Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Resume Manager Pro 3.0
Znajdź idealny pracownik automatycznie spośród tysięcy aplikacji w ciągu kilku minut.
 
46

Demo
DEKSI COMMERCE 5.0
DEKSI COMMERCE zapewnia pełną handel i automatyzacji sprzedaży dla Twojej firmy. To prawdziwa internetowej aplikacji w języku Java z bogatym interfejsem użytkownika. DEKSI COMMERCE mogą być uruchamiane w globalnej sieci Internet jako prawdziwy
 
46

Demo
MobiMonster (Symbian) 1.0
MobiMonster umożliwia smartfon, aby pomóc w rezerwacji podróży, dostęp do wszystkich głównych rozkładów lotów i opóźnień, w tłumaczeniu tekstu, tworzenia kopii zapasowych danych z telefonu na naszych bezpiecznych serwerach, Udostępnianie zdjęć,.
 
46

Demo
Zoho Creator 3
Zoho Creator to internetowa baza danych, która dostarcza oprogramowanie do osób, małych / średnich firm oraz instytucji edukacyjnych z mocą tworzenia, aktualizacji i modyfikacji aplikacji baz danych łatwo i szybko, i współpracę online.
 
46

Demo
Antaeus 2.3 Build 2.3.6
Antaeus jest przeznaczony do wykorzystania przez jednego badacza roboczego z indywidualnych danych tabelach.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Windows Live Mail to Entourage 1.7
E-mail Moves, kontaktów i pozycji kalendarza szybko i łatwo z komputera z systemem Microsoft Windows Live Mail do Entourage swojego nowego komputera Mac.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Classeur 12.0.0
Najważniejsze funkcje aplikacji są następujące:-Prosta nawigacja: poprzez ruchome okno, które pozostaje na wierzchu i zawiera linki do poszczególnych przycisków kluczowych modułów aplikacji.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Cabis Quality V4 (5 User License)
Jakość Cabis jest system zarządzania jakością z biznesowej oceny / benchmarking narzędzia.
 
46

Komercyjny
Microsoft Exchange Server MAPI Editor 06.05.7830
Microsoft Exchange Server Editor MAPI 06.05.7830 oferuje w pełni elastyczny program, który umożliwia przeglądanie i modyfikowanie zawartości Messaging API (MAPI) directly.Requirements sklepowych: Windows 2000/XP/2003 Server
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Data Transfer Utility 4.17
Data Transfer Utility 4,17 jest skutecznym sposobem na łatwy transfer listę i dane transakcji (faktury, rachunki, szacunki itd.
 
46

Do darmowego wypróbowania
SuperCool Photo Album 1.00
Możesz użyć SuperCool Photo Album tworzenie, organizowanie, przeglądanie i edycja zdjęć i albumów wideo.
 
46

Do darmowego wypróbowania
SharePoint Column Permission 1.5.2.0
Pozwolenie Kolumna SharePoint przypisuje użytkowników lub grup odczytu / edytować uprawnienia do kolumn listy.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Asset Tracking Database 2.0
  Możesz użyć programu śledzenia zasobów przydatny nie tylko do śledzenia i kontroli kalibracji, ale również oszczędność kosztów naprawy.
 
46

Demo
Swiftpro CVPlus Visual Recruitment Software 2.1.8
Swiftpro CVPlus wizualna to kompleksowy pakiet oprogramowania i solidnych rekrutacja do obsługi wszystkich aspektów zapracowanych agencji rekrutacyjnych `Front Office.
 
46

Do darmowego wypróbowania
SIP Shop In the Pocket 1.0
Shop SIP w kieszeni style4. {Color: # 808080;} style5 {font-family: MS Sans Serif ;} style8 {font-size: small;}. Style3. {Font-size: średnie;}. . style7 {color: # 808080; font-size: small;} Shop SIP w kieszeni , wspaniałe narzędzie dla każdego
 
46

Do darmowego wypróbowania
Quant Tracer 4.3
Quant Tracer to skomputeryzowany system rejestracji połączenia telefonicznego. Korzystanie Tracer, wszystkie połączenia od i do organizacji są rejestrowane i przechowywane w bazie danych. To jest następnie wykorzystywany do zapewnienia szczegółowych
 
46

Do darmowego wypróbowania
@promt Office 8.5 Gigant, inkl. Promt Mobile 7.0 Gigant (Download) 8.5
@ Promt Office 8.5 to program komputerowy do tłumaczenia tekstów, e-maile, strony internetowe, dokumenty PDF, a nawet plików graficznych w ciągu kilku sekund. Program jest doskonałym rozwiązaniem dla potrzeb tłumaczeniowych małych firm i użytkowników
 
46

Do darmowego wypróbowania
Power Clock 20 Employees + free scanner (2 years subscription) 7
Dodatkowych pracowników do Zegar władzy. Musisz już własny zegar moc 5 serii.
 
46

Do darmowego wypróbowania
POSTGUARD mobile 3.4
PostGuard Mobile ist ein Emailchecker-Programm, ist sehr kompakt, verzichtet jedoch nicht auf wichtige Sicherheitsaspekte. PostGuard Komórka eignet sich hervorragend zum Paralleleinsatz eines bereits Emailprogramms vorhandenen.
 
46

Do darmowego wypróbowania
MountFocus Runtime Keyboard (25 license pack) 3.2
Klawiatura Runtime MountFocus jest potrzebne do korzystania z klawiatury wykonane z MountFocus Designer Klawiatura. Runtime Keyboard może być sterowany z własnych aplikacji za pomocą OLE.
 
46

Do darmowego wypróbowania