Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Remarkable Music Organizer Deluxe 9.48
Aplikacja Organizer Music - jeden z Windows dla najlepszych produktów MP3 organizer muzyki oprogramowania.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Page Flipping Word 1.8
Page Rzut Słowo jest wspaniałym konwerter, który konwertuje każdy Microsft plik programu Word do ogłuszania stronie Flash Rzut e-książek w ciągu kilku minut i łatwo operacyjnego.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Bid-n-Invoice Office Cleaning 2.2
Bid-n-Faktura Sprzątanie biur są szacunkowe i faktury program dla biur, sklepów profesjonalnych.
 
46

Komercyjny
Cleantouch Hotel Management System 1.0
Oprogramowanie opracowane, aby dać moc kontroli nad zapytanie o rezerwację / potwierdzenia / anulowania rezerwacji, Zameldowanie / Wymeldowanie wraz z pełnego zapisu gościa i jego działalności (np.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Point of Success Special Edition 2.74
Stworzyliśmy Point sukcesu Special Edition dla niezależnych restauracji, kawiarni, kawiarni, barów i szybkich koncepcji usług takich jak Twoja.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Bell Commander 4.10
Elastyczny i łatwy w obsłudze system do dzwonków szkolnych, dzwonki fabrycznych, przywoławcze, domofon, oraz powiadamiania alarmowego -.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Multi-Pic Slide Show 3.0
Poprzedni wiedzieć jak ImgShow, to nadano bardziej odpowiednią nazwę ze względu na włączenie nowych pokazów slajdów w tej kolekcji.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Virtual TimeClock Basic '11 Releas
Wirtualna TimeClock PRO jest potężny, ale łatwy w użyciu, oparty na czas i oprogramowania Program frekwencja, która umożliwia firmom dowolnej wielkości bez wysiłku śledzić godzin pracowników i nadgodziny.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Advanced SaleSmartz Pro 5.0
Oprogramowanie CRM i SFA. Wielu użytkowników lub w trybie online, Czas / e-mail / Contact Manager, notowania, Katalog produktów i e-Commerce. Macintosh i Windows, Palm sync, FREE Download Tworzenie pełnych wydrukowanych ofert i faktur w
 
46

Komercyjny
Advanced SaleSmartz Pro for Macintosh 4.1
Oprogramowanie CRM i SFA. Wielu użytkowników lub w trybie online, Czas / e-mail / Contact Manager, notowania, Katalog produktów i e-Commerce. Macintosh i Windows BEZPŁATNA DownloadCreate pełne drukowane ofert i faktur w secondsDisplay swoje produkty
 
46

Demo
Hopem Azure 2012.3
Kompletny obiekt obserwacji: - Regularne najemcy-przyszłych najemców-Historia-Różne rodzaje apartamentów-Różne rodzaje mebli różnych usług innych niż wynajem Zarządzanie wynajmu nieruchomości: - leasingowe zarządzanie-leasingowe.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Simple Project Management Tool 2.0
Proste narzędzia Project Management pozwala na monitorowanie i śledzenie ilości zadań / projektów trzeba zrobić.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
SWF Lister 1.5.1
Z SWF Lister można przeglądać plików Shockwave Flash przez Macromedia Inc, także można zrobić wydobycie zasobów z nich (JPEG, MP3 dźwięków jest obecnie obsługiwany), Kompresja / dekompresja i są ciche SWF filmów o usunięciu dźwięku informacji od.
 
46

Do darmowego wypróbowania
CompanyGate Basic 2008
CompanyGate jest Small Business Management Software, Zamówienia Software zakupu i zamówienia sprzedaży Software oferuje łatwy w użyciu interfejsu systemu Windows oferujący integrację rekordów klientów, harmonogramy, fakturowanie, rozliczenia,.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Data Miner 1.1
Data Miner dla Lotus Notes i Domino, V 1.1 - Complex Data Mining solution.It i raportowania zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia ewentualnych raportów i analizy danych. Można pobierać dane z innych baz danych Lotus Notes / Domino i
 
46

Demo
ASP.NET AJAX SHOPPING CART 5.0
Kod z ekskluzywnym ASP.NET AJAX KOSZYK oprogramowania jest wysoce zoptymalizowany do sprawnego działania. Można go modyfikować zgodnie z własnymi pragnieniami, ponieważ jest zbudowany na Microsoft ASP.NET AJAX z kodem open source.
 
46

Do darmowego wypróbowania
JumpStart Index Maker 1.0
Ekspres Index JumpStart tworzy najpierw przejść back-of-book indeksów za pomocą Riptide Algorytm opracowany przez melwin.
 
46

Do darmowego wypróbowania
XStream SCORM Maker 2011
XStream SCORM Maker jest łatwy do wykorzystania, Multimedia narzędzie do tworzenia przedmiotów.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Force AntiVirus 1.0
Oto kilka kluczowych cech force AntiVirus v1.0 : Portable. Skanuj wszystkie pliki lub skorzystaj z listy rozszerzeń. Skanowanie określonej lokalizacji. Usługa raportowania (plik dziennika). System pamięci skanowanie i zakończyć natychmiast,
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
PowerTerm WebConnect 5.6
Dostarcz zawsze i wszędzie dostęp do aplikacji i komputerów stacjonarnych znajdujących się na jak najszerszej gamy szczycie ramach przedsiębiorstwa systemsEricom z dnia ofiary włącza małe i średnie firmy oraz duże organizacje w celu ujednolicenia na.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware