Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

SurveyCAD 1.1.6
SurveyCAD jest jedynym oprogramowaniem na rynku desgined dla geodeta hipoteczny. Nie ma innego oprogramowania na rynku, które można porównać. Jest szybki i dokładny. SurveyCAD posiada prosty moduł COGO i TRAVERSE, że będzie jeździć szkic
 
46

Do darmowego wypróbowania
eBooks Compiler 1.0
Compiler EBooks tworzy wysokiej jakości profesjonalne książki, raporty, lub interaktywne, multimedialne kursy wszystkich w ciągu kilku minut za pomocą siedmiu krokach.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Belltech Label Maker With Data Merge 3.2.1
Mimo, że nie jest źle, aby przejść do profesjonalnego, jeśli chcesz zaprojektować takie rzeczy jak papier firmowy, etykiety, ulotki, wizytówki i koperty, rzeczywiście można tworzyć własne projekty.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Instant FMLA Software 3.0
iFMLA zarządza państwo federalne i urlopu dla dużych pracodawców korzystających kwot, korespondencji seryjnej, załączniki e-mailem przypomnienia. Integracja z istniejącą płac i aplikacji HRIS. Utwory CFRA, WFMLA i przerywany zostawić.
 
46

Do darmowego wypróbowania
AvailSuite 2.70
AvailSuite jest Business Service Management Software, mające na celu skutecznie zarządzać wszystkimi aspektami firmę usług.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Advanced Call Center 6.0
Zaawansowane, ale proste w obsłudze telefonicznej sekretarki modemu głosowego. Wszystkie funkcje można oczekiwać są obsługiwane: monitorowanie połączeń i rejestrowania, Caller ID z pop-upów i alarmów głosowych, białe i czarne listy,
 
46

Do darmowego wypróbowania
FeedFile Creator 1.065
Optymalizacja pracy! Możesz automatycznie tworzyć wszystkie reklamodawcą plików paszowych! Tylko otworzyć plik ze swoimi towarami (Excel lub CSV) i przekształcić ją w dowolnym Advertizer. Program przeznaczony jest do tworzenia i konwersji plików
 
46

Do darmowego wypróbowania
Table Pro 3.28
TablePro jest prosty i wygodny bazy danych dla domu lub biura. Z TablePro można dodawać i edytować dane łatwo, sortować według każdej dziedzinie, którą chcesz wykonać szybki, mocny wyszukiwania, dostosować interfejs z nieograniczoną ewidencji i
 
46

Do darmowego wypróbowania
BC Excel Server 2005 Complete SE v5.8.3
Piękne Kości Dziewczyna daje graczowi niezwykłą okazję do spędzenia czasu w ten sposób, że będzie de wiele pamiętać potem.
 
46

Do darmowego wypróbowania
ClinicGate Basic FREE 2006
ClinicGate Podstawowe FREE wersja oferuje łatwy w użyciu interfejsu systemu Windows oferujący integrację harmonogramy, informacje o pacjencie, śledzenia i generowania własnych raportów.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Google Base Travel Lister 1.1
Teraz możesz wykorzystać wszystkie bazy Google ma do zaoferowania. Nie więcej arkuszy kalkulacyjnych lub programów FTP. Absolutnie najprostszy sposób przedstawić swoje przedmioty do bazy Google. Wystarczy wypełnić pola i kliknij przycisk. Z bazy
 
46

Do darmowego wypróbowania
Easy Recruit Personal 1.0.1
Easy Recruit Personal Edition to pojedynczy użytkownik, kompletne rozwiązanie placement usprawnić swoją firmę rekrutacyjną.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Phone Lister 4.00
Phone Lister to aplikacja służąca do zarządzania listy kontaktów korporacyjnych.
 
46

Komercyjny
PageFlip PCL to Flash 2.7
PCL to Flash Converter, z potężnym aplikacji, można dokonać konwersji do plików PCL książce Flash za pomocą jednego kliknięcia.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Landlord Express 1.0.1
Wysoka jakość i łatwe w obsłudze oprogramowanie zarządzania nieruchomościami dla właścicieli nieruchomości bez ograniczeń liczby nieruchomości lub najemców można zarządzać.
 
46

Demo
Websmartz Website Builder 3.0
Witryna WebSmartz Builder oprogramowanie pochodzi z szablonów stron internetowych, Flash intro, szablony HTML i szablony flash.
 
46

Do darmowego wypróbowania
EMS PostgreSQL Manager Pro 4.5
EMS SQL Manager dla PostgreSQL jest potężnym narzędziem do administracji PostgreSQL Database Server i rozwoju.
 
46

Demo
TimeCheque 4.25
Zapisać czas i wprowadzić do rozliczeń wydatki klienta. Prosty i łatwy w użyciu interfejs. Start / Stop, czas nagrywania, jak również ręcznego wprowadzania danych. Różnorodność raportów dotyczących czasu i moduły wydatków, jak i administracji
 
46

Do darmowego wypróbowania
DBF Converter 3.95
dBase, FoxPro i ich klonów systemu Windows, aplikacji Delphi i bardziej opierają się onDBF pliki.
 
46

Do darmowego wypróbowania
OPCutting 1.0
OPCutting dla Windows jest oprogramowanie do optymalizacji panel prosty i intuicyjny.
 
46

Do darmowego wypróbowania