Send Keyboard Keys 1.0
Wyślij klawiszy 1.0 automatycznie wysyła klawiszy klawiatury do aplikacji Windows.  - Przez: vsisoftware.com
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
Smartworks - Project Planner 4.9
Projekt Planner-PE 4.9 oferują kilka odsłon, tj. Gantta, sieci, zasobów, oszacowanie, ryzyka, plan, EVM, który pozwala na śledzenie i zarządzanie projektami w sposób, w jaki zawsze chciała. Jego główne cechy to planuje projekt poprzez podział
 
44

Do darmowego wypróbowania
AdEvolver 1.01
AdEvolver to szablon oprogramowanie reklamy drukowanej, która pozwala małych i średnich przedsiębiorstw utworzyć wiele reklam drukowanych bez potrzeby zlecania prac projektowych.
 
44

Demo
pptXTREME Edit for PowerPoint 2.00.02
Uproszczenie i przyspieszenie procesu tworzenia i modyfikowania slajdy prezentacji - bez kłopotów wbudowanych.
 
44

Do darmowego wypróbowania
Library Manager 7.9.5
Program posiada łatwy w użyciu interfejs. Może być stosowany system informacji osobistych dla studentów i pracowników. Książki mogą być rozmieszczone i łatwo zarządzać. Dobrze na koniec złożenia Książki można utrzymać. Database Library mogą być
 
44

Do darmowego wypróbowania
Effective Meetings 1.7.1
Co ty mówisz Kiedykolwiek znajdziesz się w spotkaniach, które nie mają cel Kiedykolwiek znajdziesz się w spotkaniach, gdzie nie ma porządku, żadnego zapisu tego, co omówione jest i nikt nie wydaje się być odpowiedzialne Kiedykolwiek przestał.
 
44

Do darmowego wypróbowania
FastRequest 7.12
FastRequest HelpDesk-WorkOrder, forma Web i oprogramowania HelpDesk. Al-in-one. FastRequest HelpDesk jest pierwszym oprogramowaniem zlecenia lub oprogramowanie help desk, aby umożliwić tworzenie dostosowanych formularzy internetowych lub
 
44

Do darmowego wypróbowania
Anniversary Bios 2.4.0
Twórz własne wydruki Anniversary. Oprogramowanie to tworzy tyle atrakcyjne wydruki, jak chcesz. Zaoszczędzić pieniądze poprzez przesłanie tych druków zamiast karty rocznicowe. Zaoszczędzić pieniądze poprzez przesłanie tych druków zamiast karty
 
44

Do darmowego wypróbowania